NOWOŚĆ HERMES Eau de rhubarbe écarlate

NOWOŚĆ HERMES Eau de rhubarbe écarlate

Nowość
Hermes Eau de Rhubarbe ecarlate

Każda Cologne Hermes to historia dialogu, zależności materii i koloru. Teraz, rodzina Colognes powiększa się a jej historia wzbogaca. Dla Christine Nagel, designera zapachów Domu, kreowanie lub noszenie zapachu jest jak “dotykanie nieuchwytnego, w intymnym akcie, pozostawiając ślady, które nie mogą kłamać.”

Z Eau de rhubarbe écarlate, tworzy unikalną i śmiałą świeżość, która jest bardziej roślinna niż cytrusowa. Bardziej wielowarstowa, bardziej zaznaczona, oferuje nowe wrażenie, które na nowo budzi wspomnienie wdychania zapachu łodygi rabarbaru w ogrodzie, przed zerwaniem.

“Kiedy pracujesz z rabarbarem,” wyjaśnia Christine Nagel, “kiedy odtwarzasz proste, nieco wiekowe gesty, wyłania się zapach . Zawsze lubiłam dualność rabarbaru. To dualność w podwójnym znaczeniu, wizualnym i olfaktywnym. Jego zieleń zmienia się w czerwień, jego zapach, z kwaskowo- rześkiego staje się gładki, aksamitny.”

Tak jak malarz czy rzeźbiarz koncentruje się na detalu przedmiotu aby zintensyfikować go, Christine Nagel, jak kreatorka, której wolno bawić się materiami, wybrała pewne olfaktywne rysy do zaakcentowania. Dla Eau de rhubarbe écarlate poszukiwała mięsistego, delikatnego rabarbaru egzaltowanego do poziomu zapachu wyrafinowanego piżma. Rześki i pobudzający, akt spryskiwania już sam w sobie dyfuzuje świeżość, nic więcej nie trzeba dodawać. To oczywiste.

Unikalna świeżość

Zieleń i czerwień

Ostra Rześka

i łagodna

Surowość materii

Łagodność gotowanego rabarbaru

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji