NOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZN DIOR SAUVAGE

NOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZN DIOR SAUVAGE

NOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZN DIOR SAUVAGE

MAISON DE PARFUMS DIOR WIE JAK TWORZYĆ NIEPOWTARZALNE ZAPACHY, KTÓRE WYWOŁUJĄ OLFAKTORYCZNE ZDUMIENIE. NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ IDZIE W PARZE Z ODWAŻNYMI KREACJAMI. 

DIOR POTRAFI TEŻ DOCENIĆ WARTOŚĆ CZASU, W KTÓRYM LUKSUS STOPNIOWO DOJRZEWA I NABIERA KSZTAŁTU W POSTACI ZAPACHÓW, KTÓRE ZADZIWIAJĄ I ODRADZAJĄ SIĘ W KOLEJNYCH ODSŁONACH. 

Dior zaskakuje mężczyzn od zawsze, oferując im zapachy, które przeciwstawiają się chwilowym trendom i nikogo nie pozostawiają obojętnym.  Dior rozumie mężczyzn, potrafi uchwycić niuanse ich męskości, a także wyczuć ich zwątpienia, unikając niebezpieczeństwa banalnych kanonów. Potrafi się z nimi utożsamić.

Model w reklamie Eau Sauvage został przedstawiony przez artystę grafika Gruau nago w swojej łazience, jak jeszcze dotąd żaden mężczyzna nie był pokazywany.

Podróżnik uosabiający zapach Fahrenheit miał cały świat u swoich stóp, przekraczając granice rozpętanych żywiołów.  Dzisiaj, książę wolności Dior Homme uwodzi cały świat.  Za każdym razem, przy każdym zapachu, w każdej historii pojawia się silna osobowość, która pozostawia unikalny piętno.  Bohater Dior posiada moc oddziaływania niczym filmowa postać superbohatera.

DIOR SAUVAGE
DIOR SAUVAGE

PO RAZ PIERWSZY OD DZIESIĘCIU LAT DIOR OTWIERA NOWE TERYTORIUM DLA MĘŻCZYZN. KOMPOZYCJA FRANÇOIS DEMACHY MA W SOBIE DUSZĘ MARKI STAWIAJĄC POPRZECZKĘ BARDZO WYSOKO ORAZ WYWOŁUJĄC DOZNANIE DLA ZMYSŁÓW GODNE NAJWYBITNIEJSZYCH KLASYKÓW GATUNKU. 

WYRAŹNA, MOCNA, ŚWIEŻA KOMPOZYCJA WYRAŻAJĄCA SPEŁNIONEGO MĘŻCZYZNĘ. KOMPOZYCJA DLA MĘŻCZYZNY AUTENTYCZNEGO I PRAWDZIWEGO. 

PROWOKUJĄCA NAZWA. MANIFEST DIOR. ZAPACH, KTÓREGO WYRAZ JEST JEDNOZNACZNY, BEZ NIEDOMÓWIEŃ. 

DIOR SAUVAGE
DIOR SAUVAGE

DLACZEGO SAUVAGE? 

Ponieważ ta nazwa nam się podoba. Po prostu.

Ponieważ wpada w ucho, pięknie brzmi i przykuwa uwagę.

Ponieważ jest to nazwa ze świata Dior.

„SAUVAGE” PROWOKUJE? 

Tak, z odwagą, która zawsze wyróżnia zapachy Dior.

Jak krzyk wyrażający męskość.

Archetypowa nazwa niesie w sobie głęboką więź z prawdziwą naturą mężczyzny.

„Sauvage” według Dior: próba balansu między zwierzęcym pierwiastkiem i wrodzonym wyrafinowaniem.

Spotkanie Siły z Szlachetną Subtelnością.

BRAT EAU SAUVAGE? 

Nie, nawet nie kuzyn. To jest nowy zapach Sauvage.

Sauvage nowej generacji nawiązuje do historii marki, zapożyczając od swego poprzednika jedno słowo, które odbija się silnym echem,  a także dawkę cytrusowych nut.

Lecz ma swoje własne, współczesne przeznaczenie.

Eau Sauvage jest klasycznym ponadczasowym zapachem będącym gwarancją dobrego smaku.

Nowy Sauvage jest tu i teraz, wykrzykując swój manifest na cześć wolności

SAUVAGE TO ZAPACH ZE WSZECH MIAR MĘSKI, BEZ ŻADNYCH NIEDOMÓWIEŃ. ZAPOWIEDŹ PRZYSZŁOŚCI WYPEŁNIONEJ ŚWIEŻOŚCIĄ.

KREATOR ZAPACHÓW DIOR FRANÇOIS DEMACHY STWORZYŁ GO Z TAKĄ WŁAŚNIE MYŚLĄ: ABY BYŁ SZLACHETNY I WYWOŁUJĄCY DZIKĄ PRZYJEMNOŚĆ. 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SKŁADNIKÓW NATURALNEGO POCHODZENIA W DUŻEJ DAWCE, POZWOLIŁA STWORZYĆ WYRAZISTĄ KOMPOZYCJĘ WYPEŁNIONĄ POWIEWEM WOLNOŚCI, W PUSTYNNYM, SKALISTYM KRAJOBRAZIE ROZGRZANYM DO BIAŁOŚCI W PROMIENIACH SŁOŃCA, KTÓRE KRÓLUJE NA NIEBIE W KOLORZE GŁĘBOKIEGO BŁĘKITU.

KOMPOZYCJA OPARTA NA DRZEWNEJ KONSTRUKCJI, Z NUTAMI, KTÓRE NAWIĄZUJĄ EMOCJONALNY DIALOG I WZAJEMNIE SIĘ DOPASOWUJĄ W SWOJEJ ODRĘBNOŚCI, ŚWIEŻOŚĆ ZAPACHU JEST WYJĄTKOWO TRWAŁA. 

SAUVAGE… BEZMIAR LUKSUSU.

W NUCIE GŁOWY BERGAMOTKA REGGIO JEST JAK MOCNY I ŚWIEŻY POWIEW WIATRU. 

Nasycona słońcem, prowadzi w tańcu, z unikalnymi, pieprzowymi i gorzko owocowymi akcentami. Jej świeżość rozpływa się i niepodzielnie dominuje. To właśnie ją wybrał François Demachy i uformował według swojej wizji. Ponieważ lubi, gdy jego męskie zapachy wyróżniają się hesperydowym zawirowaniem. Soczysta Bergamotka „Sauvage” króluje w intensywnym stężeniu.

NATĘPNIE W KRAJOBRAZIE POJAWIA SIĘ AMBROXAN, STOPNIOWO UWALNIAJĄC SZLACHETNE PIĘKNO AMBROWYCH NUT. 

Początek jest wolniejszy, mniej błyskotliwy. Jeszcze się nie narzuca, jeszcze nie dominuje. Czeka, aż gwiazdorska cytrusowa woń osłabnie. Składnik pochodzenia naturalnego otrzymywany z drogocennej Szarej Ambry, rozwija morskie i zwierzęce nuty, zmysłowe, a jednocześnie ożywcze jak fale. Ma subtelny urok drewna wyrzuconego przez morze i wybielonego w słońcu. Jego siłą jest trwanie.

LUKSUSOWY PRZEDMIOT ŁĄCZĄCY W SOBIE ELEGANCJĘ Z MINIMALIZMEM PROSTY W KSZTAŁCIE,  BĘDĄCY ZAPOWIEDZIĄ MĘSKIEJ, SZLACHETNEJ ZAWARTOŚCI. 

Flakon posiada znaki rozpoznawcze marki. Czarny, metalicznie lakierowany korek z grawerowanymi liniami nosi symbol CD. Czysta sylwetka, która należy do dziedzictwa Dior, staje się jeszcze bardziej luksusowa. Szkło jest ciężkie, gęste i ciemne jak atramentowy granat nocy, która stopniowo się rozjaśnia aż do dymnej półprzezroczystości. Każdy detal jest starannie dopieszczony: cienka srebrna powłoka została rozpylona na ściankach flakonu, tworząc subtelny efekt lustrzany, błyszczący i jednocześnie przezroczysty. Inicjały CD zostały wygrawerowane na dnie, a logo dyskretnie ukryte po wewnętrznej stronie nakrętki. Flakon zawdzięcza swoją elegancję wieloletnim pracom projektowym oraz najnowszym osiągnięciom technicznym.

J O H N N Y  D E P P 

CIAŁO I DUSZA 

NIGDY DOTĄD NIE UŻYCZYŁ SWOJEGO WIZERUNKU ZAPACHOWI I NIE WCIELAŁ SIĘ W INNE ROLE, 

NIŻ TE, KTÓRE STAWAŁY SIĘ MILOWYMI KROKAMI W JEGO OLŚNIEWAJĄCEJ KARIERZE FILMOWEJ. 

JOHNNY DEPP ZOSTAŁ TWARZĄ ZAPACHU 

„SAUVAGE” DIOR, 

KTÓRY WYDAJE SIĘ BYĆ STWORZONY WŁAŚNIE DLA NIEGO. 

Johnny Depp jest aktorem tajemniczym i niepozostającym w wytyczonych ramach.  Jego role składają się na portret aktorskiego geniuszu, zdolnego zarówno do odtwarzania postaci otwartych i szczerych, jak i mrocznych oraz melancholijnych. Jest to aktor który potrafi wyrazić na planie filmowym humor, szaleństwo, klasyczny szyk lub awangardowy styl. Na jego filmowej karierze zaważyli tacy twórcy jak John Waters, Jim Jarmusch, Kusturica czy Terry Gilliam. Wierny Timowi Burtonowi, potrafił zadziwić ekstremalnymi rolami, które odbiegają od utartych konwencji.

Premiera w perfumeriach wrzesień 2015

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji