Wzmocnij nocny cykl regeneracji komórek skóry dzięki nowej kolekcji kosmetyków przeciwstarzeniowych –...

Wzmocnij nocny cykl regeneracji komórek skóry dzięki nowej kolekcji kosmetyków przeciwstarzeniowych – Do not age night : Beauty sleep night serum oraz Dream night cream marki DR. BRANDT® SKINCARE

Podczas, gdy nasze ciało odpoczywa, nasza skóra jest ekstremalnie aktywna. Procesy regeneracji komórek, wzmacniania epidermy, aktywowanie mikrocyrkulacji – skóra uruchamia naturalne mechanizmy obronne abyśmy lepiej powitali dzień. A jeśli moglibyśmy jej w tym pomóc? Sen, odnowa, rewitalizacja. Serum Beauty Sleep oraz krem Dream Night przyspieszają proces nocnej regeneracji komórek, aby po przebudzeniu Twoja twarz zachwycała bardziej świeżą, świetlistą, promienną cerą. Nowa kolekcja DNA night marki dr. brandt® skincare dopasowuje się do wewnętrznego zegara skóry: w dzień skóra jest aktywna lub w fazie procesów ochronnych; pomaga zwalczać szkodliwe efekty działania promieni UV, stresu środowiskowego a także zapobiegać szkodom. W nocy skóra jest aktywna, skoncentrowana na procesach naprawy i regeneracji. Procesy odnowy komórek są intensywniejsze i wzrasta produkcja kolagenu i elastyny. Natomiast poziom kortyzolu – hormonu stresu odpowiedzialnego za ścieńczenie skóry i przebarwienia – maleje. Melatonina, hormon snu, działa jak antyoksydant pomagając w walce z objawami starzenia się takimi, jak: plamy, drobne linie i zmarszczki. Aby skorzystać optymalnie z relaksującego snu – nowa kolekcja innowacyjnych kosmetyków na noc DNA optymalizuje procesy naprawcze komórek skóry w każdym wieku.

KREM DNA DREAM NIGHT 

Opracowany w oparciu o ekstrakt z czarnej perły z Tahiti i ze Zmartwychwstanek, które wzmacniają nawilżające korzyści i działanie serum, zapewnia skórze nową formę nawilżania. Formuła kosmetyku zawiera również ceramidy i inne czynniki nawilżające, które hamują utratę wilgoci przez noc. Po jednej nocy 97%* konsumentów zauważyło, że ich skóra stała się gładsza i bardziej sprężysta.  Po dwóch tygodniach, 100%* ankietowanych stwierdziło, że ich skóra sprawiała wrażenie świeżej i wypoczętej. Po czterech tygodniach kuracji 97%* osób twierdziło, że ich skóra jest bardziej świetlista i promienna; 93%* zauważyło, że widoczność drobnych linii i zmarszczek była zredukowana. 100% konsumentów zaobserwowało, że ich skóra stała się bardziej miękka i gładsza oraz że produkt zapewnia intensywne nawilżanie.

* Rezultaty testu samooceny przeprowadzonego na grupie 30 osób przy aplikacji kosmetyku 1 raz dziennie 

 Cena: 499,00 PLN – 50 ml

DRB-DNA-JAR-03i-SILO-WHT-GRACOL
DRB-DNA-SERUM-03i-SILO-WHT-GRACOL

DNA BEAUTY SLEEP serum 

Ultra-skoncentrowane serum, wzbogacone o cenny ekstrakt z czarnej perły z Tahiti, jest bogate w składniki przeciwstarzeniowe. Ekstrakt z planktonu eliminuje utlenione białka odpowiedzialne za fotostarzenie się skóry. Po jednej nocy, według 93%* konsumentów skóra wydawała się gładsza i bardziej miękka. Po dwóch tygodniach kuracji 93%* ankietowanych twierdziło, że ich skóra była zrewitalizowana . Po 4 tygodniach stosowania serum 100% osób zauważyło, że ich skóra sprawiała wrażenie bardziej świeżej i wypoczętej a 87%* zaobserwowało mniejszą widoczność drobnych linii i zmarszczek.

* Rezultaty testu samooceny przeprowadzonego na grupie 30 osób przy aplikacji kosmetyku 1 raz dziennie 

Cena: 589,00 PLN – 40 ml

Technologia

Chrono-Peptydy oraz ekstrakt z drzewa jedwabnego: razem te dwa składniki pomagają łagodzić stany zapalne i przywracać poziom melatoniny w skórze. Aktywują wewnętrzny zegar dermy, umożliwiając jej szybszą regenerację.

Cenny ekstrakt z czarnej perły z Tahiti: bogata w witaminy, minerały i aminokwasy, czarna perła z Tahiti stymuluje cyrkulację i odnowę komórkową, pozostawiając skórę jędrniejszą i promienną (uwierz nam – jeśli nigdy nie nosiłaś pereł w nocy to najwyższy czas spróbować!)

Ekstrakt z planktonu: neutralizuje wolne rodniki i usuwa utlenione białka odpowiedzialne za fotostarzenie się skóry.

Ponieważ metabolizm skóry przyspiesza podczas snu, woda wyparowuje szybciej z powierzchni dermy. Dlatego krem Dream Night zawiera również:

Ultra-nawilżające ceramidy: pozostawiają skórę miękką niczym płatek kwiatu.

Zmartwychwstanki: roślina pustynna o właściwościach gąbki. Zbiera wodę i zatrzymuje w komórkach skóry.  Jednocześnie wzmacnia naturalną barierę lipidową dermy i zapewnia jej szybszą odbudowę podczas nocnego cyklu regeneracji.

Sposób użycia:

Stosuj serum DNA Beauty Sleep na oczyszczoną skórę przed snem. Następnie nałóż krem DNA Dream Night.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji