Nowa maska -Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Nowa maska -Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask
Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Żelowa maska pielęgnacyjna. Stosowana na noc wspomaga funkcje komórek skóry podczas snu. Nawet jeśli ty czujesz się niewyspana, twoja skóra o poranku jest zregenerowana, wygląda na wypoczętą, świeżą i pełną życia. 

Maska wspomaga naturalne funkcje regeneracyjne skóry podczas snu.  Zwiększa energię komórkową,  optymalizując obrót komórek oraz ich funkcje naprawcze. Dzięki obecności kapsułek z witaminami, które uwalniają się podczas aplikacji, skóra o poranku wygląda na wypoczętą i pełną życia, jest rozświetlona i doskonale nawilżona.

PhytoTarget Complex – Intensywnie nawilża, utrzymuje zdrową barierę ochronną skóry.

PhytoPlankton Extract -Podnosi energię w komórkach, wspomaga funkcje regeneracyjne.

Witamina E -Wspomaga mikrocyrkulację.

Witamiana C – Wyrównuje tonację, rozświetla i dodaje blasku.

Zapach (który pomoże Ci zasnać) Zapach maski został stworzony na bazie nuty aromakologicznej linii IBUKI z dodatkiem fiołka, który ma działanie relaksujące.

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Konsystencja (która nie zostanie na Twojej poduszce)

Beauty Sleeping Mask zawiera kapsułki z witaminami umieszone w komfortowej, żelowej formule. Żel otula skórę zapewniając efekt podobny do regularnej maski typu płatek.

Skóra wygląda na pełną świeżości i wypełnioną nawilżeniem. Jest ożywiona, widocznie rozświetlona i bardziej promienna. Cienkie linie oraz cienie wokół oczu są mniej widoczne.

Aplikować na całą twarz oraz szyję jako ostatni krok wieczornej pielęgnacji. Nuta aromakologiczna maski działa relaksująco i kojąco na zmysły, ułatwia zasypianie. Maseczka nie wymaga zmycia.

Rozprowadź formułę rozpoczynając od środka twarzy w kierunku na zewnątrz, zwróć uwagę na walory zapachowe. Aby zwiększyć korzyści relaksacyjne, delikatnie uciskaj punkty nad okiem . Ok 1.5g formuły (wielkość migdała) wystarczy do jednej aplikacji. Stosuj tak często jak chcesz

184zł /80 ml

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji