Original Source i Spotify: weź muzyczny prysznic!

Original Source i Spotify: weź muzyczny prysznic!

0 962

Original Source to marka dla osób, które chcą doświadczać życia wszystkimi zmysłami. 4kwietnia wystartowała wyjątkowa promocja dla wszystkich wielbicieli wegańskich, intensywnie naturalnych żeli pod prysznic Original Source i muzyki. Każdy klient drogerii Rossmann, który kupi żel pod prysznic Original Source będzie miał szansę zdobyć miesięczny abonament PREMIUM na muzycznej platformie Spotify. Akcja potrwa do 29 maja.

Original Source_Spotify

Unikalny kod uprawniający do 30-dniowego korzystania z platformy Spotify w wersji PREMIUM może trafić co tydzień do pierwszych 375 osób, które wyślą MMS ze zdjęciem paragonu dokumentującego zakup produktów objętych promocją na numer +48 668 000 608.

Original Source to marka, która w swoje DNA wpisane ma niestandardowe działania, także te promocyjne. – tłumaczy Izabela Wylon, Junior Brand Manager Original Source – W październiku zeszłego roku zaproponowaliśmy naszym konsumentom promocję filmową, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Teraz przyszedł czas na ukłon w stronę fanów muzyki: do wygrania jest w sumie 3 000 miesięcznych abonamentów PREMIUM na platformie Spotify. Skąd wybór tego typu nagród? Markę Original Source kierujemy do poszukiwaczy intensywnych wrażeń. Muzyka jest często bardzo istotnym elementem w ich życiu: nakręca ich do działania i towarzyszy im w codziennych wyzwaniach. Dla takich właśnie ludzi powstała platforma Spotify. Dlatego naturalnym wydało nam się połączenie marki Original Source z tą właśnie aplikacją muzyczną.

Promocją objęte są produkty Original Source o pojemności 250 ml (Original Source XXX Mint, Original Source Lemon&Chili, Original Source Eucalyptus&BlackPepper, Original Source Wild Cherry and Nettle) oraz 500 ml (Original Source Vanilla and Raspberry, Original Source Lemon and Tea Tree,  Original Source Mango & Macadamia, Original Source Coconut, Original Source Lime) dostępne w drogeriach Rossmann.

Original Source to żele pod prysznic, które wycisnęły z natury to, co najlepsze i zamknęły szczelnie w każdej swojej butelce. To marka przeznaczona dla wielbicieli intensywnych, autentycznych doznań, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoich fanów i lubi zaskakiwać ich nierutynowymi pomysłami. Żele Original Source nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, co pozwala na etyczne odkrywanie zawartych w nich naturalnych ekstraktów.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji