Estee-Lauder-Perfectionist-Youth-Infusing-Makeup
Estee-Lauder-Perfectionist-Youth-Infusing-Makeup

Nowość Estee Lauder Podkład Perfectionist Youth-Infusing Makeup SPF 25

Przełomowy podkład do twarzy stworzony w oparciu o zwalczającą oznaki starzenia technologię Age-Defying Perfectionist Serum Technology

Estee Lauder podkład Perfectionist Youth-Infusing Makeup SPF 25 – rewolucyjny kosmetyk najnowszej generacji, zwalczający oznaki starzenia się skóry. Pierwszy z serii Serum Experts przełomowy podkład działa w oparciu o opracowaną w Estée Lauder odmładzającą technologię Perfectionist [CP+R] Serum, zapewniającą skórze pielęgnację najwyższej jakości oraz całkowicie odmieniającą jej wygląd.

Jedwabista formuła gładko rozprowadza się na skórze, nie zostawiając na jej powierzchni żadnych smug i śladów sprawiając, że cera emanuje blaskiem oraz młodzieńczą świeżością, która stanowi sekret pięknej skóry.

Serum Experts

Zawarte w formule Perfectionist Youth-Infusing Makeup SPF 25 sprawdzone technologie pielęgnacji skóry Estée Lauder nadają pojęciu „podkład do twarzy” całkiem nowego znaczenia. W podkładzie zastosowano technologię CPR-75 Technology, opracowaną z myślą o hicie sprzedaży marki – serum Perfectionist [CP+R] Serum – które zmniejsza widoczność zmarszczek i drobnych linii. Podwójne działanie formuły, które zawdzięczamy zaawansowanemu kompleksowi aminokwasów i białka wspomaga naturalną moc regeneracyjną skóry, która zyskuje większą gładkość i jędrność. Z kolei peptydy Wrinkle Lift Restructuring Peptides wypełniają drobne linie i zmarszczki od środka, wspierając naturalny proces produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Efekt? Podkład o wybitnych walorach pielęgnacyjnych.

Infuzja młodości

Stworzona w oparciu o połączenie zaawansowanych składników optycznych formuła udoskonalająca cerę subtelnie rozświetla skórę i podkreśla rysy twarzy. W jej skład wchodzą wiązki rozświetlające Priming Beads, które nadają cerze nieskazitelny, młodzieńczy wygląd, błyskawicznie wypełniając linie oraz ukrywając niedoskonałości skórne. Technologia Brightening Optics tworzy efekt wykraczający poza zwykłe “maskowanie”: podkreśla i udoskonala naturalny kontur i rysy twarzy rozświetlając i przyciemniając określone jej obszary. Całości formuły dopełnia zawierający kwas hialuronowy kompleks nawilżająco-odżywczy Nourishing Moisture Complex, dostarczający skórze odpowiednią dawkę nawilżenia. Dzięki lekkiej, niezwykle wygodnej w użyciu, beztłuszczowej formule makijaż wygląda wyjątkowo naturalnie, a skóra staje się jedwabiście miękka w dotyku.

Doskonały odcień

Stanowiąca przedmiot wniosku patentowego technologia pigmentu IntuiToneTM doskonale współgra z naturalnym odcieniem skóry, która zyskuje świeżość, blask i nieskazitelny wygląd. Podkład dostępny jest w 6. trwałych odcieniach:

4N1 Shell Beige

 3N1 Ivory Beige

 2N1 Desert Beige

 1N2 Ecru

 3W1 Tawny

 2W2 Rattan

Wyniki badań

Kobiety potwierdzają, iż w następstwie stosowania podkładu Perfectionist Youth-Infusing Makeup SPF 25 ich skóra wygląda bardziej promiennie, a widoczność linii i zmarszczek ulega redukcji. 93% uczestniczek badań konsumenckich przyznało, że efekt działania kosmetyku był widoczny tuż po jego nałożeniu, a 87% z nich zauważyło, że ich skóra nabrała promiennego, młodzieńczego blasku. Wystarczyły zaledwie 4 tygodnie, by 80% badanych dostrzegło zmniejszenie widoczności linii i zmarszczek oraz skuteczniejsze nawilżenie skóry.

Nowa formuła Perfectionist Youth-Infusing Makeup SPF 25 jest beztłuszczowa, bezzapachowa, nie wywołuje trądziku, została przetestowana dermatologicznie i okulistycznie i doskonale sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów i odcieni skóry. Najlepsze efekty zapewnia nałożenie kosmetyku na oczyszczoną i nawilżoną skórę. Nakładać palcami lub za pomocą specjalnego nowego pędzla do podkładu Estee Lauder Sculpting Foundation Brush.

Pędzel modelujący Estee Lauder do podkładu Sculpting Foundation Brush  został zaprojektowany dla Estée Lauder z myślą o udoskonaleniu aplikacji podkładu Perfectionist Youth-Infusing Makeup SPF 25. Jego zaokrąglony, ergonomiczny kształt doskonale dopasowuje się do wypukłości i zagłębień twarzy, gwarantując efekt modelowania i podkreślenia jej konturu. Ten elegancki pędzel, łączący włókna syntetyczne i naturalne, zapewnia profesjonalną, gładką aplikację oraz możliwość warstwowego nakładania makijażu.

Więcej o nowym pędzlu i sposobie zalecanej aplikacji podkładu Estee Lauder Perfectionist Youth-Infusing Makeup SPF 25 przeczytacie → NOWY PĘDZEL DO PODKŁADU ESTEE LAUDER SCULPTING BRUSH 

Dostępność: Nowy podkład Estee Lauder Perfectionist Youth-Infusing Makeup SPF 25 znajdzie się w sprzedaży od października 2014 r. w cenie 220zł.

3 Komentarzy

Dołącz do dyskusji