NOWOŚĆ MARKI SISLEY – krem do twarzy SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

NOWOŚĆ MARKI SISLEY – krem do twarzy SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

Sisleÿa L’Intégral Anti-Age

NOWOŚĆ MARKI SISLEY -

krem do twarzy SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

FENOMEN SISLEŸA 

1999 : Sisley proponuje Sisleÿa Global Anti-Âge rewolucjonizując rynek pielęgnacji przeciwstarzeniowej, po praz pierwszy oferując globalne podejście do oznak wieku, optymalizujące środowisko życia komórek.

Potrzeba było 10 lat badań, ponad 50 składników i innowacyjnego podejścia kosmetologicznego by wykreować ten światowy bestseller, któremu od 17 lat wierne są tysiące kobiet na całym świecie.

To najlepiej sprzedający się kosmetyk odmładzający marki Sisley.

Stał się jednym z emblematycznych kosmetyków swojej generacji.

2016 : SISLEŸA GLOBAL ANTI-ÂGE ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY NA NOWO, BY STAĆ SIĘ…

SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

Minęło 17 lat, w świecie kosmetyków otwiera się nowy rozdział a wraz z nim Sisleÿa osiąga trzeci wymiar: odtąd skupi się nie tylko na widocznych oznakach starzenia wewnątrz i zewnątrzpochodnego, ale także po raz pierwszy na starzeniu behawioralnym.

PIELĘGNACJA W PEŁNI INTEGRALNA

Obecnie, pojawienie się zupełnie nowego zakresu badań otwiera nowe, niespodziewane perspektywy. Wykazano bowiem, że starzenie behawioralne (inaczej epigenetyczne), wpływa na naszą twarz w większym nawet stopniu, niż starzenie genetyczne. Uważa się, że odpowiada za przeważającą część wszystkich procesów starzenia!

Dzisiejsze życie, tempo, które na nas wymusza, wynikający z niego stres, problemy, którym musimy stawiać czoła, nasze własne wybory (papierosy, opalanie, złe nawyki żywieniowe…), wszystko to powoduje przyspieszone starzenie, sumując się z wpływem znanych już czynników środowiskowych: promieniowania UVA, UVB, zanieczyszczenia powietrza, wolnych rodników.

Czynniki zaburzają cykl życia komórek zmieniając równocześnie:

– rytm dobowy komórek: w dzień komórka się chroni, w nocy regeneruje.

– procesy energetyczne komórek: umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie i właściwą odnowę komórkową.

– długość życia komórek: jest ona uzależniona od długości telomerów, stanowiących gwarancję nienaruszalności DNA.

U młodych osób, cykl ten jest doskonale zorganizowany i przebiega sprawnie.  Natomiast u osób dojrzałych i/lub narażonych na rozmaite stresy behawioralne cykl ten „zacina się”, a wystarczy by zaburzeniu uległ tylko jeden z trzech czynników, by zakłócić cały proces. W konsekwencji na skórze przedwcześnie pojawiają się oznaki starzenia (zmarszczki, utrata blasku i jędrności).

Dziś, po kolejnych 17 latach badań 

Sisley może zaproponować jeszcze pełniejszą odpowiedź na proces starzenia skóry,  by przeciwdziałać skutkom działania czasu z naprawdę spektakularnym efektem. Działając zarówno na środowisko życia komórek (co ma związek ze starzeniem genetycznym),  ale także po raz pierwszy w marce Sisley, na cykl życiowy komórek (związany ze starzeniem behawioralnym)

SISLEY Sisleÿa L’Intégral Anti-Age jest w stanie działać na widoczne oznaki wieku w sposób kompleksowy.

SISLEY Sisleÿa L’Intégral Anti-Age
SISLEY Sisleÿa L’Intégral Anti-Age

ŚRODOWISKO ŻYCIA KOMÓREK: dodatkowe wzmocnienie „ekosystemu”

Nowa formuła Sisleÿa zapewnia komórkom idealny „ekosystem”, dzięki wzbogaceniu jej o nowe składniki:

Stymulujące

Do już obecnych stymulin, pozyskiwanych z pestek jabłka oraz olejków eterycznych, dodano ekstrakt korzenia ratanii* oraz ekstrakt z przywrotnika*.

Regenerujące i restrukturyzujące

W formule zachowano kwas ursolowy, witaminy i minerały, mikroelementy i aminokwasy, wzmocniono ją zaś peptydowym ekstraktem z soi *, wyciągiem z liści wierzby białej*, tokoferolami pochodzenia naturalnego* i adenozyną *.

* Aktywne składniki nieobecne w formule Sisleÿa Global Anti-Âge.

CYKL ŻYCIA KOMÓRKI: Skupienie na mechanizmach funkcjonowania cyklu komórkowego

Wśród licznych aktywnych składników, które dodano do pierwotnej formuły Sisleÿa, trzy nowe, kluczowe składniki optymalizują odtąd właściwy przebieg cyklu życiowego, by chronić skórę przed pojawianiem się widocznych oznak starzenia behawioralnego.

Składniki te wpływają na trzy kluczowe procesy cyklu życiowego komórki: rytm dobowy, energię i długość życia komórek, pomagając jej przeciwdziałać osłabieniu.

RYTM DOBOWY

Wyciąg z lindery ułatwia ponowną synchronizację biologicznego rytmu skóry**. Metabolizm komórkowy powraca dzięki temu do optymalnego rytmu dobowego** charakteryzującego młodszą skórę.

ENERGIA

Ekstrakt z albicji jedwabistej usprawnia optymalne wytwarzanie energii** wewnątrz komórek (w mitochondriach) pomagając w ten sposób chronić i regenerować skórę po szkodach spowodowanych przez niewydolność komórek.

DŁUGOŚĆ ŻYCIA

Kompleks protein sojowych i protein z drożdży przyczynia się do ochrony telomerów** (ochronnych końcówek każdego z chromosomów, których długość jest skorelowana z długością życia komórek). Przyczynia się w ten sposób do utrzymania integralności komórkowego DNA wobec stresu behawioralnego** dla optymalizacji długości życia komórkowego.

**badanie in vitro składnika

17 lat po wprowadzeniu na rynek Sisleÿa Global Anti-Age, SISLEY proponuje innowację w postaci SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE wprowadzając dziś pielęgnację przeciwstarzeniową  w niezbadany dotąd, trzeci wymiar. 

NATYCHMIASTOWE, INTENSYWNE I TRWAŁE NAWILŻENIE , WYRAŹNIE SPŁYCONE ZMARSZCZKI, GŁADKA SKÓRA, WYPOCZĘTY WYGLĄD TWARZY, ZRESTRUKTURYZOWANA SKÓRA WŁAŚCIWA PROMIENNA CERA, BARDZIEJ SPRĘŻYSTA SKÓRA, ZREWITALIZOWANA SKÓRA, ZAGĘSZCZONA SKÓRA, JĘDRNIEJSZA SKÓRA, ODPRĘŻONE RYSY, POPRAWIONA STRUKURA POWIERZCHNI NASKÓRKA , BARDZIEJ ELASTYCZNA SKÓRA

SKUTECZNOŚĆ DOWIEDZIONA W SERII TESTÓW KLINICZNYCH, NIESPOTYKANYCH DOTĄD W MARCE SISLEY

Przeprowadzono 8 różnych testów klinicznych na grupie 300 kobiet, u większości których występował przynajmniej jeden czynnik starzenia behawioralnego  (aktywna zawodowo kobieta z miasta, nadwaga, stres, aktywna lub była użytkowniczka papierosów).

Sisleÿa L’Intégral Anti-Age
Sisleÿa L’Intégral Anti-Age
NOWY DESIGN OPAKOWANIA NIEZMIENNE KONSYSTENCJE

Znajome, choć zupełnie nowe opakowania SISLEY Sisleÿa l’Intégral Anti-Âge zaprojektowano z większą jeszcze prostotą i elegancją. Biel i złoto pozostają oryginalnymi kodami kolorystycznymi kosmetyku. Wygrawerowane na złotej krawędzi nowe logo Sisleÿa zwraca uwagę odnowionym liternictwem.

Znakomicie oceniane ze względu na jakość, komfort i sensoryczność, konsystencje Sisleÿa nadal dostępne są w 2 wersjach:

Sisleÿa L’Intégral Anti-Age
Sisleÿa L’Intégral Anti-Age
Sisleÿa L’Intégral Anti-Age: delikatna, stapiająca się ze skórą konsystencja.
Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Extra-Riche: otulająca konsystencja do cery suchej lub bardzo suchej, wzbogacona składnikami intensywnie odżywiającymi. 

Pachnące naturalnie olejkami eterycznymi z lawendy i majeranku, są niezwykle przyjemne w użyciu, do stosowania rano i wieczorem.

SISLEŸA… od GLOBALnej… po… INTEGRALną

Aby zapewnić kobietom wszystko, co najlepsze dla przyszłości ich skóry,

Sisley na nowo projektuje swój kultowy krem Sisleÿa

wprowadzając go w trzeci wymiar technologii.

Nowy przełom w pielęgnacji przeciwstarzeniowej,

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge przejmuje pałeczkę po Sisleÿa Global Anti-Âge

w nowej formule o podwójnej sile działania,

by reagować odtąd na widoczne oznaki wieku behawioralnego, oprócz tych, bezpośrednio związanych ze starzeniem genetycznym i zewnątrzpochodnym.

Sisley proponuje kolejny kosmetyk o dowiedzionej skuteczności działania przeciwko starzeniu skóry,

ukierunkowany zarówno na cykl życiowy jak i środowisko życia komórki, by lepiej niż kiedykolwiek zapanować nad wpływem mijającego czasu na kondycję skóry.

CENA: 1.550zł Premiera w perfumeriach: luty 2016

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji