NOWOŚĆ SMASHBOX BB WATER

NOWOŚĆ SMASHBOX BB WATER

NOWOŚĆ SMASHBOX  BB WATER

 

“W studio, wszystko zaczyna się od skóry. Uwielbiam, kiedy modelki mają delikatne, świetliste (niemal zroszone) wykończenie makijażu, ponieważ naturalnie odbija on światła i podkreśla kontur twarzy, na przykład policzki. Teraz możesz mieć ten cudowny blask każdego dnia”
– Davis Factor, Smashbox Founder and Photographer

“Zawsze szukam makijażu, który pozwala mi udoskonalić skórę moich klientek, zamiast ją zamaskować. Najlepiej do tego celu sprawdza się bardzo nawilżająca, lekka formuła taka, jak BB Water”
--Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist

MS_BBWaterShanina_CMYK

Wreszcie pierwszy I jedyny BB o teksturze wody, który gasi pragnienie skóry i rozmywa niedoskonałości. Zainspirowana rozświetlającym lookiem uwielbianym przez najlepszych fotografów, ta ultra-nawilżająca formuła bez substancji oleistych, dosłownie ślizga się po twarzy natychmiastowo wtapiając się w skórę i współgrając z nią. Nie roluje się, nie wysusza, nie waży się, abyś mogła kochać swoją skórę w każdym świetle!

 Pigmenty zawieszone w wodzie dają skórze koktail, którego potrzebuje dla promiennego wykończenia i całodniowego nawilżenia. Wyjątkowe polimery fotograficzne (Photoset Polymers) utrwalają makijaż od świtu do zmierzchu, a filtr SPF 30 chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

 Za pomocą tylko kilku kropli stwórz naturalny wygląd bez niedoskonałości! Dla większego krycia dodaj kolejną warstwę uzyskując efekt, kremu BB z odrobiną wody: skóra jest przygotowana, ujednolicona, chroniona i nawilżona!

.

PS_BBWaterLightMed_Open_CMYK
PS_BBWaterUSDeco_Light_sRGB

Dostępny od 15 sierpnia 2015 roku w 6 odcieniach CENA: 159zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji