Premiera Sisleÿa Le Teint i Phyto-Lip Twist marki Sisley – Konferencja Prasowa

Premiera Sisleÿa Le Teint i Phyto-Lip Twist marki Sisley – Konferencja Prasowa

Marka SISLEY ponownie uwodzi nowościami, tym razem z kategorii makijażu. Do warszawskiej restauracji Winosfera, zaproszono dziennikarzy, przyjaciół marki oraz gwiazdy, aby zaprezentować rewolucyjny podkład przeciwstarzeniowy SISLEŸA Le Teint, a także nowe, matowe odcienie pomadek Phyto-Lip Twist.

SK:, , fot. Niemiec/AKPA
SK:, , fot. Niemiec/AKPA
SK:, , fot. Niemiec/AKPA
SISLEŸA Le Teint

SISLEY SISLEŸA Le Teint to nowy podkład odmładzający, dostępny w siedmiu odcieniach idealnie spajających się ze skórą. Formuła tego w pełni kompleksowego podkładu, oparta jest na bazie kultowego już kremu SISLEŸA L’Intégral Anti-Âge, dzięki czemu kosmetyk ten pielęgnuje, wygładza i rozświetla, dodając skórze zdrowego kolorytu i blasku. Pozwala on również uzyskać błyskawiczny efekt odmładzający, wymierne i widoczne działanie przeciwstarzeniowe oraz optymalny komfort skóry przez cały dzień.

0B Porcelaine

„Ten podkład jest genialny, zarówno na co dzień, jak i na scenę. W teatrze, czy na planie filmowym, również używam kosmetyków marki Sisley, bo znakomicie się sprawdzają w każdych warunkach i sprawiają, że czuję się świeżo, młodo i po prostu pięknie” – przyznała Beata Ścibakówna.

Jestem fanką podkładu SISLEŸA Le Teint, zwłaszcza że jest to produkt silnie pielęgnacyjny. Za to kocham podkłady Sisley, że nie tylko wyrównują kolor skóry i odbijają pięknie światło, ale jeśli nakłada się je na cały dzień, istotnym walorem jest także podtrzymanie efektów pielęgnacyjnych i dbałość o komfort skóry” - dodała Katarzyna Żak.

scena z: Beata Ścibakówna, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Katarzyna Żak, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Beata Ścibakówna, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
SISLEY PHYTO LIP TWIST

Nowością jest także bezbarwny, pielęgnacyjny balsam do ust w formie kredki Phyto-Lip Twist Balm, a także matowe kredki do ust Phyto-Lip Twist Mat. Kiss oraz Tango, czyli fuksja i czerwień, to dwa nowe odcienie bestsellerowych kredek, które zachowują fenomenalną trwałość koloru, ale przede wszystkim cechują je walory pielęgnacyjne. Nowe kredki, dzięki ściętemu kształtowi, dopasowują się do wypukłości ust i precyzyjnie obrysowują ich kontur. Kremowa konsystencja pozwala na idealny efekt kryjący. Formuła wzbogacona czystymi pigmentami pozwala już przy jednej warstwie uzyskać intensywny, matowy efekt, równy kolor i doskonałą trwałość.

„Mam słabość do matowych pomadek, ponieważ wydają mi się niezwykle eleganckie. Poza tym, moja praca też wymaga, aby makijaż był matowy, bo w kamerze nie mogę się świecić. Phyto-Lip Twist Mat jest zatem połączeniem tego, co sama lubię i tego, czego wymaga mój zawód” – powiedziała Agnieszka Cegielska.

scena z: Agnieszka Cegielska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Anna Orłowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

„Sisley jak zwykle zachwyca nowymi kolorami na jesienny sezon, soczyste i matowe tonacje fuksji i czerwieni są w zgodzie z aktualnymi trendami w makijażu, imponująca jest też trwałość kolorów kredek Phyto-Lip Twist. Bardzo podoba mi się też pomysł wprowadzenia balsamu do ust w takiej samej  formie, który możemy zaaplikować w każdych okolicznościach, uzyskując jednocześnie efekt klasycznego błyszczyka.” – dodała makijażystka Anna Orłowska.

Na spotkaniu pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Beata Ścibakówna, Katarzyna Żak, Agnieszka Cegielska, Anna Ibisz, Ewa Wojciechowska, Anna Orłowska, Marta Kuligowska, Joanna Kryńska.

scena z: Joanna Kryńska, Marta Kuligowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
Sisleya Le Teint - nowy podkład, sierpień 2016, Jolanta Szamocka, Anna Ibisz
scena z: Jolanta Szamocka, Ewa Wojciechowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

„Uwielbiam tę niezwykłą, rodzinną historię marki Sisley. Ta firma wciąż prowadzona jest przez rodzinę jej kreatorów, co w dzisiejszych czasach jest ewenementem. Spotkania organizowane przez markę Sisley są również okazją do spotkania fantastycznych kobiet w jednym miejscu. A przy tym to wyjątkowa możliwość poznania znakomitych nowości, które zawsze potem lądują w mojej kosmetyczce i okazują się niezastąpione” - powiedziała Ewa Wojciechowska.

scena z: Marta Kuligowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Iwona Kamińska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji