NOWY zapach CARTIER L’Envol de Cartier

NOWY zapach CARTIER L’Envol de Cartier

0 800

Leć wysoko, pozwól by twój duch szybował… To kwintesencja L’ENVOL DE CARTIER, zapachu dla mężczyzn.

To lotny, drzewny, nektarowy zapach inspirowany mityczną ambrozją bogów Olimpu, której przypisywano moc nadawania nieśmiertelności. Wibrujący, aktywny i wyzwalający: taka była wizja kreatorki perfum Cartier, Mathilde Laurent. 

Nieomylnie męski i uskrzydlający, inspiruje do wielkości i sukcesów, lecąc w ślad za jedną z najsłynniejszych legend Domu Cartier, pioniera awiacji, Alberto Santos-Dumont’a, zapach L’ENVOL DE CARTIER wyzwala pionierskiego ducha w nas wszystkich.

Sekret tego aromatycznego eliksiru, który podsyca serce i umysł inspiracją i ambicją, to pasja z jaką został stworzony. Pozwól by twoja podróż zaczęła się już tutaj, z przedświtem nowych idei, które pozwalają najdzikszym marzeniom rozjaśnić meandry życiowych ścieżek.

L’ENVOL DE CARTIER to zdecydowana i kontrastowa woda perfumowana, unikalny, transparentno orientalny zapach. Mocny i łagodny zarazem, pulsuje świeżością, aż stanie się pełniejszy, inspirując i uskrzydlając wszystkich, którzy go doświadczą.

Miodowy zapach z Drzewem Gwajakowym, dodającym żywicznego charakteru i cech boskości tej ambrozyjskiej kreacji, moc L’ENVOL DE CARTIER polega na unikaniu tego co już znane.

Niczym aktywna substancja, pyszny drzewny nektar, nasycony witalnością, do której Mathilde Laurent dodaje głębię waporyzowanego piżma.

Jego aura jest czysta, świetlista i lotna. Z tym zapachem, wraz z paczuli, stymulującym umysł do akcji, szybuj
w górę… i nagle lot zdaje się możliwy.

To nie jest zwykły flakon, lecz kapsuła umieszczona w szklanej kopule. Szlachetny i nowoczesny, wędrowny
i stacjonarny, ten  ‘eliksir życia’ jest nierozłączny z „ja”, porcja energii dla duszy.

Kapsuła L’ENVOL DE CARTIER nowoczesna oprawa dla szlachetnego nektaru w kolorze miodu, o złoto żółtej, fosforyzującej intensywności, może być używana osobno.  Ponadczasowy lecz nowoczesny przedmiot o podwójnej funkcjonalności, integrujący technologię potrzebną w męskim zapachu, i mechaniczny ruch, dla odblokowywania i uwalniania kapsuły.

Nowoczesny design i możliwość wymiany wkładu, podobnie jak w pionierskich zapachach marki Must i Cartier i Santos kreatywność i  tradycyjną stylistykę marki reprezentuje słynny motyw Cartier w technice guilloche na korku flakonu.

Innowacyjny, zarówno pod względem sposobu w jaki się go stosuje jak i tego jak został stworzony, flakon L’ENVOL DE CARTIER łączy różne techniki, obejmujące tradycyjną kreację flakonów i  szkła stołowego, z kopułą demonstrującą ekspertyzę sztuki szkła Cartier’s Bardziej niż flakon, jest to L’ENVOL DE CARTIER, najnowszy zapach Cartier dla mężczyzn.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji