Nowość Dior – Nowe Serum Capture Totale

PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO CIEBIE – WYSTARCZY JĄ SCHWYTAĆ!

CAPTURE_TOTALE_SERUM_2015_POS_MASTER_INTER_SECONDARY_STAIRS

PIERWSZE KOMPLEKSOWE SERUM O INTENSYWNYM, DOGŁĘBNYM
I NATYCHMIASTOWYM DZIAŁANIU WYPEŁNIAJĄCYM, KTÓRE PRZYWRACA TWARZY OBJĘTOŚĆ I NATURALNY, MŁODZIEŃCZY OWAL.

CAPTURE_TOTALE_TeaserSerum

1.REWOLUCJA W DZIEDZINIE URODY. OD OZNAK STARZENIA SIĘ… DO EKSPRESJI EMOCJI NA TWARZY.

Dział naukowy Dior we współpracy z doktorem neurobiologii Arnaud Aubert odkrył, że postrzeganie młodości i urody jest bezpośrednio uwarunkowane pozytywnymi lub negatywnymi emocjami wyrażanymi na twarzy i dekodowanymi przez otoczenie w oparciu o mechanizm, którego sobie nie uświadamiamy.

Z tej właśnie przyczyny naukowcy Dior interpretują obecnie proces starzenia się twarzy w nowatorski sposób ukierunkowany na emocje i twierdzą, że determinującym czynnikiem percepcji wyglądu twarzy jest jej wypełniony kontur. Capture Totale wkracza dziś w erę kosmetyków o działaniu przywracającym równowagę i objętość kształtom twarzy, zamiast stosowania liftingu skóry. Dzięki tej nowej koncepcji twarz odzyskuje urodę pełną ekspresji.

2.EWOLUCJA NAUKOWA. SYNCHRONIZACJA KOMÓREK SKÓRNYCH.

Nowe Serum W oparciu o prowadzone od piętnastu lat prace badawcze i odkrycia w dziedzinie komórek 5 macierzystych dział naukowy Dior stwierdził, że optymalna synchronizacja komórkowastanowi warunek wypełnionego konturu twarzy.Po raz pierwszy nowe serum Capture Totale wykazuje zdolność poprawy synchronizacji komórkowej. Dzięki bardzo wysokiemu stężeniu nadaktywnego wyciągu z Longozy działa w głębi skóry, zasługując na miano dyrygenta komórek. Prawidłowa koordynacja komórek zostaje przywrócona we wszystkich warstwach skóry i twarz odzyskuje równomierny, wypełniony kontur.

3. REWOLUCJA ZMYSŁOWA. MIKROFORMUŁA.

Dzięki oryginalnej technologii mikroformuły, Laboratorium Dior opracowało dla nowego serum Capture Totale konsystencję nośnikową z natychmiastowym efektem „perfuzji”. Prędkość, głębokość i intensywność penetracji do głębszych warstw skóry zostały maksymalnie zwiększone, zapewniając precyzyjne dostarczanie substancji czynnych do każdej komórki skóry. Nadzwyczaj zmysłowa formuła łączy się harmonijnie ze skórą natychmiast po nałożeniu, zapewniając niespotykany efekt wypełniający, widoczny i odczuwalny.

CAPTURE_TOTALE_SERUM_2015_SECONDARY

SYNTEZA OSIĄGNIĘĆ NAUKOWYCH DIOR I NEUROBIOLOGII…

We współpracy z doktorem neurobiologii Arnaud Aubert naukowcy Dior badają spontaniczne reakcje mózgu na widok nowej twarzy. Z badań wynika, że pierwsza ocena jest instynktowna i emocjonalna. W ułamku sekundy mózg koncentruje się na pozytywnych lub negatywnych emocjach komunikowanych przez twarz, nie zaś na oznakach wieku. Ta współpraca wykazała również, że z czasem na twarzy nasilają się nie tylko 7 oznaki wieku: z upływem lat twarz staje się bardziej smutna, poważniejsza, wyrażawiększy niepokój. Te negatywne emocje dekodowane w sposób nieświadomy przez mózg ujemnie wpływają na nasz wizerunek w oczach otoczenia i nas postarzają.

… NA RZECZ NOWEJ WIZJI PROCESU STARZENIA SIĘ TWARZY.

Młodość i uroda twarzy są bezpośrednio uwarunkowane ekspresją emocji. Z tej właśnie przyczyny dział naukowy Dior traktuje emocjonalny wyraz twarzy jako kluczowy element podejścia do procesu starzenia się.Niektóre oznaki wieku, jak chociażby kurze łapki czy też zmarszczki mimiczne uśmiechu, wywierają pozytywny wpływ na wygląd twarzy, natomiast inne mają zdecydowanie negatywne oddziaływanie. Lwia bruzda, opadające kąciki ust oraz cienie sprawiają, że twarz wygląda na smutną, poważną lub zmęczoną.Dzięki szerokim badaniom porównawczym twarzy, wyrażających pozytywne i negatywne emocje, Dior dokonał dodatkowego nowego odkrycia. Twarze bardziej krągłe o naturalnie wypełnionym konturze wyrażają bardziej pozytywne emocje i wydają się młodsze.

WYPEŁNIONY KONTUR TWARZY  . DETERMINUJĄCY CZYNNIK MŁODOŚCI I URODY

CAPTURE_TOTALE_SERUM_2015_POS_MASTER_INSTITUTIONAL_INTER

DZIAŁ NAUKOWY DIOR WYKAZUJE, ŻE ISTNIEJE WSPÓLNY MIANOWNIK DLA WSZYSTKICH OZNAK WIEKU,
KTÓRE WPŁYWAJĄ NA EMOCJONALNĄ PERCEPCJĘ: WYPEŁNIONY KONTUR TWARZY.

Wypełniony kontur zapewnia twarzy harmonijną objętość i sprawia, że skóra jest wymodelowana, wywołując wrażenie wypełnionej od wewnątrz.
Policzki są podniesione i jędrne, a profil wyrazisty. Idealna równowaga między wypukłościami i zagłębieniami twarzy pozwala odzyskać młodzieńczy owal.

NA TWARZY O WYMODELOWANYM KONTURZE:

* Zmarszczki, w szczególności pionowe, nie odznaczają się widoczny sposób.

* Pionowe bruzdy, takie jak lwia bruzda, bruzdy nosowo-wargowe czy też zmarszczki przy kącikach ust, przyczyniają się wydatnie do smutnego, poważnego, zmęczonego lub zmartwionego wyrazu twarzy.

* Nie następuje zwiotczenie skóry.

Gdy tkanki skórne tracą napięcie, a skóra gęstość, policzki zapadają się i pojawiają się cienie na powierzchni twarzy. Skóra sprawia wrażenie smutnej, zmęczonej i przepełnionej pesymizmem.Światło optymalnie się odbija.Gdy twarz traci promienny blask i nie zatrzymuje światła, cera staje się szara i rysy twarzy ostrzejsze. Ekspresja twarzy przybiera wyraz wszechobecnego zmęczenia.Gdy kontur twarzy jest optymalnie wypełniony, na twarzy widoczne są wyłącznie te oznaki wieku, które wywołują pozytywne emocje. Natomiast gdy twarz traci objętość, negatywne emocje stają się coraz bardziej odczuwalne.

WARSTWA ELASTYCZNA: SEKRET WYPEŁNIONEGO KONTURU TWARZY

Źródłem wypełnionego konturu twarzy jest elastyczna materia wytwarzana przez skórę w jej głębszych warstwach. Jednakże warstwa elastyczna stanowi składnik skóry najwcześniej narażony na proces starzenia się. Skóra zaczyna wywoływać negatywne emocje, zanim jeszcze pojawią się oznaki wieku. Aby zapobiec temu zjawisku należy bezwzględnie odbudowywać i nieustannie chronić równomierny, wypełniony kontur twarzy, dbając o kompleksową pielęgnację odmładzającą, obejmującą działanie przeciwzmarszczkowe oraz przywracające jędrność i promienny blask, a jednocześnie przeciwdziałając tworzeniu się oznak negatywnych emocji na twarzy.

J850_KTO_k-Shot_01_StarSerumPackshot_v4

SYNCHRONIZACJA KOMÓRKOWA

KONTYNUACJA AWANGARDOWYCH OSIĄGNIĘĆ CAPTURE TOTALE W ZAKRESIE SKÓRNYCH KOMÓREK MACIERZYSTYCH DZIĘKI NOWEMU PIONIERSKIEMU ODKRYCIU.

Współpraca między działem naukowym Dior i Uniwersytetem w Modenie umożliwiła ujawnienie zjawiska synchronizacji komórek w skórze, które sterowane jest receptorami pełniącymi rolę łączników zlokalizowanymi głównie na powierzchni macierzystych komórek naskórkowych.W następstwie aktywacji receptorów komórki skórne, w tym również komórki macierzyste, nabierają zdolności recepcyjnej i doskonale komunikują się między sobą. Prawidłowo odszyfrowują sygnały wysyłane przez pozostałe komórki naskórka i skóry właściwej oraz synchronizują w czasie rzeczywistym swoją aktywność z potrzebami skóry.

PODWÓJNE ZADANIE 15 SYNCHRONIZACJI KOMÓRKOWEJ.

W sytuacji prawidłowej synchronizacji komórek macierzystych ich potencjał regeneracyjny jest:idealnie dostosowany do potrzeb skóry, zapewniając inteligentne i jakościowe działanie odmładzające. Gdy skóra zaczyna tracić prężność, komórki macierzyste wysyłają odpowiednie komunikaty aż do skóry właściwej: gęsta, elastyczna materia, która nadaje skórze optymalne wypełnienie jest produkowana w głębszych warstwach.maksymalnie wydłużony w czasie, zapewniając trwałe i intensywne działanie odmładzające. Tak długo, jak receptory pełniące rolę łączników pozostają aktywne, komórki macierzyste zachowują swoje funkcje, a tym samym potencjał regeneracyjny. Ich właściwości zapobiegające procesom starzenia się skóry zostają maksymalnie wykorzystane.Jednakże z upływem lat liczba receptorów pełniących rolę łączników na powierzchni naskórkowych komórek macierzystych zmniejsza się i aktywność komórkowa przestaje być zsynchronizowana z rzeczywistymi potrzebami skóry.

CAPTURE_TOTALE_StarSerumPackshotFleur_NQ

 

REWOLUCJA DIORA:
NOWE SERUM CAPTURE TOTALE CZYLI PERFEKCYJNA SYMFONIA KOMÓRKOWA
POD BATUTĄ MISTRZOWSKIEGO DYRYGENTA

Nowe serum Capture Totale działa w głębi skóry, stymulując syntezę receptorów pełniących rolę łączników na powierzchni komórek macierzystych. Zasługując na miano dyrygenta orkiestry synchronizuje komórki, odtwarza optymalną równowagę komórkową. Regeneracja komórek macierzystych przebiega w zależności od rzeczywistych potrzeb skóry, zapewniając zadziwiającą skuteczność odmładzającą. Produkcja gęstej i elastycznej materii zostaje odpowiednio pobudzona, spełniając pragnienie wymodelowanej i wypełnionej od wewnątrz skóry.

BTS_Capture03_F39

KWINTESENCJA NATURALNOŚCII SKUTECZNOŚCI

NATURALNA MOC WYCIĄGU Z LONGOZY Z OGRODÓW DIOR O ZWIĘKSZONEJ AKTYWNOŚCI

Fascynujący kwiat Longoza o nadzwyczajnych naturalnych właściwościach zapobiegających procesowi starzenia się jest doskonałym sprzymierzeńcem w zwalczaniu zmarszczek i przeciwdziałaniu utracie jędrności skóry. Został dla niego specjalnie stworzony Ogród Diora w sercu naturalnego środowiska na Madagaskarze.Dla nowego serum Capture Totale naukowcy Dior starannie opracowali nadaktywny wyciąg z Longozy o zwiększonym potencjale działania. Wyciąg został połączony z innym naturalnym składnikiem czynnym Mentha Piperita dla zwiększenia zdolności pobudzania syntezy receptorów komórkowych pełniących rolę łączników. Wyciąg jest następnie stosowany w formule serum w oparciu o bardzo rygorystyczną metodę, dzięki której zostają zachowane wszystkie naturalne właściwości i skuteczność działania. Idealne wymieszanie i połączenie bez naruszania naturalnej czystości i skuteczności jest możliwe w temperaturze nie przekraczającej 35°C, podczas gdy proces technologiczny serum Capture Totrale wymaga temperatury dochodzącej do 80°C. Wyciąg z Longozy jest więc dodawany jako ostatni składnik do formuły po jej wystarczającym schłodzeniu.

OGRODY DIORA: TRWAŁY PAKT ZAWARTY MIĘDZY KWIATAMI I NAUKĄ

Dior, który jest od ponad 20 lat pionierem w dziedzinie etnobiologii, selekcjonuje rzadkie gatunki roślinne o wyjątkowej sile działania i hoduje je na terenach najbardziej sprzyjających ich uprawie. W ten sposób powstają specjalistyczne Ogrody zlokalizowane na całym świecie. W oparciu o unikalną technologię przetwarzania, dział naukowy Dior uzyskuje z każdego kwiatu najczystsze i najbardziej skuteczne dla skóry frakcje.

OGRÓD RANOMAFANA NA MADAGASKARZE: KOSMETYCZNA SKARBNICA

Ogród Diora, w którym uprawiany jest kwiat Longoza, znajduje się w samym sercu Oceanu Indyjskiego, w puszczy tropikalnej na południowym wschodzie Madagaskaru. Uznawana za „magiczną” roślinę w czasie ceremonii inicjacyjnych Longoza jest zbierana ręcznie tylko raz w roku w stanie dzikim, zgodnie z miejscowymi dobrymi praktykami. Z każdego kwiatu Longozy rodzi się szkarłatny owoc, którego charakterystyczny kolor świadczy o dojrzałości, a w jego wnętrzu znajduje się kilkanaście cennych nasion. Następnie trzeba jeszcze wykazać się cierpliwością przez półtora miesiąca, gdy nasiona w stanie surowym są poddawane czterem kolejnym etapom przetwarzania, aby uzyskać aktywny składnik kwiatowy o silnym działaniu pod nazwą „Perły Madagaskaru”.

J850_KTO_k-Shot_01_StarSerumPackshot_v4

UNIKALNA TECHNOLOGIA MIKROFORMUŁY UMOŻLIWIAJĄCA UZYSKANIE WYJĄTKOWO ZMYSŁOWEJ KONSYSTENCJI Z NATYCHMIASTOWYM EFEKTEM „PERFUZJI”

Aby stworzyć mikroformułę o wyjątkowej skuteczności, została opracowana unikalna metoda autorstwa Diora. Dzięki wprowadzeniu dodatkowego etapu przygotowania formuły, ta technologia umożliwia uzyskanie kropelek emulsji mniejszych i drobniejszych o 60% w porównaniu z tradycyjnym procesem. Wstępna formuła o bardzo wysokim stężeniu jest ogrzewana w bardzo wysokiej temperaturze (80°C) w celu zwiększenia elastyczności membrany poszczególnych kropelek. Następnie na skutek rozdrabniania poszczególne kropelki rozpadają się na setki mikrokropelek. Tak uzyskana emulsja jest intensywnie schładzana dla utrwalenia powłoki otaczającej każdą mikrokropelkę i zapobieżenia ich ponownemu połączeniu i przywróceniu pierwotnego rozmiaru.

Nowatorska metoda przygotowywania formuły sprawia, że nowe serum Capture Totale posiada niespotykane dotąd właściwości dzięki małym rozmiarom mikrokuleczek, które przyczyniają się do skuteczności i zalet zmysłowych serum.

SPEKTAKULARNY EFEKT „PERFUZJI”

Dzięki kuleczkom, których rozmiar został zmniejszony o 60%, Serum Capture Totale jest samoczynnie transportowane w skórze: penetrując głębiej o 80%, szybciej o 60% i dostarczając o 60% więcej substancji czynnych aż do komórek macierzystych. Nadaktywny wyciąg z Longozy przenika do głębi skóry z precyzją, której jeszcze nigdy nie udało się osiągnąć, dostarczając zastrzyk młodości do wszystkich warstw skóry.

KONSYSTENCJA, KTÓRA ŁĄCZY SIĘ ZE SKÓRĄ, WYWOŁUJĄC WYJĄTKOWE WRAŻENIA ZMYSŁOWE

Inteligentna i aktywna formuła nowego serum Capture Totale jest lekka, jedwabista i intensywnie świeża, łącząc się idealnie ze skórą bezpośrednio po nałożeniu. Jej rozprowadzanie na powierzchni twarzy uległo poprawie o 46%, dzięki podwójnej zdolności docierania do każdego zakątka skóry. Perfekcyjny efekt wypełniający jest natychmiast widoczny i odczuwalny.

J850_KTO_Shot_06_SerumRefill2

SERUM Z WYMIENNYM WKŁADEM: EKOLOGICZNE PODEJŚCIE DO URODY

Ochrona i poszanowanie wszystkiego, co piękne i rzadkie, poprzez tworzenie produktów najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania kobiet, obecnie i w przyszłości: takie są założenia produktów pielęgnacyjnych marki Dior, która tworzy dziś, po raz pierwszy w kosmetyce, serum z wymiennym wkładem.

Smukły, złoty flakonik serum Capture Totale o specjalnej fakturze w wyrafinowanym nowoczesnym stylu posiada wymienny wkład, który może być wielokrotnie zmieniany jednym, prostym kliknięciem.

Nowe serum Capture Totale dołącza do grona kremów Capture Totale oferowanych z wymiennym wkładem od stycznia 2013 roku, potwierdzając znaczący postęp na rzecz ochrony środowiska pod znakiem Capture Totale.

J850_KTO_Shot_02_SerumCreme

CAPTURE TOTALE: KULTOWA PERFEKCYJNA PIELĘGNACJA URODY

Kultowy KREM CAPTURE TOTALE urzeka kobiety kompleksowym działaniem przeciwstarzeniowym i niepowtarzalną zmysłowością. Jego nowa formuła oddziałuje po raz pierwszy na najgłębiej położone komórki macierzyste, które odpowiadają za młodość i urodę skóry. Krem Multi-Perfection o wysokim stężeniu wyciągu z Longozy stanowiącego skarbnicę właściwości odmładzających rodem z Ogrodów Diora, wykazuje nadzwyczajną skuteczność przeciwstarzeniową we wszystkich warstwach skóry, od najgłębiej położonych aż do powierzchni.Z chwilą nałożenia skóra staje się delikatniejsza, bardziej sprężysta i olśniewa nowym, promiennym blaskiem.Z każdym dniem skóra odzyskuje prawidłową budowę i sprężystość. Staje się w widoczny sposób gładsza, jędrniejsza, promienieje młodością i urodą, obecnie oraz w przyszłości.

Potwierdzone rezultaty:

Natychmiast wygładzone zmarszczki: -33%1 Bardziej jędrna skóra: +21%1
Skóra bardziej świetlista: +16% 2

BTS_Capture02_F39

 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji