NOWE POMADKI DIOR ROUGE BRILLIANT

Zjawiskowy połysk. Olśniewający efekt. Historia sięgająca 1981 roku, w którym odbyła się premiera pierwszej pomadki Rouge Brillant Dior. Rewolucja w makijażu ust.

RougeBrillant2015_Secondaire_F39

Dziś pojawia się w nowym, WSPÓŁCZESNYM WYDANIU. Nowoczesna formuła PŁYNNEJ POMADKI Rouge Dior Brillant wykazuje dogłębne własności pielęgnacyjne, precyzyjnie ROZŚWIETLAJĄC KOLOR. Subtelny blask o WYJĄTKOWEJ TRWAŁOŚCI sprawia, że czerwień ust Dior ukazuje nowy wymiar kobiecości. Nowy perfekcyjny sojusznik urody w stylu HAUTE COUTURE nazywa się Rouge Dior Brillant.

NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT
NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT

Wyposażony w unikalny dozownik aplikator nakłada odpowiednią porcję pomadki, MODELUJĄC USTA i sprawiając, że kolor ma właściwą INTENSYWNOŚĆ. W skład formuły wchodzi opracowane przez Dior połączenie TRZECH OLEJKÓW PIELĘGNACYJNYCH o wysokim współczynniku REFRAKCJI. Stylizowane usta olśniewają nowym, delikatnym i promiennym blaskiem.

NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT
NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT

 

Błyszczyk o konsystencji delikatnego balsamu – mistrzowska precyzja makijażu

Stworzenie tak cienkiej powłoki zawierającej WYSOKIE STĘŻENIE SUBSTANCJI PIELĘGNACYJNYCH zasługuje na miano fenomenalnej innowacji.
Rouge Dior Brillant zapewnia uczucie ZMYSŁOWEGO KOMFORTU dla ust, jednocześnie uwalniając w ich głębszych warstwach kompleks zawierający ANTYOKSYDACYJNĄ WITAMINĘ E połączoną z aktywnym składnikiem wypełniającym, który stymuluje SYNTEZĘ KOLAGENU*. Wygładzone, wymodelowane usta urzekają wdziękiem.

* test in vitro

NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT
NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT

12 odcieni Rouge Dior Brillant oferuje umiejętną  syntezę ELEGANCJI NAJWYŻSZEJ KLASY i WSPÓŁCZESNEGO WDZIĘKU GLAMOUR. Równowaga pomiędzy BLASKIEM i INTENSYWNOŚCIĄ sprawia, że każda kobieta ma możliwość dobrania idealnego koloru właśnie dla niej. Gama nawiązuje do palety nowych odcieni pomadki ROUGE DIOR, tworząc na ustach niepowtarzalne DUETY KOLORU I BLASKU.

NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT
NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT

4 KULTOWE ODCIENIE : 4 OLŚNIEWAJĄCE BLASKIEM STYLE MAKIJAŻU

999: 3 cyfry przynoszące szczęście, w hołdzie dla pomadek 9 i 99 stworzonych przez Christiana Diora, który pragnął „ubierać kobiece uśmiechy”. Perfekcyjna, legendarna czerwień Diora staje się błyszcząca, spełniając marzenie kreatora mody, który pragnął, aby „czerwień była jak najbardziej błyszcząca, świetlista i krwista… lecz bez popadania w przesadę”.

775 DARLING: Fuksja jak bezwstydna zachęta nawiązuje do wspaniałej wieczorowej sukni Dior o tej samej nazwie z kolekcji wiosenno-letniej 1948, która mistrzowsko dawkuje uwodzicielską moc i elegancję. Kreator mody zawsze tworzył z myślą o tym „ aby każda kobieta mogła być najpiękniejsza”. Ten współczesny świetlisty odcień jest dla kobiecości prawdziwym objawieniem.

468 BONHEUR: ciepły i lekki róż symbolizujący dobry nastrój zgodnie z największym życzeniem Mistrza : „Moje marzenie to sprawić, aby kobiety nie tylko były piękniejsze, ale również szczęśliwsze”.

808 VICTOIRE: „Była wcieleniem młodego pokolenia w swoich czasach” mówił Monsieur Dior o swojej najmłodszej modelce Victoire, która stała się jego muzą. Delikatny i świeży odcień koralowy nie tylko dziedziczy jej imię, lecz posiada również tę samą naturalną elegancję, która z pewnością zauroczy dzisiejsze nowoczesne, kokieteryjne kobiety.

NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT
NOWE BŁYSZCZYKI DIOR ROUGE BRILLIANT

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji