Nowa Marka w perfumeriach Sephora – Hollistar i dwa zapachy : HOLLISTAR...

Nowa Marka w perfumeriach Sephora – Hollistar i dwa zapachy : HOLLISTAR WAVE FOR HER i FOR HIM

PIĘKNE PLAŻE, BŁĘKITNE NIEBO I NIE KOŃCZĄCE SIĘ LATO…

To właśnie to czym żyją i cieszą się dziewczyny i chłopcy marki Hollister. Od wschodu do zachodu słońca życie upływa im na zabawie z przyjaciółmi, opalaniu się na plaży, podróżowaniu wzdłuż wybrzeża. 

Te niezapomniane chwile zamknięte zostały w nowym zapachu marki Hollister „Wave”, który przenosi nas na wspaniałą plażę ogrzaną kalifornijskim słońcem, do świata, gdzie wszystko jest możliwe.

Hollister  HER box - bottle 100ml
Wave for Her

HOLLISTAR WAVE FOR HER

ONA jest piękna i czarująca, jej młodzieńcza spontaniczność i niezwykła osobowość decydują o jej wyjątkowości. Najbardziej ceni sobie chwile spędzone z przyjaciółmi. Ogromną radość sprawia jej oglądanie zachodu słońca. Obserwacja różowych, czerwonych i żółtych barw towarzyszących temu zjawisku napełnia ją energią do działania na następny dzień.

JEJ ZAPACH: Kalifornijskie kwiaty współgrają z cytrusami tworząc elektryzującą mieszankę, podczas gdy lodowy sorbet przynosi ulgę i ochłodę w ten gorący dzień.  Ciepłe i otulającego akcenty drzewne i ambra tworzą doskonale zrównoważony duet. Wszystko razem oddaje magiczne kolory kalifornijskiego zachodu słońca.

Nuta głowy: karambola, sorbet z czarnej porzeczki, pigwa

Nuta serca: dzika orchidea, hibiskus, kwiat maku

Nuta bazy: drzewo sandałowe,  ambra

Hollister HIM box-bottle 30ml

DLA NIEGO

ON jest wyluzowany , zdystansowany, kocha swe kalifornijskie życie upływające na surfowaniu po falach, zabawie na plaży, jeździe na desce.  Niekończące się kalifornijskie lato to dla NIEGO doskonały czas na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Pewny siebie, żywiołowy, jego zapach jest esencją świeżości i energii życiowej.

JEGO ZAPACH: Energetyczny, odświeżający grejpfrut, yuzu i liście bambusa przywodzą na myśl morską bryzę, podczas gdy męskie  nuty w sercu zapachu, których źródłem jest cyprys, lawenda i słoneczna neroli oddają w pełni atmosferę kalifornijskiego krajobrazu. Ciepła baza składająca się ze słonego drewna dryfującego, bobu Tonka i kremowego piżma wprowadza do kompozycji zapach wody morskiej ogrzanej kalifornijskim, letnim słońcem

Nuta głowy: liście bambusa, yuzu, grejpfrut

Nuta serca: drzewo cyprysowe, lawenda, neroli

Nuta bazy: bób Tonka, piżmo, słone drewno dryfujące

Wave for Him

ZAPACHY DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA OD 16 SIERPNIA 2016 R.

WAVE FOR HIM EDT 30 ML 119 PLN

WAVE FOR HIM EDT 50 ML 159 PLN

WAVE FOR HIM EDT 100 ML 199 PLN

WAVE FOR HER EDP 30 ML 119 PLN

WAVE FOR HER EDP 50 ML 159 PLN

WAVE FOR HER EDP 100 ML 199 PLN

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji