NOWOŚĆ ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR MAKEUP TO GO LIQUID COMPACT

NOWOŚĆ ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR MAKEUP TO GO LIQUID COMPACT

NOWOŚĆ ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR MAKEUP TO GO LIQUID COMPACT

                                                           Nieodłączny towarzysz Twoich podróży

Prowadzisz aktywny tryb życia? Wypróbuj zestaw do makijażu, który towarzyszyć Ci będzie w każdej, najdalszej nawet podróży. Estée Lauder przedstawia ESTEE LAUDER Double Wear Makeup To Go Liquid Compact – 8 godzin doskonałego makijażu za naciśnięciem jednego przycisku, nowoczesną formułę Double Wear przeznaczoną dla nowoczesnych, dynamicznych kobiet.  Wzbogacony o dawkę intensywnego nawilżania i umieszczony w kompakcie, zapewnia długotrwały i dostosowany do indywidualnych potrzeb makijaż w wybranym miejscu i czasie. Ultranawilżający, ultrapromienny, ultrawygodny – nieodłączny towarzysz Twoich podróży.

ULTRANAWILŻANIE

Wysokoefektywna, wielofunkcyjna formuła ESTEE LAUDER Double Wear Makeup To Go Liquid Compact to obietnica trwałego makijażu Double Wear wzbogaconego o kompleks nawilżająco-wygładzający, który otuli Twoją skórę. Efekt? Gładka, promienna cera o naturalnym wyglądzie przez cały dzień. Formuła zawiera:

  • Tri-Moisture Complex (potrójny kompleks nawilżający) złożony z kwasu hialuronowego, gliceryny  i masła muru muru, który błyskawicznie przyciąga i zatrzymuje wilgoć w skórze, poprawiając w miarę regularnego stosowania stan jej nawilżenia.
  • Zawarte w Skin Smoothing Complex (kompleksie zmiękczającym skórę) argirelina i ekstrakt  z ostropestu plamistego minimalizują widoczność drobnych linii i zmarszczek, wyrównują koloryt skóry tworząc idealną bazę pod makijaż
  • Starannie dobrane składniki wychwytują i odbijają światło nadając skórze promiennego blasku

Niezbrylający się  Double Wear Makeup To Go Liquid Compact jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, dostępny w 14 odcieniach.

 ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR MAKEUP TO GO LIQUID COMPACT
ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR MAKEUP TO GO LIQUID COMPACT

ULTRAWYGODA

Formuła i poręczne opakowanie Double Wear Makeup To Go sprawdzi się doskonale niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do pracy, na wieczorne wyjście czy podróżujesz samolotem. Praktyczne opakowanie umożliwia Ci wykonanie makijażu o dowolnej porze dnia i nocy. Dla uzyskania delikatnego efektu nałóż jedną warstwę produktu. Dla wzmocnienia rezultatu nałóż drugą warstwę.

Najlepszy efekt uzyskasz nakładając produkt na oczyszczoną skórę po zastosowaniu kosmetyku pielęgnacyjnego. Nakładaj go za pomocą umieszczonej w opakowaniu gąbki od środka ku zewnętrznym częściom twarzy. Po aplikacji usuń nadmiar kosmetyku z kompaktu i zamknij go szczelnie.

CENA : 205 zł

ESTEE LAUDER Double Wear Makeup To Go Liquid Compact znajdzie się w punktach sprzedaży w październiku 2015 r.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji