NOWY, ZACHWYCAJĄCO KWIATOWY ZAPACH DIOR Miss Dior Absolutely Blooming

NOWY, ZACHWYCAJĄCO KWIATOWY ZAPACH DIOR Miss Dior Absolutely Blooming

W pełni kwiatowa, rozkosznie zmysłowa… kompozycja Miss Dior Absolutely Blooming jest niepowtarzalna i kusząca. Kreator zapachów Dior François Demachy tworzy nową interpretację pokusy i odsłania nieznane akordy eleganckiego zapachu, który kocha smaki życia. Kwiatowe uniesienie rozbrzmiewa żywymi oraz radosnymi nutami, rozwijając się stopniowo w promienny bukiet. Miss Dior w nowym wydaniu jest bardzo kolorowa, eksploduje cytrusowymi, świeżymi płatkami.

MISS DIOR ABSOLUTELY BLOOMING: ŚWIEŻA, KWIATOWA I PIŻMOWA

François Demachy stworzył zapach o natychmiastowym efekcie i wręcz namacalnej sile przyciągania, emanujący naturalnym pięknem kwiatowego bukietu o wyrazistym wątku. Niesforna i buńczuczna jak słodycz z kwaskowatym posmakiem, świeża jak rozciągające się po horyzont pole kwitnących kwiatów. Miss Dior Absolutely Blooming to zapach uśmiechu. Françoios Demachy podkreśla, że jego kompozycja wyzbyta jest wszelkich gorzkich nut, żaden element nie zakłóca pozytywnej i delikatnej harmonii.

Miss Dior Absolutely Blooming
Miss Dior Absolutely Blooming

Nuty głowy, w których dominują czerwone owoce – malina, granat oraz czarna porzeczka, przebite figlarnymi jagodami, pobudzają zmysły, wybuchają, przyciągają, tańczą. Wywołują nieodpartą pokusę.

„Początek Miss Dior Absolutely Blooming eksploduje. Owocowe nuty tryskają pozytywną energią. Kompozycja została stworzona z myślą o kobiecie radosnej, która kocha życie”

                                                                    François Demachy, kreator zapachów Dior

Absolut róży z Grasse rozwija z królewskim przepychem swoje zmysłowe akordy. Stulistna róża Centifolia roztacza aromat miodu i pieprzu w harmonii z różą damasceńską. Różany duet rozbrzmiewa z jeszcze większą mocą w promiennych akordach piwonii.

Podkreślona w głębi białym piżmem, które otula kompozycję i przenika aż do owoców głowy świeżość Miss Dior Absolutely Blooming nie ma końca.

Kwiatowy zapach w stylu Dior, który dąży do nieskazitelnie naturalnego ideału tworzy radosny bukiet symbolizujący miłość do kwiatów.

Zakochany w Prowansji Christian Dior tu właśnie szukał inspiracji dla swoich pierwszych legendarnych zapachów. Pisał, że Miss Dior narodziła się „pewnego prowansalskiego wieczoru, gdy powietrze mieni się blaskiem świetlików”. W kwiatowym bukiecie króluje róża majowa z Grasse, która stanowi nieodłączny składnik kompozycji zapachowych Dior. W swojej nowej kreacji François Demachy stawia na pierwszym planie jej miodowo- pieprzowe akcenty, które rozświetlają serce Miss Dior Absolutely Blooming, nawiązując do dziedzictwa marki.

Stulistna róża majowa o nieprzeciętnej urodzie jest stawiana na piedestale, ponieważ zajmuje szczególne miejsce w historii Diora. Christian Dior uprawiał ją w swojej posiadłości Château de la Colle Noire w pobliżu Grasse. Obecnie Dior kontynuuje dzieło i marzenie Mistrza: posiadłość Colle Noire została odbudowana, a tysiące krzewów róży majowej zostało tu posadzonych przez Armelle Janody z „Clos de Callian” (która zresztą przeznacza dla Diora cały zbiór swoich upraw różny majowej). Zapachy Dior mieszkają w Grasse, tak jak przed laty.

Natalie Portman spotyka się ponownie ze swoim kultowym fotografem Timem Walkerem. Ze zdjęć w stylu rose pop wyłania się nowe wcielenie Miss Dior, namiętnej i pełnej życia, która przyciąga uwagę rozbawionym spojrzeniem i zaraża dobrym humorem.

Lubi, kocha, szanuje, absolutely…. Natalie Portman uosabia Miss Dior na wskroś zmysłową, która uwodzi i prowokuje z lekkością wyzwolonego i nieposkromionego temperamentu. Pewna swej siły przyciągania, urzeka legendarnym wdziękiem.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji