Smashbox paleta do modelowania twarzy „CONTOUR KIT”

Smashbox paleta do modelowania twarzy „CONTOUR KIT”

Smashbox ,paleta do modelowania twarzy „CONTOUR KIT”
Smashbox ,paleta do modelowania twarzy „CONTOUR KIT”

Smashbox paleta do modelowania twarzy „CONTOUR KIT”

Smashbox paleta do modelowania twarzy CONTOUR KIT

„Podkład jest niezastąpiony w wyrównaniu kolorytu skóry, ale niweluje widoczność naturalnego konturu twarzy. Ja zawsze pamiętam o tym by w makijażu, twarzy nadać jej głębie i wymiar, dlatego nigdy nie pracuje bez zestaw all-in-one „Contour Kit”, który pozwala perfekcyjnie wymodelować i zdefiniować kontur twarzy!”

– Lori Taylor Davis, Globalny Główny Artysta Makijażu Profesjonalnego Smashbox

“Ponieważ pracujemy często w zamkniętym pomieszczeniu, a światła są czasami bardzo mocne, twarze modelek robią się płaskie. Chcieliśmy stworzyć paletę, która pozwoli naszym artystą zdefiniować i dać możliwość wymodelowania konturu twarzy.”

— Davis Factor, założyciel Smashbox i fotograf celebrytów

Konturowanie jest proste !

Ten pożądany i uwielbiany przesz wizażystów zestaw pozwoli, w kilku prostych krokach idealnie podkreślić  kości policzkowe, wymodelować nos i stworzyć perfekcyjną linie żuchw. Wszystko czego potrzebujesz do idealnego i profesjonalnego wykonturowania twarzy każdego dnia !

Zestaw obejmuje: 3 prasowane pudry do konturowania twarzy, brąz i rozświetlacz w uniwersalnych odcieniach dopasowujących się do każdego koloru skóry – bez rzeczywistych śladów cieniowania ! Specjalnie zaprojektowany do konturowania, skośny pędzel. W środku instrukcja jak profesjonalnie wymodelować twarz w mniej niż 60 sekund.

Dostępność : perfumeria Sephora. Smashbox paleta do modelowania twarzy cena; 225zł

5 Komentarzy

  1. Oj dopiero teraz dopatrzyłam się że dałam 2 takie same komentarze :/ paletke właśnie mi przywiózł kurier , online jest już dostępna i 185 zł , a teraz jest -15% więc jeszvze taniej :)))

Dołącz do dyskusji