NOWOŚĆ ESTÉE LAUDER PRZEDSTAWIA MAGIC SMOKY™ POWDER SHADOW STICK

NOWOŚĆ ESTÉE LAUDER PRZEDSTAWIA MAGIC SMOKY™ POWDER SHADOW STICK

NOWOŚĆ ESTÉE LAUDER PRZEDSTAWIA MAGIC SMOKY™  POWDER SHADOW STICK

Prawdziwy przełom czy tchnienie magii? Jedno jest pewne: makijaż smoky eye nigdy nie był równie prosty w wykonaniu. Estée Lauder przedstawia NOWY Magic Smoky™ Powder Shadow Stick – uniwersalny cień do powiek w sztyfcie, który nada Twojemu spojrzeniu dramatyzmu, elegancji i uwodzicielskiego uroku. Marzysz o seksownym smoky eye? Nic prostszego! Za jednym pociągnięciem aplikatora uzyskasz pożądany efekt! Zapomnij o specjalistycznych narzędziach, pędzlach i doświadczeniu w makijażu. Otwórz się na magię!

Jedwabisty cień do powiek w sztyfcie – ESTEE LAUDER Magic Smoky™ Powder Shadow Stick - gładko rozprowadza się na powiekach i pod linią rzęs odkrywając wielowymiarową intensywność barw. Przeciągnij sztyftem wzdłuż linii rzęs dla uzyskania efektu konturówki lub delikatnie rozprowadź produkt palcami na powiece, a przekształci się w luksusowy cień do powiek o konsystencji pudru. Osiem odważnych odcieni oferujących stopień krycia od półprzezroczystego do pełnego pozwoli Ci błyskawicznie wyczarować seksowną lub elegancką stylizację. Kolor utrzymuje się na powiekach przez osiem godzin.

“Nie ma seksowniejszego makijażu niż smoky eye – zapewnia Anne Carullo, starsza wiceprezes ds. globalnego rozwoju produktów w Estée Lauder.  “Współczesne kobiety prowadzą niezwykle aktywny tryb życia, w związku z czym chciałam stworzyć produkt, który umożliwi im uzyskanie trwałego i wyrazistego efektu glamour w przeciągu zaledwie kilku sekund”.

MagicSmoky_Pencils_SlowBurnScorchedGold_Expiry+April+2016

Kolekcja  ESTEE LAUDER Magic Smoky™ Powder Stick nadaje cieniom do powiek, zarówno tym subtelnym i delikatnym jak i tym wyrazistym i odważnym, nowego, wyrafinowanego wymiaru. Osiem wspaniałych cieni, wśród których znajdziesz zarówno odcienie nude jak i błękity, oferuje zapierające dech w piersi matowe, satynowe lub opalizujące wykończenia. Dla uzyskania jedynego w swoim rodzaju efektu cienie można ze sobą łączyć lub zestawiać z klasycznymi cieniami do powiek w pudrze.

Burnt Black – zmysłowa czerń o matowym wykończeniu

Indigo Smoke – głęboki granat o satynowym wykończeniu

Cool Ash – przydymiony grafit ze złocistymi iskierkami o opalizującym wykończeniu

Slow Burn – opalizujący brąz

Sea Smoke – krystaliczny błękit o opalizującym wykończeniu

Scorched Gold – jasne złoto o opalizującym wykończeniu

Pink Charcoal – fiołkowy róż o opalizującym wykończeniu

Charred Plum – śliwka ze szczyptą brązu o satynowym wykończeniu

cena : 102 zł.

MagicSmokyCollection_Expiry_+April+2017

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji