SŁUCHAJĄC POTRZEB KOBIET, WYKORZYSTUJĄC SIŁĘ NAUKI – Nowości marki GIVNECHY L’Intemporel

SŁUCHAJĄC POTRZEB KOBIET, WYKORZYSTUJĄC SIŁĘ NAUKI – Nowości marki GIVNECHY L’Intemporel

Nowoczesne kobiety na nowo formułują swoje oczekiwania względem pielęgnacji anti-aging. Są bardziej świadome i wymagające, oczekują widocznych rezultatów, zmysłowych tekstur i kompleksowego działania dostosowanego do coraz szybszego tempa ich życia.

Wykorzystując siłę nauki i słuchając potrzeb kobiet Laboratoria Givenchy stworzyły L’Intemporel, ponadczasową, kompleksową pielęgnację, która łączy 3 molekuły przeciwstarzeniowe, których działanie jest znane i gwa- rantowane z przełomową innowacją biotechnologiczną wykorzystującą dobroczynną moc światła.

Łącząc te 3 podstawowe składniki aktywne z innowacją biotechnologiczną, L’Intemporel oferuje nowoczesną pielęgnację anti-aging z kompleksem Timeless Blend.

Promienie podczerwone (IR) pogłębiają oznaki przedwczesnego starzenia się, ale przez wiele latnaukowcy zamiast tego skupiali się na działaniu promieni UV. W laboratoriach Givenchy udało się udoskonalić wrażliwy na ciepło składnik pochodzący z biotechnologii, IR Sensitive, który w kontakcie z naturalnym światłem wzmacnia ochronę komórek skóry przed utlenianiem i pomaga utrzymać produkcję włókien kolagenowych*, które gwarantują gęstość i jędrność skóry.

W doskonałej komplementarności działań L’Intemporel łączy nowy inteligentny czynnik aktywny z 3 głównymi składnikami dla wyjątkowych rezultatów anty-aging:

• ustabilizowana pochodna witaminy E, rozpuszczalna w wodzie, która wzmacnia działanie przeciwutleniające;

• kapsułkowane polifenole, silne „wymiatacze” wolnych rodników, które zachowują wszystkie swoje właściwości do momentu aplikacji na skórę dla zapewnienia optymalnej efektywności;

• kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej do penetracji głębokich warstw skóry, przyczynia się do osiągnięcia maksymalnego efektu wypełnienia i zagęszczenia skóry.

*Testy in vitro na składnikach

L'INTEMPOREL SUMPTUOUS EYE CREAM PACKSHOT 2016

Design opakowania gamy L’Intemporel nawiązuje do ponadczasowej elegancji Domu Givenchy czego dowodzi kultowy ćwiek z haute couture i kolorystyka utrzymana w tonacji delikatnego, pudrowego różu. L’Intemporel proponuje nowe podejście do piękna: ponieważ obietnica wiecznej młodości jest niemożliwa do spełnienia, Givenchy oferuje kobietom nowoczesną, ponadczasową i kompleksową pielęgnację: rytuał fundamentalnych formuł, 4 doskonałe tekstury połączone z chwilą wytwornej elegancji.

L'INTEMPOREL EXQUISITE LOTION PACKSHOT 2016

GIVENCHY YOUTH PREPARING EXQUISITE LOTION

Pielęgnacyjny tonik do twarzy

Wstęp do orzeźwiającego rytuału piękności. Jako pierwszy krok w rytuale piękności, gasi pragnienie skóry.

Pielęgnacyjny tonik do twarzy zapewnia skórze dawkę świeżości i intensywnego nawilżania. Jego opalizująca, delikatna formuła daje wrażenie elastyczności i natychmiastowego rozświetlenia…

Pierwszy gest w rytuale pielęgnacji L’Intemporel, ma za zadanie przygotować skórę na kolejne etapy pielęgnacji. Należy stosować na oczyszczoną skórę rano i wieczorem przed kremem na dzień/i noc dla uzyskania optymalnych rezultatów.

.

GIVENCHY GLOBAL YOUTH SUMPTUOUS EYE CREAM

Kompleksowa pielęgnacja anti-aging okolic oczu

Idealne połączenie efektywnego działania i delikatnej miękkości dla wygładzonego i odświeżonego spojrzenia. Ponieważ skóra wokół oczu jest cienka i wrażliwa Global Youth Sumptuous Eye Cream oferuje jej swoisty „kokon” nawilżający z efektem wzmacniającym.

Global Youth Sumptuous Eye Cream stosować rano i/lub wieczorem poprzez delikatne opukiwanie, od wewnątrz do zewnątrz w kierunku ucha, a następnie wykonać łagodny, pobudzający masaż okolic oczu.

L'INTEMPOREL SUMPTUOUS EYE CREAM PACKSHOT 2016
L'INTEMPOREL SILKY SHEER CREAM PACKSHOT 2016

GIVENCHY GLOBAL YOUTH SILKY SHEER CREAM

Kompleksowa pielęgnacja anti-aging – aksamitny krem do twarzy

Wrażenie wtopienia się w skórę i jedwabista miękkość dla wszystkich rodzajów cery. Niezwykła delikatność i aksamitna konsystencja w kolorze różowego złota Global Youth Silky Sheer Cream przenika skórę, zapewnia komfort, a jednocześnie nieodpartą lekkość i intensywność doznań. Doskonały dla każdego rodzaju skóry krem, należy stosować rano i/lub wieczorem na twarz i szyję, wklepując ruchem ku górze.

Natychmiast po aplikacji kobiety zauważyły zmniejszenie zmarszczek na twarzy o 23%*. Dzień po dniu cera jest wygładzona, skóra wykazuje zwiększenie elastyczności (+31% **) oraz gęstości (+29%**). Skóra zyskała promienny blask.

*Test instrumentalny na 14. kobietach.

** Badania kliniczne prowadzone przez miesiąc przez dermatologa na 32. kobietach.

GIVENCHY GLOBAL YOUTH DIVINE RICH CREAM

Kompleksowa pielęgnacja przeciwko oznakom starzenia – bogaty krem do twarzy

Taką konsystencję tych innowacyjnych produktów otrzymuje się przez wylanie gorącej formuły, a następnie natychmiastowe jej chłodzenie. Dzięki temu procesowi powstaje niezwykły balsam, który oferuje unikalne doświadczenie aplikacji.

Intensywnie odżywiający Global Youth Divine Rich Cream należy stosować rano i/lub wieczorem na twarz i szyję, wklepując ruchem ku górze.

Bezpośrednio po aplikacji, wygląd zmarszczek ulega poprawie (-22% *). Z dnia na dzień, cera staje się bardziej wyrównana, natomiast elastyczność i gęstość skóry zostały wzmocnione (+41%**). Głęboko odżywiona skóra jest wyraźnie bardziej napięta, gładsza i bardziej promienna (+57%**), odzyskuje piękno.

*Test instrumentalny przeprowadzony na 15. kobietach.

** Testy kliniczne przeprowadzone przez dermatologa na 31. kobietach w ciągu jednego miesiąca.

L'INTEMPOREL DIVINE RICH CREAM PACKSHOT 2016
L'INTEMPOREL MODEL VISUAL 2016

GIVENCHY Gama L’Intemporel

Global Youth Silky Sheer Cream Kompleksowa pielęgnacja przeciwko oznakom starzenia – aksamitny krem do twarzy – 609 PLN

Global Youth Divine Rich Cream Kompleksowa pielęgnacja przeciwko oznakom starzenia – bogaty krem do twarzy – 653 PLN

Youth Preparing Exquisite Lotion – Pielęgnacyjny tonik do twarzy – 261 PLN

Global Youth Sumptuous Eye Cream - Kompleksowa pielęgnacja okolic oczu przeciwko oznakom starzenia – 383 PLN

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji