NOWY ZAPACH GIVENCHY – L’Ange Noir zapach światłocienia

NOWY ZAPACH GIVENCHY – L’Ange Noir zapach światłocienia

Delikatny jak anioł, nieuchwytny jak mrok…

L’Ange Noir? Czarny anioł. Pełna poezji, tajemnicza nazwa zapachu.

Gra przeciwieństw. Od bieli do czerni… Zapach L’Ange Noir jest zagadkowy i magnetyczny zarazem. Kobieta L’Ange Noir, to osoba silna, ale o kruchej powierzchowności, ukazana
w światłocieniu niczym bohaterka czarno-białego filmu. Fascynująca, dwuznaczna, femme fatale.

Marka Givenchy proponuje zapach pełen sprzeczności. Ulotny jak anioł, nieuchwytny jak mrok…

Kobieta L’Ange Noir otula się zapachem wody perfumowanej: eleganckiej, odważnej, i jak ona pociągającej.

Mrok i światło… Kwiatowo-orientalny zapach. Połączenie szlachetnego, białego irysa i zaskakującego czarnego sezamu. Pudrowe tonacje kwiatowe przechodzą płynnie w uzależniające, nieznacznie słone nuty sezamu. Powstaje niezwykła kompozycja. Unikatowa w świecie perfum.

Zapach L’Ange Noir otwiera się w intrygujący sposób czarującym powiewem świeżości, przyciągając uwagę gwałtownie wyłaniającymi się aromatami bergamotki i świeżego – niemal zielonego jeszcze – migdałowca… Po chwili zapach eksploduje aromatem śmiałego, pikantnego, różowego pieprzu, który roznieca płomień.

Aksamitnie uwodzicielski irys posiada tę samą hipnotyczną moc co charyzmatyczna, wyrafinowana bohaterka czarno-białego obrazu – jego błyskotliwa obecność kontrastuje z ciemnymi nutami czarnego sezamu… Zapach zamykają nuty ambry i wonnego tonkowca.

Flakon zapachu L’Ange Noir zdobi czarna lakierowana powłoka przechodząca płynnie w odcienie czarnego brokatu. To biżuteryjne połączenie intensywnej czerni i mocnego blasku. Czarny brokat przywołuje wyrafinowaną, elegancką suknię Couture oraz maskę- klejnot, zdobioną cekinami, podziwianą na paryskich pokazach Givenchy. Przezroczysta część flakonu ujawnia zapach ukryty we wnętrzu. Niezwykły odcień widoczny jest także na opakowaniu i w barwie liter, tworzących jego nazwę: róż wyraźnie skłaniający się ku intensywnemu fioletowi.

Zapach L’Ange Noir dostępny w pojemnościach: 30ml, 50ml i 75 ml od sierpnia 2016

L’ANGE NOIR EDP 30 ML/286 zł

L’ANGE NOIR EDP 50 ML/399 zł

L’ANGE NOIR EDP 75 ML/486 zł

L'ANGE NOIR MODEL VISUAL 2016

Aymeline Valade – uosobienie kobiety L’Ange Noir

Aymeline Valade to znana modelka młodego pokolenia, pracująca dla największych domów mody, podziwiana na pokazach w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu. Próbująca swoich sił również w filmie. To ona wcieliła się w rolę Betty Catroux w obrazie Bertranda Bonello „Saint Laurent” (2014).

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji