NOWOŚĆ SMASHBOX Double Exposure Palette

“ Uwielbiam fakt, że ta paleta została zainspirowana przez technikę fotograficzną nazywaną ‘wielokrotną ekspozycją’. Polega ona na tym, że przesłona aparatu otwiera się więcej niż raz aby naświetlić kliszę kilkukrotnie podczas jednego ujęcia. Dzięki temu możemy uchwycić sekwencję ukazującą, jak fotografowany moment ewoluuje – to naprawdę niesamowite! Ta paleta to właśnie kwintesencja tej ewolucji!”
- Davis Factor, fotograf oraz założyciel Smashbox Cosmetics

SP15

Zrób podwójny użytek! 14 cieni, które zmieniają się w 28 – dodaj tylko wody.

Pomyśl o niej, jak o palecie możliwości. Dzięki cieniom, które zmieniają się, gdy są użyte z dodatkiem wody, ten najnowszy produkt to niekończące się źródło eksperymentów. Każdy cień zmienia się w jedną z czterech nowych wersji po dodaniu wody – staje się bardziej żywy, mocniej napigmentowany, metaliczny bądź połyskujący – więc możliwości jest bez końca. Do dzieła! Eksperymentuj. Kiedy czujesz się twórczo ,  chcesz podkręcić swój look na bardziej wyrazisty, lub kiedy masz ochotę na coś zupełnie nowego, zmień swój makijaż dzięki palecie, która jest niezastąpiona dla chcących wyrazić swoje Ja.

 Cienie, których technologia pokrytej pigmentacji  to dzieła sztuki pozwalające magii stać się rzeczywistością. Technologia ta pozwala tworzyć dwie wersje każdego cienia za pomocą wody, która aktywuje cienie to zmiany w jeden z czterech efektów . Więc 14 cieni przekształca się w 28 i to wszystko w jednej palecie!

Specjalny podwójny pędzel dla łatwej aplikacji

Okrągła strona: Pochłania odpowiednią ilość wody dla spektakularnego koloru

Ścięta strona: Tworzy precyzyjną linię na mokro a rozmytą na sucho

Wkładka #SHAPEMATTERS z lookam’i dla 6-ciu różnych kształtów oczu.

Dla najlepszego rezultatu, najpierw zmocz pędzel, później odciśnij nadmiar wody na grzbiecie dłoni lub na chusteczce higienicznej. Następnie zanurz pędzel w wybranym cieniu – zalecamy aby pędzel był zwilżony, nie mokry.

Cena:  215 zł

1404PS_SK_Misc62828_R1_FINAL_approved_V3

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji