NOWOŚĆ SMASHBOX DARK SPOT-CORRECTING CONCEALER

“Żyjąc w ciągłym biegu wiem, że on zostanie nietknięty. Nawet modelki które stale są w ruchu pracując w świetle reflektorów, ciągła zmiana ubrań, stosując korektor rano zauważyły, że wciąż wygląda niesamowicie do momentu demakijażu. Ten produkt jest praktycznie permanentny – serio!!!”
-Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist
Product Retouching by David A Rogers. 727 366 8426

Ukrywa niedoskonałości skóry przez całą dobę, produkt „ dark spot-correcting concealer” , jest praktycznie permanentny.

Product Retouching by David A Rogers. 727 366 8426

Wszystko co kochasz  w bestselerowym w Smashbox CC Cream, masz  teraz w korektorze! Ten niewałkujący się korektor, błyskawicznie poprawia kolor skór y i niweluje natychmiastowo niedoskonałości, jak również z czasem w widoczny sposób rozjaśnia plamy pigmentacyjne.  Produkt utrzymuje krycie przez pełne 24 godziny  dzięki zawartości Polimerów Photoset, wykorzystywanych  w technologii medycznej, imitujący elastyczny oddychający bandaż na skórze.

 Nierówny kolory skóry, plamy pigmentacyjne i potrądzikowe zmniejszają swoja widoczność w zaledwie 4 tygodnie. Plus, jest całkowicie odporny na ścieranie, wodoodporny, odporny na pot  i wilgoć.

 Za pomocą precyzyjnego mikro aplikatora, stosuj odrobinę na miejscu które chcesz zakryć. Poczekaj 5-10 sekund, delikatnie wklep w skórę . Dla najlepszych efektów w korygowaniu przebarwień, zastosuj go na goła skórę.

Cena : 109zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji