Nowe serum pod oczy GUERLAIN ORCHIDÉE IMPÉRIALE EYE SERUM

Nowe serum pod oczy GUERLAIN ORCHIDÉE IMPÉRIALE EYE SERUM

Skóra wokół oczu o 38% cieńsza, niż na pozostałej części twarzy, jest wyjątkowo wrażliwa, szczególnie, że musi znieść około 30.000 mrugnięć powiek dziennie. Pomimo bardzo gęstej sieci naczyń krwionośnych, przepływ krwi na tym obszarze jest mniejszy. Wraz z upływem czasu pod oczami zaczynają pojawiać się cienie i pierwsze oznaki starzenia. 

 

GUERLAIN Orchidée Imperiale Eye Serum, łączy zaawansowaną Technologię Złotej Orchidei, zwalczającą wszystkie widoczne oznaki starzenia się skóry z ekskluzywnym kompleksem Bright Eye.

Wynikiem Badań Naukowych Laboratoriów Guerlain jest technologia, która zawiera taki dobór innowacyjnych składników aktywnych, które pomogą usunąć cienie i obrzęki pod oczami oraz przebarwienia będące efektem działania promieniowania UV. Dzień po dniu, oznaki zmęczenia zmniejszają się a świeżość              i blask skóry zostają przywrócone.

UNIKALNA TECHNOLOGIA: THE BRIGHT EYE COMPLEX

Ekstrakt z Białej Orchidei, sprzymierzeniec w walce z cieniami pod oczami, zawiera:

– Ekstrakt Brassocattleya, który zmniejsza zaburzenia pigmentacyjne melaniny.

– Ekstrakt z Albicji jedwabistej, o działaniu rozjaśniającym*.

Ekstrakt z ruszczyka kolczastego, wzmacniacz blasku, zapobiega niebieskim kręgom wokół oczu i stymuluje mikrokrążenie skóry.

Rhamnosoft, ekspert przeciw obrzękom. Produkt biotechnologii, czynnik aktywujący komunikację między komórkami, zapobiega obrzękom.
* Test in vitro na składnikach.

 

WYJĄTKOWA SKUTECZNOŚĆ DOCENIONA PRZEZ KOBIETY

Po zastosowaniu Orchidée Imperiale Eye Serum rezultaty są natychmiastowe. Dane kliniczne ocenione przez niezależnego dermatologa świadczą o skuteczności Serum. Blask skóry zwiększa się o 25%. W ciągu ośmiu tygodni, blask zwiększa się o 39% a liczba plam pigmentacyjnych zmniejsza się o 21%. Widoczność ciemnych kręgów pod oczami zmniejsza się o 26%, a widoczność obrzęków o 37% *. U 100%** kobiet kontur oka jest bardziej promienny i ma młodszy wygląd! 100% z nich twierdzi, że Orchidée Imperiale Eye Serum przywrócił ich pewność siebie.**

* Ocena 31 kobiet przez dermatologa. Wyniki po zastosowaniu 2 razy dziennie przez dwa miesiące.
** Test samozadowolenia 31 kobiet. Wyniki po zastosowaniu 2 razy dziennie przez miesiąc.

CESARSKI RYTUAŁ DLA OCZU

Dzięki niezwykle lekkiej konsystencji, Orchidée Imperiale Eye Serum wtapia się w skórę.  Żelowa tekstura jest bardzo delikatna, natychmiast nawilża i wygładza kontur oka. Po aplikacji, spojrzenie  jest promienne i bardziej wyraziste.

EKSPERCKA TECHNIKA APLIKACJI

Rytuał stworzony przez Sophii Kremser z Instytutu Guerlain przywraca jasność okolic oczu.
1. Wygładzanie.
Nałożyć niewielką ilość Serum powyżej i poniżej oka, wygładzającymi ruchami przechodzić od
wewnątrz oka na zewnątrz. Zakończyć naciskając zewnętrzne kąciki oczu.

2. Modelowanie kształtu okolic oczu.
Umieść trzy palce poniżej brwi. Naciśnij skórę i przesuń w kierunku skroni. Delikatnie ściśnij skórę wzdłuż linii brwi kciukiem i palcem wskazującym.

3. Przywracanie blasku.
Bardzo delikatnie opukuj palcami okolice wokół oczu, a następnie naciśnij mocniej palcem wskazującym i środkowym.
Pojemność: 15 ml, cena: 922 zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji