Nowości GUERLAIN – Lingerie de Peau

Nowości GUERLAIN – Lingerie de Peau

Idealna cera jest najważniejszym dążeniem kobiet na całym świecie, nawet jeśli definicja nieskazitelnej cery zmienia się w zależności od klimatu, czy kraju: świeżość, gładkość, jasność, czystość, ale także krycie, zdrowy blask … istnieje jeden wspólny mianownik: naturalny wygląd.

Od wielu lat wiodącym trendem w makijażu jest naturalny efekt „nude” lub „second skin”, który stał się synonimem idealnej cery. Za ideą naturalnej cery kryje się dążenie do posiadania zdrowej i promiennej skóry. Ultrasensoryczna, niezwykle lekka, nowa gama podkładów Guerlain Lingerie de Peau „stapia się” zmysłowo z twarzą niczym druga skóra, a dzięki technologii zapożyczonej ze świata tekstyliów zapewnia długotrwały komfort.

Microsiatka Bio Fusion – odkrycie Guerlain

Technologia ta splata naturalne włókna jedwabiu i lnu formując z nich rodzaj elastycznej „dzianiny” o właściwościach wygładzających, tworząc lekki jak piórko woal, który otula twarz i zapewnia uczucie pełnego komfortu. Korygujące pigmenty i pudry doskonale dopasowują się do tej mikrosiatki. Przewiewna tekstura łatwo i wielokrotnie ślizga się po skórze aż do uzyskania pożądanego efektu makijażu. Formuła Lingerie de Peau zapewnia właściwą równowagę między tym, co jest prawdą a ideałem, podkreśla cerę tworząc wrażenie naturalnie pięknej skóry. Zapewnia zdrowy blask jednocześnie pozwalając skórze promienieć.

LINGERIE DE PEAU

Aby precyzyjnie wyjść naprzeciw różnym oczekiwaniom, Guerlain współpracował z 44 kobietami w różnym wieku i z różnymi odcieniami skóry tworząc na nowo całą swoją paletę kolorów. Choć kolor cery zmienia się w zależności od klimatu i pory roku, jest wskaźnik, który pozostaje taki sam: tonacja lub refleks skóry. W związku z tym, aby być jak najbliżej odcieni skóry i ich różnych tonacji, Guerlain stworzył skalę z sześcioma stopniami odcieni od porcelanowej cery do hebanu i trzy tonacje dla każdego koloru.

Gama 18 odcieni (w Polsce dostępnych będzie 9 odcieni), które doskonale odpowiadają wszystkim kolorom skóry, zarówno pod względem intensywności jak i tonacji, oraz zapewniają niewiarygodnie naturalny efekt.

Dzięki Lingerie de Peau, nasza twarz promienieje, nie ma dysonansu między wizją siebie z makijażem i bez niego. Jesteśmy nadal rozpoznawalne, ale z dodatkiem tego piękna, które upiększa bez zbędnego zniekształcania. Nasze makijażowe „sztuczki” stają się niewidoczne gołym okiem i pozostają tajemnicą!

Korektor Multi Perfection

Multifunkcjonalny korektor jest pierwszym, hybrydowym korektorem, który pozwala zaoszczędzić czas. W jaki sposób? Poprzez połączenie działań kryjących i pielęgnacyjnych – koryguje cienie pod oczami, plamy pigmentacyjne i niedoskonałości cery. Jego pigmenty dopasowują się do różnych odcieni skóry korygując cienie i niwelując najmniejsze niedoskonałości.

Dodatkowo formuła została wzbogacona o kompleks pielęgnujący skórę, który zmniejsza worki pod oczami, usuwa niedoskonałości i nawilża suche strefy na twarzy. Płynnie łączy się ze skórą pozostawiając ją delikatną, lekką zapewniając jej niezauważalne wykończenie i bardzo naturalny efekt. Korektor jest dostępny w trzech odcieniach: od bardzo jasnego do bardzo ciemnego, każdy
w trzech tonacjach – chłodnych, ciepłych i neutralnych – dla efektu na miarę.

Korektor Multi Perfection
Pędzel do podkładu

Pędzel do podkładu

Wizażyści używają pędzla do pudru aby nałożyć podkład w płynie. Ta końcówka pozwala uzyskać jeszcze bardziej naturalny efekt. Elegancki pudrowy róż tego akcesorium, Lingerie de Peau przypomina pędzel do pudru. Jego gęste i niezwykle miękkie kępki różowego włosia nabierają tylko odpowiednią ilość produktu. Nie ma ryzyka przeciążenia pędzla a jego zastosowanie nigdy nie było tak szybkie, łatwe i równe.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji