Nowość Givenchy Le Rouge-a-Porter

Nowość Givenchy Le Rouge-a-Porter

Nowość Givenchy Le Rouge-a-Porter

Dwa lata po jej powstaniu, Le Rouge Givenchy pojawia się w postaci niezwykle łatwego w aplikacji balsamu: Givenchy Le Rouge-a-Porter.

Unikatowa, niezwykle zmysłowa formuła pozostawia świetlisty kolor i naturalne, lśniące wykończenie na ustach. Paleta odcieni, z których każdy wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny od poprzedniego. Zaś w etui – w dalszym ciągu pokrytym prawdziwą skórą – z pewnością można się zakochać od pierwszego wejrzenia… Iście stylowa pomadka, Givenchy Le Rouge-a-Porter to autentyczny modowy dodatek, który robi wrażenie. To elegancja Domu Mody Givenchy w całej pełni!

2_LE_ROUGE_I_RM_ONLY

Lekka i odżywcza, nasycona pigmentem i kremowa, Givenchy Le Rouge-a-Porter jest pełna niespodzianek za sprawą swojej hybrydowej formuły, która idealnie łączy intensywny odcień pomadki z ochronnym i pielęgnacyjnym efektem. Tajemnica tej pomadki? Unikalna kombinacja kwasu hialuronowego i naturalnych wosków mikrokrystalicznych z kompleksem OleoCare, który chroni usta i daje subtelne, lśniące wykończenie.

Gładka, o kremowej konsystencji, Givenchy Le Rouge-a-Porter równomiernie pokrywa usta i podkreśla je, pozostawiając nietłustą warstwę wibrującego koloru i sprawiając, że są nawilżone, miękkie i elastyczne. Ta iście zmysłowa pomadka to czysta przyjemność w nakładaniu, dzień po dniu.

Givenchy Le Rouge-a-Porter to paleta 16 odcieni :

1_GAMME_TEXTURE_RAL_SHEER

 

Od najbardziej naturalnych nude aż po najintensywniejsze tony, Givenchy Le Rouge-a-Porter jest dostępna w 16 intensywnych odcieniach nasyconych światłem: Les Naturels – od pudrowych beży po blade brązy; Les Roses – od delikatnego Rose Aristocrate po jaskrawy Corail Décolleté; i w końcu Les Créations – odważne odcienie od „strażackiej” czerwieni po śmiałą kawę mocha.

Te kolory nie tylko będę pasować do każdej karnacji, ale także do każdego stylu, stroju, dress code’u… Givenchy Le Rouge-a-Porter to absolutny must-have!

Givenchy Le Rouge-a-Porter nadaje ostateczny, elegancki sznyt, które upiększy strój. To coś więcej niż tylko makijaż – to dopełnienie całego wyglądu.

POMADKA ULTRA SLIM w dalszym ciągu oprawiona w prawdziwej, czarnej skórze.

Dla nowej wersji kultowego przedmiotu: Givenchy Le Rouge-a-Porter, Givenchy przekształciło ikoniczne opakowanie Le Rouge Givenchy – akcesorium urodowego, któremu nie sposób się oprzeć.Dłuższe i smuklejsze etui skrywa dłuższą pomadkę. Ale mimo, że kształt różni się od oryginału, luksusowe opakowanie Le Rouge-a-Porter pozostaje takie samo: również pokryto je najprawdziwszą, czarną skórą, i zamieszczono na nim metalowy ćwiek inspirowany kolekcjami ubrań Domu Mody.

6_VISUEL_STILL_LIFE_FOCUS_PACK

Pomadka Nowość Givenchy Le Rouge-a-Porter dostępna od 1 marca 2015 wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 150zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji