Shiseido Future Solution Total Radiance Foundation

Shiseido Future Solution Total Radiance Foundation

0 1600
Shiseido Future Solution Total Radiance Foundation

Shiseido Future Solution Total Radiance Foundation

Pielęgnacyjny podkład o działaniu przeciwstarzeniowym. Działa synergicznie z linią pielęgnacyjną Future Solution LX zapewniając efekt nieskazitelnie gładkiej, jednolitej i promiennej cery. Efekt idealnej i promiennej skóry utrzymuje się przez cały dzień, a składniki pielęgnacyjne formuły w miarę jej systematycznego stosowania wzmacniają skórę, wygładzają istniejące zmarszczki oraz redukują przebarwienia.

Właściwości Shiseido Future Solution Total Radiance Foundation :

* Zastosowanie opatentowanych technologii opartych na cząsteczkach pudrowych (Aura Radiance Powder / Time Match Powder ) pozwala na skorygowanie widocznych oznak starzenia się skóry, zmniejsza widoczność zmarszczek, rozszerzonych porów oraz pozwala na utrzymanie efektu nieskazitelnej i pięknie rozświetlonej skóry niezależnie od jej zmieniającej się kondycji w ciągu dnia.

* Dzięki wyjątkowym składnikom pielęgnacyjnym do tej pory stosowanym jedynie z linii pielęgnacyjnej Premium Future Solution LX (Skingencell 1P / Super Bio Hyaluronic Acid / Premium Uji Green Tea ) podkład utrzymuje komórki skóry w idealnej kondycji, dzięki czemu skora pięknie odbija światło i skutecznie walczy z pojawieniem się kolejnych oznak starzenia. Technologia 4 MSK ujednolica tonację, redukuje przebarwienia oraz zapobiega ich powstawaniu.

* Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB – SPF 15

* Posiada wyjątkową nutę zapachową Linii Shiseido Future Solution LX

* Testowany dermatologicznie, nie zatyka porów.

* Dostępny w 2 odcieniach, I 20 oraz O 40. Zapewnia doskonały efekt krycia, który możemy różnicować w zależności od oczekiwanego efektu wykończenia.

Nowe podejście będące połączeniem idealnego efektu makijażu z najbardziej zaawansowaną technologią pielęgnacyjną.

TECHNOLOGIA MAKE UP Aura Radiance Powder – technologia optyczna na poziomie micro. Unikalna struktura cząsteczki tworzy wrażenie wielowymiarowego światła na powierzchni oraz od wewnątrz. Standardowo wykorzystywane do rozświetlenia pigmenty perłowe mają tendencję do akcentowania zmarszczek oraz porów skóry, Aura Radiance Powder skutecznie zmniejsza widoczność wszystkich widocznych oznak starzenia się skóry i zapewnia wrażenie gładkiej, jednolitej tekstury.

To samo natężenie światła skierowane na czarny papier. Kartka pokryta Aura Radiance Powder jest wyraźnie wypełniona jasnym, widocznie rozproszonym światłem.

Time Match Powder – cząsteczka pudrowa adaptująca swoje działanie do zmian zachodzących na skórze w ciągu dnia. Ta ‘inteligentna’ cząsteczka pudrowa optymalizuje efekt rozświetlenia skóry w zależności od poziomu sebum na jej powierzchni.

Gruczoły łojowe znajdujące się w skórze pracują cały dzień jednak ich aktywność zmienia się w zależności od pory dnia. Sebum uwalniane jest stopniowo, a jego poziom jest najwyższy w ok. południa, po czym sukcesywnie maleje. Dlatego często podkłady rozświetlające o dobrych właściwościach pielęgnacyjnych zapewniają piękny efekt wykończenia w momencie aplikacji (rano) jednak wraz z upływem czasu w ciągu dnia blakną, ‘ ważą się’, a skóra nadmiernie się błyszczy.

Kiedy ilość sebum na powierzchni skóry jest relatywnie mała, światło ‘nie widzi’ cząsteczek ponieważ są one transparentne, skóra wygląda zdrowo i jest naturalnie rozświetlona. W chwili kiedy ilość sebum na skórze wzrasta cząsteczki zmieniają kolor na mleczno biały. Światło ‘rozpoznaje’ cząsteczkę, ulega silnemu rozproszeniu przez co zwiększa się jego natężenie.

Micro – Fit Technology – gwarantuje komfort i trwałość makijażu niezależnie od kondycji skóry oraz aktywnej mimiki twarzy. Mikro-siateczkowa struktura podkładu sprawia, że przylega on dokładnie i równomiernie do każdej skóry, poprawia wygląd cery nie pozbawiając jej tym samycm naturalnego blasku i koloru. Pomaga jednocześnie utrzymać składniki pielęgnacyjnej formuły na skórze ( efekt maseczki pielęgnacyjnej)

Photochromic Powder – cząsteczka pudrowa, która zmienia natężenie światła w zależności od warunków zewnętrznych przez co gwarantuje zachowanie optymalnego, najbardziej naturalnego efektu wykończenia. Ze względu na rodzaj światła w jakim przebywamy zarówno tekstura jak i kolor skóry mogą wyglądać inaczej. W naturalnym świetle skóra ma zdecydowanie bielszy odcień, w sztucznym, jarzeniowym świetle jest bardziej szara, zielono-żółtawa. Puder zmienia odcień na ciemniejszy w warunkach jasnego, naturalnego światła chroniąc przed efektem ‘pudrowej maski’. W ciemniejszym świetle jest bardziej rozświetlony, a skóra nie sprawia wrażenia szarej i zmęczonej.

TECHNOLOGIA SKINCARE

Skingencell 1P – unikalny składnik linii pielęgnacyjnej Future Solution LX. Poprzez utrzymanie zdrowego obrotu komórkowego chroni skórę przed pojawieniem się na niej widocznych oznak starzenia się.

Serpina b3 i Skingencell 1P Naukowcy Shiseido odkryli istotę i znaczenie białka istniejącego w skórze o nazwie Serpina b3  Kiedy poziom Serpiny b3 podnosi się, optymalne tworzenie się i funkcjonowanie bariery ochronnej skóry zostaje zaburzone. W konsekwencji skóra staje się bardzo podatna na działanie zewnętrznych i wewnętrznych agresorów, które obniżają jej odporność Uszkodzone komórki rozprzestrzeniają, a ich negatywny wpływ na zdrowie i wygląd skóry pogłębia się. Proces podziału i tworzenia zdrowych komórek zostaje zachwiany, co w konsekwencji prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry. Skingenecell 1P jest jedynym na świecie składnikiem, który hamuje wzrost poziomu Serpiny b3 w skórze.

4 MSK – składnik o działaniu rozświetlającym i ujednolicającym tonację skóry. Hamuje aktywność tyrozyny, enzymu inicjującego wytwarzanie melaniny oraz stymuluje proces keratynizacji uwalniając jej nadmiar widoczny na skórze jako miejscowe przebarwienia. Ujednolica tonację skóry, która dzięki lepszemu odbiciu i

rozproszeniu światła od wewnątrz odzyskuje zdrowy wygląd i naturalny blask.

Ekstrakt z zielonej herbaty Premium Uji – skuteczny antyoksydant.

Cena ; 30ml/340zł

 

 

 

 

 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji