NOWOŚĆ SISLEY Soin Hydratant Matifiant – krem matująco-nawilżający

NOWOŚĆ SISLEY Soin Hydratant Matifiant – krem matująco-nawilżający

Aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie cerom mieszanym i tłustym, w Laboratoriach Sisley zaprojektowano na nowo specyficzną gamę produktów z żywicami tropikalnymi, przeznaczoną do oczyszczania naskórka, redukowania produkcji sebum, odblokowywania porów, zwężania rozszerzonych porównawilżania skóry i zmniejszania niedoskonałości.

Sercem formuły produktów pozostają żywice tropikalne o wyjątkowym działaniu oczyszczającym i kojącym. Nowe technologie ekstrakcji i dozowania umożliwiły zwiększenie ich skuteczności:

Ekstrakt żywicy beznzoesowej: ośmiokrotnie skuteczniejszy niż poprzednio, intensywnie oczyszcza skórę, ograniczając rozwój drobnoustrojów na jej powierzchni*.

Ekstrakty z kadzidła i mirry: nowe ekstrakty, bogate w substancje kojące, dzięki silnemu działaniu redukują zaczerwienienia występujące przy niedoskonałościach skórnych.

To unikatowe połączenie uzupełniono nowymi składnikami pochodzenia roślinnegoo wyjątkowych właściwościach, wybranymi ze względu na precyzyjne działanie, odpowiednio do przeznaczenia każdego z kosmetyków w gamie.

Wyciąg z łopianu, bogaty w inulinę probiotyk aktywnie uczestniczy w przywracaniu równowagi bakteryjnej skóry. Wyciąg z wiązówki błotnej stymuluje naturalne mechanizmy obronne skóry poprzez pobudzenie ekspresji naturalnych peptydów antybakteryjnych.

Ponadto także: wyciąg z prawoślazu, wyciąg z herbaty jawajskiej, puder bambusowy, D-Pantenol. 

   

Soin Hydratant Matifiant preparat matujący i nawilżający: czysta, dobrze nawilżona i matowa skóra przez cały dzień

Idealna pielęgnacja na co dzień dla cery mieszanej i tłustej, preparat Soin Hydratant Matifiant to odpowiedź natychmiastowa i długofalowa. Żelowo-kremowa, lekka konsystencja, delikatna i nietłusta, nawilża skórę, zmniejsza wydzielanie sebum i długotrwale matuje. Zwęża także pory oczyszczając cerę. Skóra pozostaje elastyczna, miękka i zachowuje poczucie komfortu przez cały dzień.

Składnik regulujący pracę gruczołów łojowych: ekstrakt herbaty jawajskiej

Składnik matujący: puder bambusowy

Składnik oczyszczający: ekstrakty z żywicy benzoesowej i łopianu

Składnik ściągający: ekstrakt z liści przywrotnika

Składnik kojący: ekstrakty z mirry i kadzidła oraz D-pantenol

Składnik nawilżający: ekstrakt z prawoślazu

Efekty po 4 tygodniach stosowania:

• Skóra jest nawilżona przez cały dzień

• Skóra pozostaje matowa

• Preparat redukuje nadmiar sebum

• Poprawia się wygląd cery (struktura powierzchni, pory,…)

Cena : 435zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji