NOWOŚĆ SISLEY SUPREMŸA BAUME

     Aż po blady świt… 

Na poduszce, z dala od wszelkich agresywnych czynników zewnętrznych, skóra może bezpiecznie się regenerować. Właśnie wtedy uaktywniają się naturalne procesy naprawcze.

Noc to najbardziej odpowiedni czas by naprawiać szkody powstałe w skórze w ciągu całego dnia i przygotować ją do uporania się ze stresem, z którym będzie musiała zmierzyć się już następnego dnia.

W oparciu o tę wiedzę kilka lat temu opracowano dwa ważne preparaty pielęgnacyjne:

  • w 2009 r., Sisley proponuje innowacyjny krem przeciwdziałający starzeniu Supremÿa La Nuit, opóźniający skutki genetycznie zaprogramowanego starzenia skóry, by wyraźnie ją odmłodzić.
  • w 2013 r., Sisley proponuje krem pod oczy Supremÿa Yeux La Nuit, wyraźnie odmładzający kontur oczu, działający jednocześnie na cienie, opuchnięcia, wiotczenie skóry powiek i kurze łapki.

Dzisiaj w nowym słoiczku o tysiącu lśniących ścianek, kryje się bogata wiedza i doświadczenie Sisley zawarte w sercu wyjątkowej formuły…

Kojący balsam dla cery pozbawionej komfortu SISLEY SUPREMŸA BAUME

SISLEY SUPREMŸA BAUME
SISLEY SUPREMŸA BAUME

Skóra sucha lub bardzo sucha, narażona na działanie agresywnych czynników zewnętrznych, potrzebuje preparatów przeciwstarzeniowych o intensywnym działaniu odżywczym, które przywrócą jej komfort, miękkość i sprężystość.

Aby każdej cerze, nawet najbardziej wymagającej zapewnić poczucie komfortu i dobroczynne działanie odmładzające gamy Supremÿa, dział badawczy Sisley proponuje:

                      SISLEY SUPREMŸA BAUME

SISLEY SUPREMŸA BAUME
SISLEY SUPREMŸA BAUME
Balsam Supremÿa La Nuit
Wyjątkowy preparat odmładzający, intensywnie odżywiający, nawilżający, regenerujący

Balsam Supremÿa Baume co noc rekompensuje szkody poniesione przez skórę w ciągu dnia, przygotowując ją jednocześnie do przeciwstawienia się stresowi oksydacyjnemu w kolejnym dniu.
Jego niespotykana formuła kryje w sobie koktajl niezwykle silnych składników aktywnych, w bogatej i aksamitnej konsystencji balsamu, gęstej i cudowanie wygładzającej, otulającej skórę kokonem delikatności.

Cery suche i bardzo suche nareszcie odnalazły wyjątkowy preparat odmładzający na noc…

SISLEY SUPREMŸA BAUME
SISLEY SUPREMŸA BAUME

W sercu formuły, Doskonałość Supremÿaekskluzywny Phyto-Complex LC12

Naturalny proces autoregeneracji komórek macierzystych w warstwie podstawnej z czasem ulega osłabieniu. Proces podziału komórek macierzystych nieuchronnie, dzień po dniu, noc po nocy, ulega spowolnieniu.

Dlatego to właśnie nocą, kiedy uruchamiają się naturalne procesy regeneracji, wkracza odmładzająca technologia Supremÿa.

Widoczne efekty starzenia genetycznego skóry zostają odsunięte w czasie  dzięki działaniu Phyto-Complex 12 (koncentrat długowieczności o 12 godzinnym działaniu)  który chroniony jest patentem* Sisley:
koktajl silnie działających 4 aktywnych substancji roślinnych poprawiających jakość życia komórek i utrzymujących proces ich odnowy w nienaruszonym stanie.

* złożony wniosek patentowy

=> Przeszłość zostaje naprawiona, skóra jest wyraźnie odmłodzona i przeobrażona.

Ponadto, podobnie jak formuła Supremÿa, także Supremÿa Baume zawiera 8 aktywnych składników przyczyniających się do optymalnego nawilżenia i odżywienia skóry: roślinną glicerynęryżowe fitoceramidyekstrakt algi Padina pavonicaprowitainę B5fitoskwalanmasło Karitéolej słonecznikowyolej śliwkowy.

Ale także…

Odżywczy kompleks o intensywnym działaniu regeneracyjnym i restrukturyzującym.

Uczucie ściągnięcia, pieczenia, zaczerwienienie… Skórze suchej i bardzo suchej doskwiera odwodnienie warstwy rogowej naskórka oraz nieefektywne działanie gruczołów łojowych.

Balsam Supremÿa Baume La Nuit został wzbogacony regenerującymi olejkami i masłami roślinnymi, aby chronić, intensywnie odżywiać i nawilżać ten wymagający typ skóry.

Jego bogata formuła umożliwia dogłębne działanie odżywcze przyczyniając się do wzmocnienia funkcji bariery skórnej, by ograniczyć transepidermalną utratę wody, nasilającą się w nocy.

Olej z orzecha laskowego: bogaty w naturalne fosfolipidy, o znakomitym działaniu nawilżającym i odżywczym. Zawiera kwas oleinowy (Omega 9), kwas linolowy (Omega 6) oraz kwas palmitynowy, zapewniające skórze miękkość i poczucie komfortu.

Masło Kokum: zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i miękkość dzięki bogatej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych o działaniu nawilżającym, ochronnym i regenerującym, zapewniającym skórze odżywienie i witalność.

Olej z orzechów makadamia: to jeden z olejów najbogatszych w kwas palmitynowy. Zaliczany do Omega 7, olej palmitynowy jest jednym z podstawowych składników sebum, a jego wytwarzanie zmniejsza się z wiekiem. Olej z orzechów makadamia, dzięki swoim właściwościom restrukturyzującym, odżywczym, kojącym i łagodzącym, umożliwia utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skórze podrażnionej, suchej lub dojrzałej.

SISLEY SUPREMŸA BAUME
SISLEY SUPREMŸA BAUME

Balsam Supremÿa Baume La Nuit:

Konsystencja balsamu, miękka i stapiająca się ze skórą

zapewnia poczucie natychmiastowej miękkości i ukojenia dojrzałej skórze.

Dla tak wyjątkowego preparatu potrzebny był wyrafinowany design opakowania, 

aby lśnieniem szkła i złota podkreślić luksusową zmysłowość konsystencji.

SISLEY SUPREMŸA BAUME
SISLEY SUPREMŸA BAUME

Wyjątkowy preparat odmładzający

Noc w noc… skóra młodnieje.

Balsam Supremÿa Baume La Nuit naprawia przeszłość skóry wyraźnie ją odmładzając

i dogłębnie przeobrażając.

Jędrniejsza, bardziej spoista, gładsza i promienna, skóra jest wyraźnie zregenerowana.

Spektakularnie optymalizuje przyszłość skóry:

Widoczne oznaki starzenia genetycznego zostają odsunięte w czasie.

Ta nowa, wyjątkowa formuła o konsystencji balsamu, miękka i zwarta, działa kojąco na skórę suchą lub bardzo suchą, zapewniając jej miękkość, elastyczność i komfort dzień po dniu.

Aby usatysfakcjonować każdy typ cery wyjątkowy krem odmładzający Supremÿa La Nuit istnieje odtąd w dwóch wersjach do twarzy i jednej pod oczy:

Supremÿa – łącząca komfort kremu i skuteczność serum, jej delikatna, sensoryczna konsystencja umożliwia skórze stopniowe nasycanie się aktywnymi składnikami podczas stosowania.

Supremÿa Baume – wzbogacona składnikami odżywczymi, o konsystencji balsamu, bogata i otulająca, odpowiada specyficznym potrzebom skóry pozbawionej komfortu.

Supremÿa Yeux  – wtapiająca się w skórę konsystencja kremu-serum o działaniu ukierunkowanym na szczególne problemy tej okolicy: cienie, opuchnięcia, wiotczenie powiek, kurze łapki.

Nowość SISLEY SUPREMŸA BAUME:

Premiera w perfumeriach: wrzesień 2015

CENA: 2.490zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji