NOWOŚĆ CLINIQUE – Jesienna kolekcja CLINIQUE WHAT’S YOUR LINE

NOWOŚĆ CLINIQUE – Jesienna kolekcja CLINIQUE WHAT’S YOUR LINE

NOWOŚĆ CLINIQUE – Jesienna kolekcja CLINIQUE WHAT’S YOUR LINE

Wśród nowości nowej kolekcji na jesień CLINIQUE WHAT’S YOUR LINE znajdziemy NOWY eyeliner Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining  za pomocą którego wykonasz dokładną kreskę jednym ruchem ręki.

Korzystaj z pełni potencjału płynnego eye-linera oszczędzając sobie trudów związanych z jego aplikacją. Wypróbuj NOWY precyzyjny aplikator Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen. Płynny eye-liner został wyposażony w zwężającą się, precyzyjną końcówkę rysującą ciągłe, równe i wyraźne kreski w czystym, głębokim kolorze. Aby narysować supercienką linię użyj samej końcówki. Grubszą, śmielszą kreskę uzyskasz z kolei trzymając szczoteczkę w pozycji poziomej.

Eyeliner Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen

NOWY eye-liner Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen to gwarancja całodziennego, odpornego na rozmazywanie makijażu w trzech różnych, choć jednakowo atrakcyjnych odsłonach:

 1. Połącz kreski: 
  • Wykonaj wzdłuż linii rzęs kropki począwszy od wewnętrznych kącików oczu, pozostawiając przerwy, które wypełnisz w dalszej kolejności. Połącz ze sobą kropki tworząc linię ciągłą. W ten sposób unikniesz nierównych, niedokładnych kresek.
 2. Trójkąt: 
  • Narysuj trójkąt w zewnętrznych kącikach oczu, a następnie przeciągnij linię w kierunku wewnętrznych kącików, które w dalszej kolejności wypełnisz. Najważniejszy krok polega na stworzeniu trójkąta równoramiennego: wyobraź sobie niewidzialną kreskę biegnącą od zewnętrznej strony dolnej linii rzęs. Utwórz drugi bok trójkąta, a następnie uzupełnij go i kontynuuj linię, aż wszystkie elementy zostaną połączone.
 1. Mocne uderzenie:
  • Zacznij od wewnętrznych kącików oczu kierując się w stronę zewnętrznych krawędzi. Przeciągnij konturówką przedłużając linię powieki. Pod pierwszą kreską narysuj drugą i wypełnij przestrzeń między nimi.

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen został przetestowany okulistycznie i może być stosowany przez posiadaczki oczu wrażliwych i użytkowniczki szkieł kontaktowych.

W sprzedaży w perfumeriach, salonach firmowych Clinique oraz na stronie www.clinique.com.pl w sierpniu 2015 r.

cena : 99 zl (2 odcienie)

Piękne brwi w dzień i w nocy! Clinique przedstawia nową piankę stylizującą  CLINIQUE Just Browsing Brush-On Styling Mousse

Eleganckie, zadbane brwi za jednym pociągnięciem szczoteczką? NOWA pianka stylizującą CLINIQUE Just Browsing Brush-On Styling Mousse – spełnieni marzenia o brwiach pięknych przez cały dzień. Innowacyjna formuła żelu w piance podkreśla i ujarzmia nawet najbardziej nieokiełznane brwi, które w mgnieniu oka zyskują na gęstości i objętości.

Utrzymująca się na brwiach przez całą dobę formuła zapewnia wygodę i łatwość aplikacji. Dzięki zawartości tworzącego rodzaj powłoki silikonu CLINIQUE Just Browsing Brush-On Styling Mousse utrzymuje brwi w idealnym porządku, nie rozmazuje się,  wodoodporny.

Clinique_Just_Browsing_Styling_Mousse

Mini-aplikator rozprowadza na brwiach naturalnie wyglądający kolor. Nałóż piankę w wewnętrznym kąciku łuku brwiowego. Następnie posuwistym ruchem rozprowadź ją na całą brew. Na końcu użyj końcówki szczoteczki do uzupełnienia produktu w brakujących miejscach lub przedłużenia łuku brwiowego.

NOWA pianka stylizująca CLINIQUE Just Browsing Brush-On Styling Mousse zapewni idealny wygląd grubym lub cienkim brwiom, pogrubiając je, utrwalając i dodając im objętości.

Produkt dostępny jest w dwóch odcieniach: Soft Brown i Deep Brown.

 

 cena : 80 zł (2 odcienie).

Smukły sposób na znalezienie się w centrum uwagi ! Clinique przedstawia NOWĄ kredkę do powiek Clinique Skinny Stick 

Potęga koloru to efekt, który uzyskasz dzięki NOWYM kredkom do powiek Clinique Skinny Sticks o supercienkiej, niewymagającej temperowania końcówce umożliwiającej wykonanie bez zbędnego wysiłku precyzyjnych kresek, w czterech wspaniałych kolorach. Średnica Clinique Skinny Stick jest o jedną trzecią mniejsza od średnicy tradycyjnej kredki do powiek, co ułatwia nałożenie koloru bliżej linii rzęs i uzyskanie w konsekwencji efektu gęstszych, pogrubionych rzęs.

Dopełnij stylizacji śmiałą i intensywną dawką koloru, którą zapewni Ci kredka do powiek Clinique Skinny Stick. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

CLINIQUE+Skinny+Stiks+in+Slimming+Black+INTL+ICON

Cztery wcielenia Skinny:

 • Podwójna kreska: narysuj cienką kreskę wzdłuż linii rzęs, a następnie wykonaj nad nią drugą linię w innym kolorze. W ten sposób nadasz swojemu makijażowi świeżości i odrobiny humoru.
 • Klasyczne kocie oko z nutką nowoczesności: nadaj klasycznemu makijażowi  “kocie oko” nowoczesnego charakteru rysując dwie kreski wzbogacone odrobiną koloru. Najpierw obrysuj oko konturówką w ciemnym odcieniu zatrzymując się tuż przed zewnętrznym kącikiem. Następnie narysuj pod czarną kreską wykonaną wzdłuż dolnej linii rzęs dłuższą, kolorową linię sięgającą poza ciemną kreskę. Dla zwiększenia efektu przedłuż kolorową kreskę.
 • Kocie oko z pazurem: przeciągnij konturówką w poprzek powieki kończąc kreskę w okolicach zakończenia łuku brwiowego. Im grubszą narysujesz kreskę, tym odważniejszy będzie Twój makijaż.

Precyzyjne kredki do powiek Clinique Skinny Sticks umożliwiają wykonanie kreski dokładnie wzdłuż linii rzęs, sprawiając, że rzęsy wyglądają na gęstsze i pełniejsze.  Ultracienkie kredki w bogatych, nasyconych kolorach gładko rozprowadzają się na powiekach, nadając spojrzeniu wyrazu. Nie ma potrzeby zaostrzania końcówki.

NOWE konturówki Clinique Skinny Sticks zostały przetestowane okulistycznie i mogą być stosowane przez posiadaczki oczu wrażliwych i użytkowniczki szkieł kontaktowych. Skinny Sticks trafią do punktów sprzedaży Clinique oraz na stronę www.clinique.com.pl w sierpniu 2015 r.

cena : 99 zł (4 odcienie – slimming black/ slim sable/ olive tini / skinny jeans)

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji