YSL Couture Variation – nowa paleta cieni do powiek

YSL Couture Variation – nowa paleta cieni do powiek

YSL Couture Variation – nowa paleta cieni do powiek

To wachlarz efektownych cieni do powiek zawierający wariacje klasycznej palety nude. Paleta zainspirowana próbnikami tkanin , zawiera odcienie o wszelkich fakturach , od matowych po metaliczne , od satynowych po opalizujące. Za każdym cieniem kryje się inna historia , ale wspólnie tworzą rodzinę barw.
On najjaśniejszych do najgłębszych tonów, pięć cieni o teksturze trwale przylegającej do powieki składa się na imponujący efekt kolorystyczny.
YSL Couture Variation Nr 1 NU to gama 10 barw zaczynająca się od cielistych tonów przechodzących w nabierające mocy crescendo beży, brązów i głębokiej czekolady, Dyskretne lub prowokujące.
couture_variation_2065
YSL Couture Variation jest opakowana w stylu minimalistycznym , w smukłą czarną kasetkę przepasaną złotym paskiem i ozdobioną legendarnym logo YSL. Jeden, elegancki kobiecy gest wystarczy, aby otworzyć kasetkę i odsłonić duże lusterko .
Z myślą o jak najlepszej aplikacji efektownych cieni YSL Couture Variation opracowano ekskluzywny , dwustronny aplikator , który umożliwia uzyskanie doskonałej równowagi między nasyceniem barwy, a precyzją nakładania. Jedną stroną podkreśl oko, a drugą rozetrzyj cień , aby uzyskać perfekcyjny rezultat.
YSL Couture Variation cena : 330zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji