Nowośći SISLEY – GAMA PIELĘGNACYJNA Z EKSTRAKTEM Z ŻYWIC TROPIKALNYCH

Nowośći SISLEY – GAMA PIELĘGNACYJNA Z EKSTRAKTEM Z ŻYWIC TROPIKALNYCH

Błyszcząca skóra to nie to samo, co blask cery, którą można oczyścić bez podrażnienia, nawilżyć zachowując lekkość i zapewnić matowy wygląd, skutecznie i łagodnie… Właściwe słownictwo i pielęgnacja cery mieszanej lub tłustej wymagają wielkiej dokładności.

Czy jest to tylko błyszcząca tłusta skóra, czy też poważniejsze zmiany skórne, proste gesty wystarczą by znacząco poprawić wygląd cery.

Często sprowadzane do problematyki okresu dojrzewania, niedoskonałości skórne – błyszczenie, rozszerzone pory, nieregularna struktura powierzchni naskórka i niejednolita cera – dotykają w rzeczywistości 40% kobiet powyżej 25. roku życia, a także mężczyzn.

Trzy czynniki wpływają na przetłuszczanie cery i związane z tym problemy skórne: nadaktywność gruczołów łojowych, nadmierne rogowacenie naskórka i stany zapalne.

Te trzy zjawiska mogą się nasilać pod wpływem zmian hormonalnych (często w okresie dojrzewania, ale także u kobiet w ramach cyklu), środowiska (zanieczyszczenie powietrza, słońce…), oraz także trybu życia (stres, niewłaściwie zbilansowane odżywianie, palenie…).

40 lat temu, Sisley stworzył pierwszą pielęgnację oczyszczającą z żywicami tropikalnymi by skutecznie odpowiedzieć na specyficzne potrzeby cer problematycznych.

Dzisiaj, Sisley odnawia gamę z żywicami tropikalnymi, proponując pielęgnację nowej generacji dla wymagających, przeznaczoną do jeszcze skuteczniejszego przeciwdziałania niedoskonałościom skóry i odzyskania gładszej, piękniejszej cery.

NOWA GAMA Z ŻYWICAMI TROPIKALNYMI Sisley:

Zestaw kosmetyków przywracających równowagę skóry  niwelujących nadmiar sebum i niedoskonałości cery

Aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie cerom mieszanym i tłustym, w Laboratoriach Sisley zaprojektowano na nowo tę specyficzną gamę, przeznaczoną do oczyszczania naskórka, redukowania produkcji sebum, odblokowywania porów, zwężania rozszerzonych porów, nawilżania skóry i zmniejszania niedoskonałości.

Sercem formuły produktów pozostają żywice tropikalne o wyjątkowym działaniu oczyszczającym i kojącym. Nowe technologie ekstrakcji i dozowania umożliwiły zwiększenie ich skuteczności:

Ekstrakt żywicy beznzoesowej: ośmiokrotnie skuteczniejszy niż poprzednio, intensywnie oczyszcza skórę, ograniczając rozwój drobnoustrojów na jej powierzchni*.

Ekstrakty z kadzidła i mirry: nowe ekstrakty, bogate w substancje kojące, dzięki silnemu działaniu redukują zaczerwienienia występujące przy niedoskonałościach skórnych.

To unikatowe połączenie uzupełniono nowymi składnikami pochodzenia roślinnego, o wyjątkowych właściwościach, wybranymi ze względu na precyzyjne działanie, odpowiednio do przeznaczenia każdego z kosmetyków w gamie.

Wyciąg z łopianu, bogaty w inulinę probiotyk aktywnie uczestniczy w przywracaniu równowagi bakteryjnej skóry. Wyciąg z wiązówki błotnej stymuluje naturalne mechanizmy obronne skóry poprzez pobudzenie ekspresji naturalnych peptydów antybakteryjnych. Ponadto także: wyciąg z prawoślazu, wyciąg z herbaty jawajskiej, puder bambusowy, D-Pantenol. 

Gel Doux Nettoyant

SISLEY
Gel Doux Nettoyant

Delikatny żel oczyszczający: skuteczność mycia wodą, a do tego delikatność i świeżość 

Skrupulatna higiena to pierwszy, niezbędny warunek utrzymania pięknej cery, niezależnie od jej natury. Oczyszczanie cery tłustej wymaga szczególnej uwagi: nie można bowiem pozbawić skóry jej naturalnej warstwy ochronnej, ponieważ może zareagować na to jeszcze obfitszym wytwarzaniem sebum.

Gel Doux Nettoyant delikatny żel oczyszczający jest szczególnie polecany do cery tłustej. Delikatnie oczyszcza, nie zaburzając równowagi naskórka by nie wywołać reakcji podrażnionych gruczołów łojowych. Działa oczyszczająco bez wysuszania skóry. Skóra może swobodnie oddychać, pory są oczyszczone, cera pełna blasku.

Ten świeży żel doskonale spłukuje się wodą, wytwarza gęstą pianę, która myje i dogłębnie oczyszcza, niwelując wszelkie zanieczyszczenia, działa łagodząco i usuwa nadmiar sebum.

Składnik oczyszczający: ekstrakt żywicy benzoesowej

Składnik kojący: ekstrakty z mirry i kadzidła oraz D-pantenol

Składniki zapobiegające wysuszaniu: ekstrakt z prawoślazu i gliceryna roślinna

Cena : 300zł

SISLEY
Sérum Intensif

Intensywne serum: cera „bez skazy” 

Serum zawierające skoncentrowaną dawkę składników oczyszczających to prawdziwa formuła SOS.  Odblokowuje pory, wygładza strukturę powierzchni skóry i znacząco redukuje niedoskonałości.

Przywrócenie równowagi skóry wyraźnie poprawia wygląd cery. Niedoskonałości ulegają znacznemu zmniejszeniu już po 7 dniach stosowania. Miejsca, w których skóra się błyszczy są wyraźnie zredukowane.

Lekka i nieklejąca konsystencja o matowym wykończeniu może być stosowana miejscowo na zmiany, ale także na całą strefę T w przypadku cery tłustej z problemami.

Składnik regulujący wytwarzanie sebum: wyciąg z herbaty jawajskiej

Składniki oczyszczające: ekstrakty z żywicy benzoesowej, łopianu i wiązówki błotnej

Składnik odblokowujący pory i mikro złuszczający: kwas salicylowy

Składniki kojące: ekstrakty z mirry i kadzidła oraz D-pantenol

Cena : 560zł

Serum Intensif
Soin Hydratant Matifiant

SISLEY
Soin Hydratant Matifiant

Soin Hydratant Matifiant preparat matujący i nawilżający: czysta, dobrze nawilżona i matowa skóra przez cały dzień

Idealna pielęgnacja na co dzień dla cery mieszanej i tłustej, preparat Soin Hydratant Matifiant to odpowiedź natychmiastowa i długofalowa. Żelowo-kremowa, lekka konsystencja, delikatna i nietłusta, nawilża skórę, zmniejsza wydzielanie sebum i długotrwale matuje. Zwęża także pory oczyszczając cerę. Skóra pozostaje elastyczna, miękka i zachowuje poczucie komfortu przez cały dzień.

Składnik regulujący pracę gruczołów łojowych: ekstrakt herbaty jawajskiej

Składnik matujący: puder bambusowy

Składnik oczyszczający: ekstrakty z żywicy benzoesowej i łopianu

Składnik ściągający: ekstrakt z liści przywrotnika

Składnik kojący: ekstrakty z mirry i kadzidła oraz D-pantenol

Składnik nawilżający: ekstrakt z prawoślazu

Cena : 435 zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji