NOWOŚCI MARKI STRIVECTIN – NAUKA W ERZE selfie

NOWOŚCI MARKI STRIVECTIN – NAUKA W ERZE selfie

0 1770

Bez wątpienia selfie stanowi element współczesnej kultury dla każdego pokolenia. Szacuje się, że dziennie wykonywanych jest ponad 100 milionów selfie. Jednocześnie normą w przypadku większości zdjęć umieszczanych w mediach społecznościowych stały się filtry i edycja z retuszem. Z tego względu StriVectin po raz kolejny przekracza granice w pielęgnacji skóry, przyjmując nowe podejście: ‘Nauka w erze selfie’. Nadszedł czas, aby wykraczać poza zwyczajne funkcje kosmetyków przeciwstarzeniowych i skupić się na istocie skóry opierającej się upływowi czasu – dla zdjęć #sansfiltre.

StriVectin przedstawia dwa innowacyjne produkty, które udoskonalą Twoje selfie – StriVectinLABS Silver Peel-off Purifier oraz StriVectinLABS Overnight Micro-Perfecting Concentrate.

LABS_Silver_Peel_RBG_300DPI_(RGB_72DPI)_Silo

StriVectinLABS  – Silver Peel-off Purifier

Główną przyczyną matowej cery o nieregularnej teksturze, która wymaga retuszu jest zanieczyszczenie środowiska. Wolne rodniki mogą niszczyć barierę ochronną skóry i powodować stres oksydacyjny. Kiedy uszkodzona zostaje bariera skóry, traci ona zdolność do zatrzymywania wody i ochrony przed zanieczyszczeniami. Skóra staje się szara, matowa, pozbawiona blasku o nierównej strukturze. Nowa maska Silver Peel-off Purifier to pierwszy etap usuwania zanieczyszczeń z powierzchni skóry.

Formuła kosmetyku, zawierająca srebro koloidalne, pomaga eliminować zanieczyszczenia i przygotowuje skórę do aplikacji produktów pielęgnacyjnych.Innowacyjna maska, zamknięta w higienicznym opakowaniu z aplikatorem w pompce,została opracowana specjalnie, aby fizycznie usuwać zanieczyszczenia blokujące pory skóry. Jej aplikacja nie tylko stanowi niezwykle sensoryczne doświadczenie ale również daje Ci możliwość wykonania futurystycznego selfie. Już po jednym zastosowaniu tej genialnej formuły, skóra jest wolna od wielu zanieczyszczeń. Kosmetyk pozostawia miękką, gładką cerę pełną blasku, idealnie przygotowaną do aplikacji serum lub kremu a także makijażu.

Kluczowe składniki: 

  • Opatentowana molekuła NIA-114™: wzmacnia i odżywia barierę nawilżenia skóry i redukuje negatywny wpływ stresu środowiskowego.
  • Koloidalne srebro (zwane także „srebrnym aktywatorem”): pomaga oczyszczać skórę z zanieczyszczeń, które mogą kumulować się w ciągu dnia.
  • Wygładzający i rewitalizujący kompleks: pomaga zatrzymać nawilżenie, którego poziom spada w wyniku procesu oczyszczania skóry.

Sposób użycia: Nałóż grubą warstwę kosmetyku na całą twarz, z pominięciem konturu oka. Rozprowadź produkt równomiernie. Pozostaw do wyschnięcia przez 10 do 20 minut. Ściągnij maskę, zaczynając od dolnej partii twarzy. Pozostałość kosmetyku spłucz ciepłą wodą. Stosuj 1 do 2 razy w tygodniu.

Cena: 299,00 PLN – 50 ml

StriVectinLABS – Overnight Micro-Perfecting Concentrate  

Ze względu na wzrost popularności selfie, wspólnym celem wszystkich stała się idealna skóra. Świadomi tego trendu badacze StriVectin podjęli się identyfikacji 5 widocznych cech pięknej skóry: musi być ona gładka, sprężysta, nawilżona, odżywiona i jędrna. Formuła serum Overnight Micro-Perfecting Concentrate, zawiera kompleks pięciu silnych enzymów. Kosmetyk o ultra-lekkiej konsystencji działa kiedy Ty śpisz, delikatnie złuszczając i regenerując skórę a także udoskonalając jej teksturę.

Dzięki aktywowaniu nowych komórek w procesie złuszczania, Twoja skóra nie tylko wygląda pięknie ale także jej funcjonowanie jest zoptymalizowane. Enzymy delikatnie złuszczają skórę i pomagają usuwać obumarłe komórki podczas, gdy opatentowana technologia NIA-114™ pomaga wzmocnić barierę dermy. W ciągu nocy kosmetyk zapewnia skórze optymalne nawilżenie i pozostawia ją miękką, sprężystą i nawilżoną. Delikatna formuła powinna być stosowana na noc.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

  • Opatentowana molekuła NIA-114™: wzmacnia i odżywia barierę nawilżenia skóry i redukuje negatywny wpływ stresu środowiskowego.
  • Udoskonalający kompleks enzymów: złożony z pięciu silnych enzymów naturalnie obecnych w ciele. Ten delikatny kompleks stymuluje regenerację powierzchniowych warstw skóry, odkrywając gładką i promienną cerę a także redukując widoczność drobnych linii i zmarszczek.
  • Kapsuły z systemem dyfuzji nawilżenia: stopniowe dozowanie nawilżenia przez całą noc pozostawia skórę miękką i jędrną.

Sposób użycia: koncentrat nakładaj wieczorem na całą twarz. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosuj codziennie. Następnie nałóż serum i/lub krem nawilżający.

Cena: 379,00 PLN – 30 ml

LABS_MicroPerfecting_30ml_CMYK-300DPI_(RGB_72DPI)_Silo

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji