YSL COUTURE EYE PRIMER i COUTURE MONO

YSL COUTURE EYE PRIMER i COUTURE MONO

YSL COUTURE EYE PRIMER i COUTURE MONO

YSL Beauté prezentuje kosmetyki COUTURE EYE PRIMER i COUTURE MONO, które sprawią, że powieki rozbłysną kolorem równie dynamicznym i silnym, co kobieta Yves Saint Laurent. Paleta do tworzenia barwnej energii.

COUTURE EYE PRIMER -DŁUŻSZA TRWAŁOŚĆ, WIĘKSZA INTENSYWNOŚĆ

COUTURE EYE PRIMER to nowa i długotrwała baza pod cienie do powiek opracowana przez YSL Beauté. Redukuje niedoskonałości i rozświetla.

Cień nałożony na COUTURE EYE PRIMER utrzymuje się dłużej, a kolor prezentuje się intensywniej. Aby cień się nie rolował i nie rozmywał, a efekt nabrał mocy. Imponujący makijaż, który zachowuje świeżość, pozwalając wybrzmieć barwnym cieniom niczym muzyczne crescendo.Użyty samodzielnie nadaje idealny i elegancki makijaż oczu, rozświetlony naturalną barwą.

Nałóż bazę, zaczynając od podstawy rzęs i rozprowadź na całej powiece palcem wskazującym, wklepując delikatnie kosmetyk.

COUTURE EYE PRIMER jest dostępny w dwóch cielistych odcieniach: Fair, czyli matowa baza, i Medium, o połyskliwym wykończeniu.

COUTURE EYE PRIMER Fair
COUTURE EYE PRIMER Fair
COUTURE EYE PRIMER Medium
COUTURE EYE PRIMER Medium

COUTURE EYE PRIMER cena : 144 zł

COUTURE MONO – WYZWÓL KOLOR, ODWAŻNY JAK TY

Na neutralnej bazie COUTURE EYE PRIMER, YSL Beauté wprowadza silny akcent kolorystyczny – pojedyncze cienie COUTURE MONO.
Luksusowe, złote opakowanie ozdobione legendarnym logo zawiera cienie o dużym nasyceniu barwy i unikalnej teksturze, która pokrywa powieki. Perfekcyjna równowaga między kolorem i wykończeniem została z wyczuciem zaprojektowana przez Lloyda Simmonsa. Idąc za przykładem samegoMonsieur Yves Saint Laurent, Lloyd rozpoczął przygodę z barwami tęczy, gdy przypiął do swoichszkiców kilka próbek tkanin, aby wybrać jednobarwne cienie do powiek w wielu wariantach.Z myślą o najdokładniejszym nakładaniu cieni COUTURE MONO, YSL Beauté opracowało ekskluzywny aplikator. Dzięki ergonomicznej formie gładko prześlizguje się po powiece, a miękki wacik z tkaniny tworzy ostateczny efekt z niewymuszoną precyzją. Nałóż cień na całą powiekę, korzystając z dużej płaskiej powierzchni lub wykonaj cienką kreskę wzdłuż linii rzęs czubkiem lub bokiem aplikatora.

NOWA KOLEKCJA CIENI

Linia COUTURE MONO to hołd złożony przez YSL Beauté legendarnym miejscom bliskim sercu Monsieur Yves Saint Laurent, które stanowiły dla niego spokojną przystań do twórczej pracy i oazę dla wyobraźni. Zainspirowały i zainicjowały powstanie tych wyjątkowych kolekcji kosmetyków.

INSPIRACJA – MARCEAU

Adres : Avenue Marceau 8, Paryż. Ta kolekcja neutralnych barw powstała z bezpośredniej inspiracji delikatnymi kolorami przywodzącymi na myśl cięty papier, szkice, jedwabie i nożyczki rodem z atelier Monsieur Yves Saint Laurent.

N°1 PARIS
COUTURE MONO N°1 PARIS
COUTURE MONO N°1 PARIS

Nowoczesny róż, który tworzy subtelną harmonię świeżości. Inspirowany stolicą mody.

N°2 TOILE
COUTURE MONO N°2 TOILE
COUTURE MONO N°2 TOILE

Zmysłowy beż o połyskliwym wykończeniu, bez wątpienia paryski i wyrafinowany w duchu.

N°3 MARCEAU
COUTURE MONO N°3 MARCEAU
COUTURE MONO N°3 MARCEAU

Promienny, cygański beż z nutką różu jest równie romantyczny, co Miasto Zakochanych.

N°5 MODÈLE
COUTURE MONO N°5 MODÈLE
COUTURE MONO N°5 MODÈLE

Połyskliwa, jasna śliwka. Ten symbol Miasta Świateł może podkreślić oko delikatnie lub intensywnie.

INSPIRACJA – ZELLIGE

Maroko, Marrakesz, Majorelle i tamtejszy rozkoszny ogród. Nieustające źródło inspiracji dla Monsieur Yves Saint Laurent teraz zainspirowało jedną z rodzin barw COUTURE MON

N°10 KHÔL
COUTURE MONO N°10 KHÔL
COUTURE MONO N°10 KHÔL

Ta głęboka, matowa czerń to znakomity symbol zagadkowej urody marokańskich kobiet. Niczym ostre pociągnięcie ołówka na papierze, czerń to kolor, od którego wszystko się zaczyna.

CZTERY SPERSONALIZOWANE STYLIZACJE Z JEDNOBARWNYM CIENIEM

„Mono znaczy JEDEN. Jeden kolor można jednak stosować na różne sposoby – podkreślenie linii rzęs, kreska z akcentem, smokey eye, muśnięcie powieki… Wszystko to można zrobić z jednym kolorem.

Podkreślenie – Aby podkreślić kolorem linię rzęs, użyj czubka aplikatora i nałóż cień u podstawy rzęs, pojedynczymi ruchami aż uzyskasz jednolitą, barwną linię. Bardzo delikatnie rozetrzyj cień palcem lub aplikatorem. Ta technika sprawdzi się świetnie z kolekcją Marceau, gdyż delikatne beże i brązy stanowią elegancki akcent w każdej stylizacji.

Muśnięcie – Dużym pędzlem lub płaską stroną aplikatora zacznij u nasady rzęs, to tam musisz uzyskać najintensywniejszą barwę. Nałóż cień na całą powiekę, rozcierając go w załamaniu powieki lub, jeśli to naprawdę delikatny kolor, aż do łuku brwi. Do tej techniki doskonale nadaje się cień N° 1 PARIS z kolekcji Marceau, ale zazwyczaj można wykorzystać dowolne subtelne kolory.

Smokey eye – To mocniejsza wersja efektu muśnięcia. Najpierw nałóż bazę COUTURE EYE PRIMER, która podkreśli kolor. Następnie wybierz ciemniejszy odcień COUTURE MONO, na przykład N° 10 KHÔL. Najpierw obrysuj oko czubkiem aplikatura rysując kreskę wzdłuż linii rzęs, a w zewnętrznym kąciku zakończ linię pociągnięciem w górę. Na wierzch powieki nałóż cień, jak przy muśnięciu, rozcierającw załamaniu powieki.

Mocny akcent – Jeśli zdecydujesz się na któryś z klasycznych, mocnych odcieni COUTURE MONO, pa- miętaj, że kolory te są tak intensywne, że najlepiej nakładać je ze swadą jako pojedynczy akcent kolorystyczny na powiekę. Podkreślą kształt oka, dodadzą tajemniczości, a czasem blasku i głębi.
To bardzo twarzowe barwy. Nakładaj je tak samo jak przy technice muśnięcia, ale najpierw użyjbazy COUTURE EYE PRIMER, aby wzmocnić kolor.

COUTURE MONO MIX

Cienie COUTURE MONO dobrze też współgrają ze sobą. Ciemnymi cieniami obrysuj powiekę
lub zaakcentuj wybrany kolor. Dobierz do tego ulubiony cielisty odcień, a uzyskasz fantastyczny barwny akcent, który pozostaje w tonalnej harmonii z drugim kolorem.

COUTURE MONO cena : 144zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji