SMASHBOX NOWA BAZA PHOTO FINISH PORE MINIMIZING PRIMER

SMASHBOX NOWA BAZA PHOTO FINISH PORE MINIMIZING PRIMER

Pore Minimizing Primer_Final
Pore Minimizing Primer_Final

SMASHBOX NOWA BAZA PHOTO FINISH PORE MINIMIZING PRIMER

„Makijaż zawsze lepiej wygląda z bazą—a ten rodzaj bazy jest dla moich modelek, które chcą pozbyć się porów i efektu błyszczenia.” — Lori Taylor Davis, Globalny Główny Artysta Makijażu Profesjonalnego Smashbox

„Uwielbiam wszechstronność tej bazy. Nie tylko nadaje skórze gładkość i eliminuje pory, ale także jest całkowicie odporna na działanie potu i wilgoci, dzięki czemu cera naszych modelek nigdy się nie błyszczy.” – Davis Factor, założyciel Smashbox i fotograf celebrytów

Pożegnaj się z porami! Perfekcyjne nałożenie bazy i znaczne natychmiastowe zmniejszenie porów utrzymujące się do 8 godzin.

Innowacyjna wielozadaniowa nowa baza Smashbox  z kultowej linii Photo Finish firmy Smashbox tworzy perfekcyjną kanwę do nakładania makijażu przy jednoczesnym zmniejszeniu porów i redukcji efektu błyszczenia.

Ta niewysychająca formuła pochłania nadmiar serum przez cały dzień, pozostawiając skórę nieskazitelnie gładką i matową.

• Lekka, gładka konsystencja

• Działanie matujące

• Odporność na działanie potu i wilgoci

Podobnie jak pozostałe produkty,SMASHBOX NOWA BAZA PHOTO FINISH PORE MINIMIZING PRIMER została przetestowana w studiach Smashbox, aby zapewnić nieskazitelny wygląd makijażu i zmniejszyć liczbę jego poprawek podczas sesji. Nawet po całym dniu w gorących światłach reflektorów, pomimo działania potu i wilgoci, makijaż nadal wyglądał świeżo, a pory i efekt błyszczenia nie sprawiały problemów.

Motto Smashbox brzmi więc: „Żegnajcie pory! Matowa skóra przez cały dzień!”

Można stosować samodzielnie, na lub pod makijaż, bądź też punktowo w celu korekty makijażu.

SMASHBOX NOWA BAZA PHOTO FINISH PORE MINIMIZING PRIMER dostępna wyłącznie w perfumeriach Spehora  w cenie 150zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji