Nowości ESTÉE LAUDER REVITALIZING SUPREME + GLOBAL ANTI-AGING COLLECTON

Nowości ESTÉE LAUDER REVITALIZING SUPREME + GLOBAL ANTI-AGING COLLECTON

Wysoce skuteczne formuły o wielotorowym działaniu zawierają nowy, opracowany w laboratoriach Estée Lauder wyciąg z moringi, który odblokowuje mechanizmy odmładzające skóry i przeciwdziała pojawianiu się różnych oznak starzenia. Skóra staje się bardziej sprężysta oraz zyskuje na objętości i elastyczności. Drobne linie i zmarszczki ulegają wygładzeniu. Skóra zyskuje promienny wygląd, głębokie odżywienie i gruntowną odnowę.

ESTÉE LAUDER Global Anti-Aging Cell Power Créme

Bogata tekstura o odżywczych właściwościach głęboko oddziałuje na zmysły, otulając skórę wilgocią i komfortem, i dostarczając jej wielu substancji przeciwdziałających starzeniu.

Krem nawilżający o wielofunkcyjnym działaniu to klucz do odmłodzonej cery: formuła odblokowuje mechanizm odmładzający skóry, która odzyskuje młodzieńczą sprężystość i promieniuje żywotnym blaskiem.

Stosowanie: Nakładaj rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi, najlepiej po nałożeniu serum regenerującego.

ESTÉE LAUDER Global Anti-Aging Cell Power Créme 285 zł/ 30 ml; 405 zł/ 50 ml

Global Anti-Aging Cell Power Créme
Global Anti-Aging Wake Up Balm

Global Anti-Aging Wake Up Balm

Wielofunkcyjny balsam o jedwabistej konsystencji łączy odbijające światło perełki o właściwościach rozświetlających z wysoce skuteczną technologią przeciwstarzeniową, pozwalając skórze błyskawicznie odzyskać blask i świeżość, a w miarę regularnego stosowania przywracając jej sprężystość i gładkość.

Energetyzujący kompleks z wyciągiem z kwiatu morskiej lawendy oraz innymi wyciągami z roślin morskich przywraca cerze młodzieńczą witalność, wspomagając produkcję energii, której skóra potrzebuje do zwalczania skutków codziennego stresu.

Uniwersalny balsam można stosować rano i wieczorem bezpośrednio na skórę lub na krem za każdym razem, gdy istnieje potrzeba błyskawicznej regeneracji.

Global Anti-Aging Wake Up Balm 285 zł/ 30 ml (dostępny tylko w salonach firmowych i online)

ESTÉE LAUDER REVITALIZING SUPREME + GLOBAL ANTI-AGING COLLECTON
Global Anti-Aging Cell Power Créme

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji