Nowości SISLEY w gamie słonecznej Super Soins Solaires

Nowości SISLEY w gamie słonecznej Super Soins Solaires

Od 25 lat, SISLEY jest marką wiodącą w dziedzinie pielęgnacji słonecznej, aby chronić skórę przed niekorzystnym działaniem słońca w każdych okolicznościach.

Spacerując po mieście w spokojny ciepły dzień, siedząc w kawiarnianym ogródku, na wygodnym leżaku podczas wakacji, lub rozkoszując się zapachem owoców na targu… korzystać ze słońca można na tysiące sposobów, ale żeby zachować piękną skórę trzeba chronić ją w każdych okolicznościach, nawet w mieście, nie rezygnując przy tym z pięknej cery.

Dla wszystkich kobiet pragnących idealnie gładkiej cery, muśniętej słońcem bez warstw kremu ochronnego, pielęgnacyjnego i podkładu, Sisley dokonuje kolejnego przełomu w swojej gamie słonecznej tworząc

SISLEY Super Soins Solaires Teintés SPF 30

Koloryzujące kremy ochronne

Kolejna generacja kosmetyków po Grands Ecrans Solaires Visage, wykorzystująca pełnię doświadczenia w dziedzinie ochrony przed słońcem, pielęgnacji i makijażu, kosmetyki Super Soins Solaires Teintés SPF 30 jednocześnie chronią przed słońcem  i przed skutkami fotostarzenia oraz ujednolicają cerę, zapewniając optymalny efekt kryjący i naturalne wykończenie.

Spokój, pielęgnacja, uroda i słońce, skóra nareszcie może skorzystać z wakacji… może także się ochłodzić, ponieważ nowe formuły są wodoodporne.

 Nowa, niezwykle skuteczna formuła wykorzystująca połączenie dwóch filtrów mineralnych gwarantujących optymalną ochronę przed poparzeniem słonecznym i fotostarzeniem powodowanym przez wolne rodniki:

* mikronizowany tlenek cynku chroni przed promieniami UVA

* drobno zmielony dwutlenek tytanu chroni przed promieniami UVB

Prawdziwe zabezpieczenie kapitału słonecznego, formuła o współczynniku ochrony SPF 30 pomaga skórze przeciwdziałać niepożądanym skutkom działania słońca, zarówno natychmiastowym, jak i tym odroczonym w czasie.

Skok na głęboką wodę…

Po raz pierwszy, Sisley proponuje gamę wodoodpornych, koloryzujących kosmetyków ochronnych na słońce, które równie świetnie sprawdzą się w mieście, na plaży, czy nad brzegiem basenu.

  1. Wieloletnie doświadczenie pielęgnacyjne Super Soins Solaires Visage w służbie nowej gamy to doskonale chroniona, nawilżona i piękna skóra.

Podobnie jak wcześniej Soins Solaires Visage nowe ochronne kremy koloryzujące Soins Solaires Teintés SPF 30 zawierają to samo połączenie aktywnych składników przeciwdziałających szkodom powodowanym przez słońce:

1 DZIAŁANIE PRZECIWRODNIKOWE I PRZECIWUTLENIAJĄCE** 

Formuła zawierająca octan witaminy E i wyciąg z szarotki, kluczowe składniki aktywne, które pomagają skórze bronić się przed wolnymi rodnikami i przed stresem oksydacyjnym, który jest główną przyczyną fotostarzenia (zmarszczek, przebarwień, wiotczenia skóry).

2 OCHRONA DNA KOMÓRKOWEGO** 

Dzięki wyciągowi z szarotki alpejskiej, koloryzujące kosmetyki ochronne Super Soins Solaires Teintés SPF 30 chronią DNA komórek, niezbędne dla ich prawidłowego odnawiania.

3 WZMOCNIENIE FUNKCJI BARIERY SKÓRNEJ 

Wyciąg z szarotki alpejskiej i olejek z kamelii przyczyniają się do wzmocnienia funkcji bariery ochronnej skórnej, utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia skóry i zwiększenia jej odporności na agresywne czynniki zewnętrzne.

4 NAWILŻENIE, ODŻYWIENIE I OCHRONA 

Rekompensując przesuszenie i odwodnienie wywołane przez promieniowanie słoneczne, masło Karité, olejek kameliowy i wyciąg z mango oraz gliceryna roślinna wzbogacają formułę, pielęgnując i upiększając skórę.

**Test in vitro

Idealna cera dzięki nowym odcieniom, bardziej precyzyjnie dobranym do naturalnych karnacji, bazującym na najpopularniejszych odcieniach podkładów Sisley

Idealnie współgrające z odcieniem karnacji Super Soins Solaires Teintés SPF 30 optymalnie upiększają cerę.

Korzystając z doświadczenia Sisley w dziedzinie makijażu, kosmetyki te ujednolicają cerę, zapewniają optymalny efekt kryjący i bardzo naturalne wykończenie. Kolor pozostaje promienny aż do kolejnego użycia.

2 Nowe odcienie na rynku polskim:

1 – NATURAL 

2 – GOLDEN 

Doskonałe na całej linii, Super Soins Solaires Teintés SPF 30 upiększają skórę jednocześnie ją chroniąc. Cera jest idealna, nawet w pełnym słońcu.

Super Soin Solaire Teinté 1 Natural
Super Soin Solaire Teinté 2 Golden

Super Soin Solaire Visage SPF 30 

 Bezbarwny – 60 ml

Zastępuje bezbarwny blocker słoneczny Grand Ecran Solaire SPF 30. Wykorzystano w nim nową formułę produktów ochronnych do twarzy Super Soins Solaires Visage, wprowadzoną w ubiegłym roku w wersji SPF 15 i SPF 50+.

Powraca ponadto w nowym formacie 60 ml (vs 40 ml).

Super Soins Solaires Visage SPF 15 + SPF 30 (Nowość) + SPF 50+ = pełna gama kosmetyków ochronnych odpowiadających potrzebom każdego z fototypów.

Super Soin Solaire SPF 30 Serviette et Lunettes

By móc oferować kobietom coraz większy wybór przy zachowaniu uznanej na całym świecie, najwyższej jakości, Sisley proponuje w tym roku koloryzujące Super Soins Solaires Teintés SPF 30 oraz bezbarwny Super Soin Solaire Visage SPF 30.

Doskonałość marki Sisley w nowej formule, o przyjemnej konsystencji, która dyskretnie stapia się z ze skórą, otulając delikatnością.

Miękka i jedwabista konsystencja, wystarczająco delikatna, by dać o sobie zapomnieć, choć wodoodporna, chroni skórę w każdej sytuacji. Naturalnie pachnąca olejkami eterycznymi z szałwii i majeranku, ma zapach charakterystyczny dla wszystkich kosmetyków słonecznych Sisley.

Gama kosmetyków ochronnych do twarzy Sisley:

Super Soins Solaires: ochronne kosmetyki pielęgnacyjne, wodoodporne, proponujące profilaktyczne podejście do fotostarzenia, by chronić młody wygląd skóry.

Sunleÿa G.E.: przeciwstarzeniowe kosmetyki słoneczne o wzmocnionym działaniu zapobiegającym fotostarzenius skóry.

Super Soin Solaire Teinté 2 Golden

CENA: 

Super Soins Solaires Teintés SPF 30 – nr1 natural / nr2 golden / 40ml – 535zł

Super Soin Solaire Visage SPF 30 bezbarwny / 60 ml – 725zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji