NOWY WYMIAR PIĘKNA – ESTÉE LAUDER NEW DIMENSION

NOWY WYMIAR PIĘKNA – ESTÉE LAUDER NEW DIMENSION

NOWY WYMIAR PIĘKNA – ESTÉE LAUDER  NEW DIMENSION 

Estée Lauder proponuje kobietom narzędzie do poprawy wyglądu i nadania mu całkiem nowego wymiaru. Przedstawiamy ESTEE LAUDER New Dimension – serię kosmetyków, która sprawi, że spojrzysz na siebie z całkiem nowej perspektywy.

Przełomowe serum – New Dimension Shape + Fill Expert, New Dimension Tighten + Tone Expert Liquid Tape i dwaj wybitni eksperci od modelowania – zestaw do twarzy New Dimension Shape + Sculpt Face Kit oraz zestaw do powiek New Dimension Shape + Sculpt Eye Kit udoskonalą rysy Twojej twarzy i wymodelują optycznie jej kształt.

Oddziaływując na poszczególne warstwy skóry, produkty z nowej serii  New Dimension wydobywają                 i podkreślają atuty każdej twarzy. Dzięki New Dimension doświadczysz wielowymiarowej przemiany – już po rozpoczęciu stosowania jak i w miarę upływu czasu. Rysy twarzy staną się wyraźniejsze, a kości policzkowe    i linia szczęki – wymodelowane. Rewolucja? W pełnym tego słowa znaczeniu. New Dimension nadaje urodzie całkiem nowego wymiaru.

NAUKA O TRANSFORMACJI

Sekret pięknych rysów twarzy tkwi w odpowiedniej wolumetrii jak i prawidłowej strukturze skóry.

“Wiemy już, że za młodzieńczy wygląd odpowiada struktura skóry, która decyduje o jej gęstości” – wyjaśnia dr Nadine Pernodet, Vice President, Skin Biology Research & BioActives, R&D.  “Jednak nasze najnowsze badania wykazały, że z punktu widzenia prawdziwej przemiany równie istotna jest poprawa jej objętości (wolumetrii)”. To właśnie ona nadaje skórze nowego wymiaru. Dlatego też udoskonalenie rysów i kształtu twarzy wymaga poprawy zarówno struktury jak i odpowiedniego wypełnienia (wolumetrii) skóry.

MOC TRANSFORMACJI

Dzięki Estée Lauder prawdziwa przemiana stała się faktem. Po raz pierwszy w historii Estée Lauder,

New Dimension udoskonali rysy twarzy i wymodeluje optycznie jej kształt:

 New Dimension Shape + Fill Expert Serum– skoncentrowana formuła o silnym działaniu, podkreślająca rysy twarzy, optycznie podnosząca kości policzkowe, modelująca linię szczęki i poprawiająca zarówno strukturę jak i objętość skóry.

New Dimension Shape + Fill Expert Serum on White_Global_Exp Jun '16

  • New Dimension Tighten + Tone Expert Liquid Tape – precyzyjnie działający kosmetyk, który optycznie podnosi najważniejsze kontury twarzy.  W miarę regularnego stosowania New Dimension Tighten + Tone Expert Liquid Tape ujędrnia skórę, a w okolicach oczu napina ją i podnosi.

New Dimension_Liquid Tape on White_Global_Exp Jun '16

  • New Dimension Shape + Sculpt Face Kit – uniwersalny, podwójny zestaw konturujący złożony z dwóch uzupełniających się odcieni w kremie. Neutralne tony sprawiają, że konturowanie staje się wyjątkowo proste.

New Dimension_Face Contour Kit on White_Global_Exp Jun '16

  • New Dimension Shape + Sculpt Eye Kit – zestaw, za pomocą którego idealnie podkreślisz oprawę oka.

New Dimension_Eye Contour Kit on White_Global_Exp Jun '16

NOWE SPOJRZENIE NA URODĘ

New Dimension na zawsze zmieni sposób, w jaki kobiety postrzegają siebie i swoją urodę.  Przeprowadzone przez naukowców z Estée Lauder badania wykraczają poza standardowe badania konsumenckie. To zaawansowane testy neurobiologiczne, które mierzą reaktywność fizjologiczną i emocjonalną. Są one stosowane już od dawna dla zrozumienia ludzkich reakcji w drodze badania mechanizmów funkcjonowania mózgu i systemu nerwowego. Badacze z laboratoriów Estée Lauder przeprowadzili je po raz w pierwszy w historii marki dla przeanalizowania reakcji fizjologicznych i emocjonalnych kobiet, które zastosowały nowe serum New Dimension Shape + Fill Expert Serum*.

Efekty okazały się imponujące: w następstwie zastosowania New Dimension Shape + Fill Expert Serum 91% badanych*  okazało się bardziej zadowolonych ze swojego wyglądu. Towarzyszyły im również takie odczucia jak zachwyt i zaskoczenie.

New Dimension Shape + Fill Expert Serum 30 ml / 355 zł; 50 ml / 489 zł

New Dimension Tighten + Tone Expert Liquid Tape – 282 zł

New Dimension Shape + Sculpt Face Kit – 190 zł

New Dimension Shape + Sculpt Eye Kit – 189 zł

Seria New Dimension znajdzie się w punktach sprzedaży na początku września 2015 r.

 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji