Nowość GIVENCHY Le Rouge Perfecto. Jeden gest, trzy efekty!

Nowość GIVENCHY Le Rouge Perfecto. Jeden gest, trzy efekty!

LE ROUGE PERFECTO STILL LIFE VISUAL 2016

Po wprowadzeniu pomadek Le Rouge i Le Rouge-à-porter, marka Givenchy prezentuje nowe akcesorium do ust: Le Rouge Perfecto.

Pielęgnacja ust couture, podkreślająca ich naturalne piękno. Le Rouge Perfecto to pomadka-balsam 3-w-1, na którą czekały wszystkie kobiety. Nawilża i odżywia, dodaje ustom objętości oraz podkreśla ich naturalny kolor. Uniwersalny różowy odcień, aby każde usta były doskonałe i pełne blasku … To po prostu idealna pomadka pielęgnacyjna. Le Rouge Perfecto powstała z inspiracji kultową ramoneską (z ang. Couture Perfecto bicker jacket) i podobnie jak słynna skórzana kurtka natychmiast dodaje elegancji i stylu.

GIVENCHY Le Rouge Perfecto. Jeden gest, trzy efekty.

Pielęgnacja, efekt powiększonych ust i naturalny blask podkreślonego koloru – usta są świeże i różowe, wypełnione i nawilżone, a jednocześnie wyglądają naturalnie, jakby nie- umalowane. To doskonały efekt nude!

Nawilżający, powiększający usta i podkreślający ich kolor: Le Rouge Perfecto jest idealnym balsamem 3-w-1. Usta natychmiast po aplikacji są napięte, miękkie i pełniejsze, a ich naturalny kolor jest subtelnie podkreślony. Łatwy do noszenia sprzymierzeniec urody oferujący stylowy efekt, podobnie jak skórzana kurtka ramoneska, która była dla niego inspiracją.

GIVENCHY Le Rouge Perfecto. Jeden gest, trzy efekty.

1. ODŻYWCZA SKUTECZNOŚĆ BALSAMU DO UST

Nic nie może działać bardziej kojąco niż bogata konsystencja, która natychmiast wtapia się w usta. Formuła Le Rouge Perfecto zawiera aktywny składnik pochodzący z masła Shea, bardzo cenny i skuteczny, o wyjątkowych właściwościach nawilżających i odżywczych. To cudowna pielęgnacja, która natychmiast odżywia i zmiękcza nawet najbardziej suche usta.

2. EFEKT PEŁNIEJSZYCH UST

Wyciąg z pieprzu pobudza krążenie krwi w ustach, dzięki czemu wyglądają na pełniejsze. Spektakularny efekt powiększenia ust potęguje obecny w formule wyciąg z mentolu, dający uczucie delikatnego mrowienia ust.. Formuła Le Rouge Perfecto zawiera również cząsteczki kwasu hialuronowego, które wypełniają drobne zmarszczki na ustach i zatrzymują wodę na ich powierzchni. Znany ze swojej skuteczności kwas hialuronowy zwiększa swoją objętość nawet pięćdziesięciokrotnie. Efekt? Usta są wyraźnie gładsze i pełniejsze, jakby wypełnione od wewnątrz.

3. BLASK I NATURALNIE PIĘKNY KOLOR UST

Formuła Le Rouge Perfecto jest wzbogacona o aktywny składnik, który reaguje na indywidualne pH skóry ust, dając efekt świeżego blasku zaraz po aplikacji. Kolor ust uzyskuje głęboki, różowy odcień. Balsam nie zawiera pigmentu, więc świeże i jasne wykończenie daje całkowicie naturalny efekt nude. Usta są piękniejsze niż kiedykolwiek, a efekt kolorystyczny bardzo indywidualny.

LE ROUGE PERFECTO PACKSHOT 2016

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji