NOWOŚĆ SMASHBOX THE LONGEST WEARING LINER EVER

NOWOŚĆ SMASHBOX THE LONGEST WEARING LINER EVER

NOWOŚĆ SMASHBOX THE LONGEST WEARING LINER EVER

 

“Wiem, wiem każdy wizażysta kochaja żelowe eye-linery, ale czasem można naprawdę mieć dość dużej ilości kolorowych eye-linerów w słoiczkach, odpowiednich pędzli i związanego z tym bałaganu. My rozwiązaliśmy ten problem. To super napigmentowane i  przenośne żelowe linery, ale zamknięte w „piórze”. One są nie do przebicia, jak wspaniałe małe magiczne i trwałe markery dla Twoich oczu!!!” -Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist

 Przekręć. Szkicuj. Twórz.

Najnowszy produkt zrodzony ze  współpracy Smashbox Cosmetics i Donalda Robertsona – artysty sztuki  art-pop Instagramu. Niestandardowe opakowanie „pióro” z napigmentowanym żelowym linerem, stworzony ręką samego Donalda . Ścięta końcówka eye-linera pozwala rozbudzić kreatywność i szaleństwo w makijażu, jednocześnie łatwo się aplikując – nie wymaga pędzla! Wodoodporna formuła, szybko zastygająca, zapewniająca precyzyjne wykończenie makijażu oka. Dodaj skrzydeł  swojej fantazji w makijażu lub zrób klasyczną grubą linie zagęszczającą rzęsy, która będzie trwać do 36 godzin. Więc idź naprzód. Bądź  tak pomysłowa jak tylko chcesz.

SMASHBOX THE LONGEST WEARING LINER EVER Cocoa
SMASHBOX THE LONGEST WEARING LINER EVER Cocoa
SMASHBOX THE LONGEST WEARING LINER EVER Cocoa
SMASHBOX THE LONGEST WEARING LINER EVER
JET BLACK

 

Wystarczy przekręcić, by wydobyć nasycony pigment, odporny na rozmazywanie, wodoodporna formuła.  . Jego wyjątkowa konsystencja i precyzyjna końcówka zapewnia śmiały look z niekończącymi się możliwościami makijażu oka.

Przekręć by wydobyć kremowy eye-liner – wystarczy jedno kliknięcie na każde oko. Aplikuj krótkimi dotknięciami, lekko wyrównując linie rzęs. Produkt zacznij nakładać od środka oka do kącika zewnętrznego, następnie powróci do środka i wypełnij w kierunku kącika wewnętrznego. Aby usunąć produkt użyj demakijażu wodoodpornego.

NOWOŚĆ SMASHBOX THE LONGEST WEARING LINER EVER CENA : 109ZŁ

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji