NOWOŚĆ W PIELĘGNACJI DOMOWEJ CLARENA WAVE ROLLER – ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY

NOWOŚĆ W PIELĘGNACJI DOMOWEJ CLARENA WAVE ROLLER – ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY

MIMIKA TWARZY JEST BARDZO ROZBUDOWANA, A MIĘŚNIE UMIEJSCOWIONE TUŻ POD SKÓRĄ, DLATEGO Z CZASEM KAŻDY GRYMAS UTRWALA SIĘ W POSTACI WIDOCZNYCH ZMARSZCZEK. W CELU ZMINIMALIZOWANIA SKUTKÓW UPŁYWAJĄCEGO CZASU MOŻNA WYKORZYSTAĆ NIE TYLKO ODPOWIEDNIĄ PIELĘGNACJĘ DOMOWĄ ORAZ ZABIEGI KOSMETYCZNE. JEDNYM ZE SPOSOBÓW WALKI ZE ZMARSZCZKAMI JEST SYSTEMATYCZNIE WYKONYWANY MASAŻ TWARZY, KTÓRY ZMNIEJSZA WIDOCZNOŚĆ ZMARSZCZEK ORAZ ZNACZĄCO POPRAWIA KONDYCJĘ SKÓRY. DLATEGO MARKA CLARENA PRZEDSTAWIA WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO UŻYTKU DOMOWEGO – WAVE ROLLER.

Clarena_Wave_Roller

 Wave Roller to innowacyjne, a przy tym łatwe w użyciu urządzenie do wykonania japońskiego masażu liftującego twarzy, szyi i dekoltu. Składa się z gumowej rolki i idealnie wyprofilowanego uchwytu. Specjalne wypustki, w które zaopatrzona jest rolka, umożliwiają jednoczesne wykonanie głaskania i ugniatania skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt poprawy elastyczności, ujędrnienia i wygładzenia skóry. Poprawia się owal twarzy, a zmarszczki są mniej widoczne.

Wykonanie japońskiego masażu w domowym zaciszu jest bardzo proste. W tym celu należy kilkukrotnie przerolować skórę posuwistymi ruchami od dołu do góry, rozpoczynając od dekoltu, następnie masując szyję i twarz. Masaż należy wykonać z użyciem np. antyoksydacyjnego Clarena 3-phase O2xylogic Serum lub odmładzającego eliksiru Clarena 6’Oil Base.

 

CENA WAVE ROLLERA: 35,00 ZŁ, DOSTĘPNY NA STRONIE WWW.CLARENA.EU

CLARENA_3-phase O2xylogic Serum_30ml
CLARENA_6'OIL_BASE

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji