Nowość Glamglow Maska Powermud

Nowość Glamglow Maska Powermud

Glamglow
Glamglow

Nowość Glamglow Maska Powermud

Nowość Glamglow Powermud to maska , która łączy siłę błota i moc olejów.Nowa kuracja oczyszczająca ma zapewnić skórze super delikatne i extra  głębokie oczyszczenie z zanieczyszczeń, sebum i pozostałości makijażu nagromadzonych w ciągu tygodnia. Maska Glamglow Powermud przeznaczona jest dla kobiet, mężczyzn , w każdym wieku i o każdym rodzaju skóry.

Nowość Glamglow Powermud zawiera trzy, autorskie kompleksy :

 OILIXER   „Najlepszy Pokarm ” dla skóry , który sprawia, że cera zachwyca wszystkie zmysły. Autorski kompleks – mix rzadkich, głęboko oczyszczających olejów jest nietłusty i szybko absorbujący. Oleje są ręcznie pozyskiwane z owoców kaktusa, żywic z soków drzew i igieł sosnowych aby wzbogacić preparat o silnie działające, odżywcze i oczyszczające składniki.

★ Olej z Opuncji – wspomaga odżywienie i zmiękczanie

★ Olejek Sosnowy – wspomaga mycie i oczyszczanie

★ Olejek z Kadzidłowca – wspomaga regenerację i tonizuje

★ Olej z Mirry – wspomaga kondycję i odnowę

CLAYTOX ™  to silny lecz łagodny, unikalny system oczyszczająco – detoksykujący. Niezwykle innowacyjny i uważnie zharmonizowany mix 4 glinek jest specyficznie opracowany tak,aby zapewnić ultradelikatną akcję detoksu dla skóry , dla maksymalnego lecz delikatnego oczyszczenia i pozostawienia idealnie czystej skóry.

★ Rzadka Brazylijska Biała Glinka –  naturalny silikon pomaga upiększać

★ Szybko Absorbująca Glinka Bentonitowa – wapń pomaga oczyszczanie

★ Bio-Mineralna Zielona Glinka – odżywcza

★ Delikatna, Czysta Glinka Kaolinowa – reguluje błyszczenie

PUREIFIER ™  wykorzystuje mix substancji oczyszczających, ściągających, super delikatnych ijedwabiście złuszczających, pracujących synergicznie aby dramatycznie oczyścić i kondycjonować skórę a także uwolnić ją od tygodniowego nagromadzenia zanieczyszczeń,tłuszczu i make-up’u

★ Hydrolizowane Aminokwasy Drożdży – wspomagają nawilżenie

★ AA2G – pomaga poprawić koloryt skóry

★ Ryż mikronizowany – pomaga wygładzić teksturę skóry

★ Węglan Wapnia – pomaga oczyszczać pory

Ponadto Nowość Glamglow Powermud zawiera :

TEAOXI VELVET LEAF ™ – prawdziwe aksamitne liście dziewanny zmikronizowano, umożliwiając jej silnym i naturalnym składnikom nasączać preparat niezwykle cennym kwasom tłuszczowym, minerałom i saponinom, aby pomóc odżywić skórę w trakcie oczyszczania i pozostawić ją czystą i aksamitną w dotyku.

Glamglow  Powermud dostępna jest w perfumeriach Douglas i Sephora w cenie 199zł

 

Recenzja maseczki na blogu → Ines Beauty 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji