NOWOŚĆ Clinique olejek Clinique Smart Treatment Oil

NOWOŚĆ Clinique olejek Clinique Smart Treatment Oil

NOWOŚĆ Clinique olejek Clinique Smart Treatment Oil

NOWOŚĆ Clinique olejek Clinique Smart Treatment Oil

Olejek jako nieodzowny element codziennego rytuału pielęgnacji skóry – oto prawdziwie inteligentne rozwiązanie. NOWY Clinique Smart Treatment Oil o lekkiej formule nasyconej substancjami przeciwdziałającymi oznakom starzenia głęboko odżywia przesuszoną, zniszczoną cerę. Beztłuszczowy produkt o właściwościach odżywczych błyskawicznie rozświetla skórę i sprawia, że staje się gładka w dotyku, a w miarę regularnego stosowania zawarte w jego formule przeciwutleniacze o silnym działaniu budują barierę ochronną przeciwko szkodliwemu oddziaływaniu wolnych rodników.

Intensywne odżywianie

  • Olejki z krokosza barwierskiego, nasion sezamu, oraz słonecznika to działające zmiękczająco substancje, które odżywiają dojrzałą, przesuszoną skórę.

Ciągłe nawilżanie

  • Ekstrakt z szałwii wzmacnia barierę ochronną skóry wspomagając produkcję lipidów w warstwie naskórka oraz zapewniając cerze długotrwałe nawilżanie.
  • Ekstrakt z jęczmienia, kiełków pszenicy oraz skwalen warzywny wzmacniają barierę ochronną skóry ułatwiając na dłuższą metę zatrzymywanie wilgoci w jej obrębie.
  • Zawarte w owocu granatu sterole uzupełniają ubytki lipidów międzykomórkowych, nieodzownych dla zachowania integralności strukturalnej skóry.

Gładkość, jędrność i przeciwdziałanie oznakom starzenia 

  • Ekstrakt z żywicy gokul pomaga skórze zachować gęstość i objętość.
  • Olejek arganowy zwany również “płynnym złotem” to bogate źródło naturalnych lipidów, przeciwutleniaczy i witaminy E. Działający odżywczo emolient wygładza również drobne linie i zmarszczki.

Dzienna ochrona przed niekorzystnym działaniem środowiska 

  • Potężne przeciwutleniacze – witamina C i E – zapewniają skórze zdrowy wygląd w wyniku zwalczania skutków niekorzystnego oddziaływania wolnych rodników oraz narażenia skóry na kontakt ze stresorami środowiskowymi, substancjami podrażniającymi i zanieczyszczeniem.
  • Olejek z żurawiny chroni skórę m.in. przed zewnętrznymi substancjami podrażniającymi.
NOWOŚĆ Clinique olejek Clinique Smart Treatment Oil
NOWOŚĆ Clinique olejek Clinique Smart Treatment Oil

Koncepcja spersonalizowanej pielęgnacji skóry zyskuje nowy wymiar dzięki NOWEMU olejkowi Clinique Smart Treatment Oil, który można stosować w ramach rytuału Clinique Smart Custom-Repair na wiele różnych sposobów.  Odżywcza formuła odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry przywraca cerze blask i zmniejsza widoczność drobnych linii powstających w wyniku przesuszenia. Oczyściwszy skórę, wyciśnij 2-3 krople olejku na dłoń, delikatnie je rozgrzej i nanieś na twarz. Omijaj okolice oczu. Lekka konsystencja olejku gładko rozprowadza się na skórze i błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając po sobie tłustych lub oleistych plam. Dla wzmocnienia efektu promiennej cery i zwiększenia wydajności odżywiania skóry zmieszaj odrobinę olejku z kosmetykiem nawilżającym na dzień. Olejek można połączyć z Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer oraz Clinique Smart Night Custom-Repair Moisturizer .Uczucie dodatkowego nawilżenia lub ukojejnia zapewni Ci zastosowanie olejku po nałożeniu produktu nawilżającego na dzień. W ten sposób zatrzymasz w skórze wszelkie zbawiennie działające substancje wchodzące w skład nałożonych wcześniej kosmetyków i nadasz swojej cerze świeży, promienny blask.

 

 

 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji