NOWOŚĆ SISLEY Phyto-Blush Twist !

NOWOŚĆ SISLEY Phyto-Blush Twist !

SISLEY Phyto-Blush Twist
SISLEY Phyto-Blush Twist

Kolor, pielęgnacja i efekt zdrowej cery o konsystencji ulegającej metamorfozie…

TWIST MANIA POWRACA!

Natychmiastowy blask: Phyto-Blush Twist ożywi i podkreśli koloryt jednym ruchem, zachowując transparentność. Zawierająca filmotwórcze woski formuła zapewnia długotrwały efekt. Dzięki zmikronizowanym pigmentom, rozproszonym w żelowej strukturze, kolor perfekcyjnie się rozprowadza.

Niezwykle zmysłowa konsystencja: Phyto-Blush Twist jest komfortowy jak wtapiający się w skórę krem, który zmienia się następnie w delikatny puder z efektem soft focus. Ta zmiana konsystencji wynika z połączenia lekkich olejków i struktury żelowej, pozostawia subtelny efekt makijażu.

Dodatkowa pielęgnacja: aby odpowiednio zadbać o skórę formuła zawiera olejek Karité, olejek kameliowy i witaminę E zapewniające optymalny komfort i przeciwdziałające przesuszaniu skóry.

Prosta i intuicyjna aplikacja: Phyto-Blush Twist stosuje się jednym ruchem, nie wymaga  lustra. Gruba kredka z kuszącym motywem zebry, którą można wszędzie ze sobą zabrać i która nie wymaga temperowania. Sztyft bez trudu rozprowadza kolor na kościach policzkowych, umożliwiając stopniowanie intensywności od bardzo subtelnego akcentu kolorystycznego, po  wyrazisty makijaż.

Phyto-Blush Twist

4 apetyczne i nadające blasku odcienie dla każdej karnacji

1 Petal

Delikatny i świeży, doda cerze blasku nadając policzkom subtelnego różowego odcienia.

2 Fushia

Wyrazisty różowy odcień, idealny by błyskawicznie dodać cerze kolorytu.

3 Papaya

Soczysty koral pełen witalności, który rozpromieni i odświeży cerę pozbawioną blasku.

4 Glow

Konturowanie w wersji Twist! Na policzki, czoło, krawędź nosa lub podbródek, skupia cząsteczki światła podkreślając rysy twarzy.

Phyto-Blush Twist 1 Petal
Phyto-Blush Twist 2 Fuchsia
Phyto-Blush Twist 3 Papaya
Phyto-Blush Twist 4 Glow

Phyto-Blush Twist

Nowy róż do policzków Sisley w formie Twist, zdrowa cera każdego dnia!

Wibrujące kolory i magiczna konsystencja wtapiającego się w skórę kremu, zmieniającego się w delikatny puder, który podkreśli rysy twarzy…

Delikatny lub wyrazisty róż, koral lub rozświetlacz to nowe kolory Phyto-Blush Twist Sisley, wyjątkowo proste w użyciu i towarzyszące Ci każdego dnia!

Cena: 225 zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji