Nowy krem do ciała SISLEY Crème réparatriCe

Nowy krem do ciała SISLEY Crème réparatriCe

0 699

14 latach od wprowadzenia na rynek La Crème Réparatrice pour le corps Sisley
zostaje wzbogacony i udoskonalony dzięki ukierunkowanemu działaniu nawadniającemu w głębokich warstwach naskórka.

Łagodzenie, wzmacnianie, regeneracja podrażnionej skóry wskutek szkodliwych czynników zewnętrznych — takie wyzwania postawiono przed Działem Badawczym Sisley, które zaowocowały w 1980 roku kultowym produktem do pielęgnacji: Crème Réparatrice do twarzy, prawdziwa pielęgnacja SOS, która w 2003 roku pojawiła się w wersji do ciała.

W 2017 roku Sisley udoskonala Crème Fluide réparatrice do ciała, dodając KOKtaJL Nawilżających składników aktwynych ,wzmacniających skuteczność produktu.

1. Natychmiastowe i trwałe nawilżenie dzięki niepowtarzalnemu kompleksowi nawadmniającemu:

Odwodnienie to jeden z głównych problemów skóry wrażliwej, dlatego Dział Badań Sisley wzbogacił działanie wyciągu z Jioh (ekstrakt z korzenia remanii kleistej) i marchwi koktajlem nawadniających składników aktywnych:

- roztwór biosacharydów otrzymany z Kukurydzy i Soi. Dzięki temu składnikowi aktywnemu, poziom nawilżenie skóry stopniowo wzrasta aż do osiągnięcia maksimum po dwóch godzinach od aplikacji produktu.

- pochodna cukru z pszenicy sprzyja magazynowaniu wody w warstwie rogowej naskórka, by zapewnić optymalne, natychmiastowe i trwałe nawilżenie. Działa jak naturalny rezerwuar dzięki zdolności magazynowania wody.

2. Wzmocnienie funkcji bariery ochronnej dzięki substancji aktywnej gwarantującej zrównoważoNe nawilżenie skóry.

Wyciąg z kasztanowca działa na wielu poziomach zapobiegając utracie wody i utrzymując naturalną równowagę wodną skóry: wzmacnia barierę lipidową skóry i warstwę rogową naskórka. Rezultatem jest skuteczne magazynowanie wody w naskórku.

3. odżywienie, regeneracja i łagodzenie dzięki składnikom działającym jak „balsam do ciała”:

Masło shea, bogate w podstawowe kwasy tłuszczowe, olej andiroba, alantoina i fitoskwalan z właściwościami zmiękczającymi i łagodzącymi działają razem, by zregenerować, odżywić i przynieść pełen komfort skórze.

Wrażenie dyskomfortu znika natychmiast, skóra jest bardziej elastyczna i natychmiast nawodniona, trwale nawilżona i wyraźnie zregenerowana. Dzień po dniu staje się coraz bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Otulająca konsystencja tego nowego kremu wtapia się w skórę przynosząc jej chwilę przyjemności. Posiada także delikatny zapach Crème Réparatrice Visage z masłem shea. Aplikować codziennie lub zgodnie z potrzebą na całe ciało. Doskonały do pielęgnacji skóry po ekspozycji na słońce lub narażonej na czynniki środowiska zewnętrznego.

SISLEY Crème réparatrice

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji