Nowe pędzle do makijażu SISLEY

Nowe pędzle do makijażu SISLEY

0 840
Pędzle do makijażu SISLEY

Praca z piękną materią wymaga najlepszych narzędzi. Dlatego Sisley odnawia swoją gamę akcesoriów i proponuje 8 nowych, niezbędnych i uzupełniających się pędzli do makijażu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. 8 specjalistycznych pędzli, wygodnych w użyciu, ułatwiających uzyskanie profesjonalnego efektu, dostępnego dla wszystkich.

Każdy z nich spełnia najwyższe wymagania jakościowe i kryterium optymalnej wygody w użyciu:

  • Nowe kształty pędzli, o prostszej formie, ułatwiają proces wykonania makijażu.
  • Dzięki krótszym, matowo-czarnym, drewnianym uchwytom, pędzle łatwo mieszczą się w kosmetyczce lub w torebce.
  • Wyjątkowo miękkie w dotyku, zapewniają pełen komfort podczas makijażu.
  • Syntetyczne włókno najnowszej generacji jest łatwe w utrzymaniu i niezwykle trwałe.

    W tej nowej gamie pędzli wykorzystano wyłącznie włókna syntetyczne. Ekstrudowane, przycinane a następnie polerowane uzyskują wyjątkową miękkość. Są bardzo trwałe, bardziej higieniczne od naturalnych, ze względu na mniejszą porowatość. Gładkie lub faliste włókna są odpowiednio mieszane w zależności od modelu, dla uzyskania idealnego efektu makijażu i dostosowania pędzli do różnych konsystencji kosmetyków: kompaktowych, płynnych i pudrowych. Umożliwiają nabranie idealnej ilości kosmetyku i łatwe rozprowadzenie.

Nowa gama pędzli Sisley została zaprojektowana we współpracy z firmą Raphaël, francuskim producentem pędzli od 1793 r, wiodącą marką w tej dziedzinie, specjalistą w produkcji pędzli do makijażu jak i pędzli artystycznych, stosowanych przez artystów sztuk pięknych. Każdy pędzel wymaga około trzydziestu czynności wykonywanych ręcznie przez specjalistę od selekcji włosia poprzez czesanie i układanie po kontrolę jakości.

Pełen luksus!

Pędzel PHYTO-TOUCHE – wysuwany,  idealny do torebki!

Kształt: okrągły, duży, bardzo gęsty.

Włókna: faliste, idealne do wszelkich pudrów i róży.

Sposób użycia: Aplikuj puder lub róż na pędzel i nanieś kosmetyk na całą twarz lub jedynie wybrane partie twarzy, aby dodać jej trójwymiarowości.

Trik : Może być także stosowany do podkreślenia dekoltu z Phyto-Touche Illusion d’Été.

PĘDZEL DO RÓŻU SISLEY

PĘDZEL DO PODKŁADU SISLEY

Kształt: okrągły, gęsty, ukośnie ścięty. Włókna: gładkie i faliste, odpowiednie do każdego rodzaju podkładu (w płynie, kompaktowego, kremowego…) jak Phyto- Teint Expert, Phyto-Teint Éclat Compact, ale także Instant Perfect (trik makijażowy).

Sposób użycia: Podkłady w płynie i kremie: nałóż niewielką ilość podkładu na grzbiet dłoni. Następnie nabierając pędzlem kilkakrotnie, rozprowadź na twarzy krótkimi pociągnięciami pędzla. Wygładzaj cerę od środka twarzy na zewnątrz kolistymi ruchami.

Podkłady kompaktowe: Aplikuj podkład bezpośrednio z opakowania. Rozprowadź na twarzy kolistymi ruchami od środka twarzy na zewnątrz.

Pedzel do pudru

PĘDZEL DO PODKŁADU W PŁYNIE SISLEY

Kształt: smukły, linia „kociego języczka”.

Włókna: gładkie, idealne do aplikacji i rozprowadzania płynnych konsystencji podkładów Phyto-Teint Éclat Fluide oraz Sisleÿa le Teint, ale także Phyto-Touche Gel.

Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość podkładu na grzbiet dłoni. Produkt nabierz pędzlem i rozprowadź na twarzy krótkimi pociągnięciami. Aplikację podkładu pędzlem zaczynaj od środka twarzy, w kierunku krawędzi. Rozetrzyj, by efekt był jednolity.

PĘDZEL DO CIENI, EYELINERA I BRWI

PĘDZEL DO CIENIOWANIA SISLEY

Kształt: zaokrąglony, gęsty, sprężysty.

Włókna: gładkie, przystosowane do wszelkich typów cieni do powiek (pudrowych, kremowych, pudrowo- żelowych, kredek…).

Sposób użycia: Aplikuj cień do powiek wklepując go, by kolor był bardziej intensywny lub też omiatając, aby uzyskać bardziej delikatny efekt. Idealny do makijażu smoky-eyes, zwiększenia intensywności spojrzenia lub roztarcia kreski wykonanej kredką.

Trik: może także służyć do korektora Phyto- Cernes Éclat, by uzyskać intensywniejszy efekt kryjący.

Pedzel do rozcierania cieni SISLEY
Phyto Touch SISLEY

PĘDZEL DO RÓŻU SISLEY

Kształt: ukośnie ścięty, smukły. WłóKNa: faliste, dobrze przystosowane do róży pudrowych.

Sposób użycia: Aplikuj róż bezpośrednio z opakowania. Ewentualnie strzepnij nadmiar przed delikatnym naniesieniem na kości policzkowe, rozcierając kolor w kierunku skroni. Powtórz, aby uzyskać większą intensywność koloru.

Trik : Idealny pędzel do konturowania, aby wysmuklić policzki, wyrzeźbić linię żuchwy lub podkreślić rozświetleniem wypukłe części twarzy.

Pedzel do podkladu Sisley

PĘDZEL DO PUDRU SISLEY

Kształt: okrągły i gęsty.
Włókna: faliste, idealne do pudru sypkiego i pudru w kamieniu.

Sposób użycia: Aplikuj niewielką ilość pudru bezpośrednio z puderniczki. Aby uzyskać niewielki stopień krycia nanieś puder na twarz muskając delikatnie pędzlem skórę od środka twarzy na zewnątrz. Aby uzyskać bardziej kryjące wykończenie wklepuj puder, zaczynając od strefy T, a następnie wygładź kolistymi ruchami w zewnętrznej części twarzy.

Trik: świetnie się sprawdza także do usunięcia ewentualnych śladów pod oczami.

PĘDZEL DO PODKŁADU W PŁYNIE SISLEY

PĘDZEL DO CIENI, EYELINERA I BRWI SISLEY

Kształt: prosty i płaski.

Włókna: gładkie, do każdego rodzaju cieni do powiek (pudrowe, kremowe, pudrowo-żelowe, kredki…).

Sposób użycia: Aplikuj cień suchym lub zwilżonym pędzelkiem. Przyłóż pędzelek przy linii rzęs nad wewnętrznym kącikiem oka, narysuj linię wzdłuż linii rzęs, aż do zewnętrznego kącika oka, uzyskując idealną kreskę. Tą samą metodą wzmocnij cieniem do powiek kreskę narysowaną kredką, aby utrwalić makijaż lub rozetrzeć krawędź narysowanej kreski, co doda spojrzeniu miękkości.

Trik: można użyć tego pędzla, aby rozetrzeć kreskę eyelinera lub do podkreślenia brwi cieniem.

Pedzel do cieniowania Sisley

PĘDZEL DO ROZCIERANIA CIENI SISLEY

Kształt: gęsty, ukośnie ścięty.

Włókna: gładkie i faliste, świetne do pudrowych i pudrowo-żelowych cieni do powiek takich jak Phyto-Ombre Éclat, Phyto-Ombre Glow i Phyto 4 Ombres.

Sposób użycia: Płaską stroną pędzelka nanieś jasny cień na całą powiekę. Czubkiem pędzla nanieś ciemniejszy cień w zagłębieniu powiek w kształcie „banana” by dodać spojrzeniu głębi.

Trik: to idealny pędzel do blendowania.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji