YVES SAINT LAURENT MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS

YVES SAINT LAURENT MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS

YVES SAINT LAURENT MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS

Wersja, która zostanie zaprezentowana w 2015 r., jest odporna na wysychanie oraz nadaje niezrównany efekt pogrubienia przy każdej aplikacji. Po 8 tygodniach od otwarcia formuła YVES SAINT LAURENT MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS w opakowaniu jest nadal tak stabilna, jak przy pierwszym użyciu, a efektna rzęsach jest taki sam od pierwszego do ostatniego użycia.

W produkcie zachowano większość składników oryginalnej formuły, a dodatkowo wzbogacono ją
o elementy pielęgnacyjne dla pięknych i miękkich rzęs. Upiększająca pielęgnacja rzęs – istotna cecha nowej formuły YVES SAINT LAURENT MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS – wzbogacona dwoma składnikami:

OLEJKI DLA ZMIĘKCZENIA  

Formułę produktu wzbogacono o 4 zmysłowe olejki, dla odżywienia włókna rzęs: olejek arganowy, olejek z krokosza, olejek migdałowy i olej rycynowy. Zostały one wybrane z uwagi na ich uzupełniające się właściwości odżywcze i rewitalizujące. Formuła sprawia, że rzęsy są elastyczne, miękkie i odżywione.

PRO-WITAMINA B5 – DLA UPIĘKSZENIA

Formuła zawierająca pro-witaminę B5 wpływa na rzęsy, wygładzając je i zwiększając ich elastyczność i objętość.Rzęsy są widocznie dłuższe i pozostają elastyczne przez długi czas. Po 4 tygodniach stają się wyraźniejsze i bardziej widoczne. Wrażenie gęstych rzęs oraz właściwości pielęgnacyjne nowej formuły będzie nadal zachwycać zwolenniczki tego produktu oraz zainteresuje nowe klientki.

MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS to nie tylko wyjątkowa formuła. To także wyjątkowa szczoteczka, opracowana specjalnie przez YSL Beauté. Aplikator YVES SAINT LAURENT MASCARY VOLUME EFFET FAUX CILS stał się ikoną już w momencie prezentacji produktu.Projekt szczoteczki pozwala zintensyfikować pogrubiający efekt formuły mascary i umożliwia perfekcyjne rozdzielenie rzęs. Włókna nylonowe o różnej średnicy i stopniu elastyczności pozwalają uzyskać zaskakujący efekt sztucznych rzęs, otwierając oko i dodając spojrzeniu mocy przy zaledwie jednym pociągnięciem szczoteczki. Z tym aplikatorem oszałamiający efekt pogrubienia jest łatwiejszy do uzyskania.

MITYCZNY ZAPACH

Ikona o delikatnym i subtelnym zapachu, rozpoznawalnym już od pierwszej chwili.

Dzięki górnym nutom mandarynki, czarnej porzeczki i bazylii, wspartymi jaśminem, liśćmi fiołka i uzupełnio- nymi drewnem sandałowym oraz słodką, relaksującą wonią wanilii, zapach MASCARY VOLUME EFFET FAUX CILS jest ekstremalnie kobiecy.

Ten wyważony zapach cechował już oryginalną formułę produktu. To olfaktoryczna interpretacja idei ekstremalnej gęstości, powiększenia i pogrubienia, które leżą u podstaw narodzin tej mascary.

INTENSYWNY EFEKT SZTUCZNYCH RZĘS

Na początku była czerń. Począwszy od klasyka z 1967 r., filmu „Piękność dnia”, którego główna bohaterka zapoczątkowała modę na podkręcone, gęste i równe rzęsy.Do dziś kobiety starają się uzyskać efekt gęstszych rzęs dla intensywnego spojrzenia i spektakularnego rezultatu. Czerń to podstawa wśród mascar. Arcydzieło elegancji i prostoty wykracza poza czas i modę.

Odcień N°1 – HIGH DENSITY BLACK     to ponadczasowy klasyk. MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS podkreśla moc spojrzenia.mascara_volume_effet_faux_cils_packshot_2042Legenda Mascary Volume Effet Faux Cils

RZĘSY W ROZMIARZE XXL

2000 r.: Stworzenie MASCARY VOLUME EFFET FAUX CILS. Po raz pierwszy w historii YSL Beauté formuła mascary pozwoliła na niezwykłe pogrubienie rzęs już za pierwszym pociągnięciem szczoteczką. Było to możliwe dzięki warstwie kryjącej, składającej się z trzech polimerów o właściwościach pogrubiających, podkręcających i utrwalających. Wzbogacona mikrocząsteczkami nylonu MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS w widoczny sposób zwiększa objętość rzęs, a prowitamina B5 nadaje im elastyczności i miękkości.
Aby wzmocnić ten ekstremalny efekt pogrubiający, YSL Beauté opracował specjalną szczoteczkę, zbudowaną z włókien sztywniejszych, aby nanieść produkt, i elastyczniejszych, aby rozdzielić rzęsy.

RADYKALNY KOLOR

2010 r.: Po dziesięciu latach nieprzerwanego sukcesu kultowa MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS została zaprezentowana w nowym opakowaniu i ze wzbogaconym składem. Nasycona wyraziście pigmentami MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS NOIR RADICAL nadaje jeszcze większą głębię koloru.
Czerń w najczarniejszym wydaniu. Jeszcze bardziej uwodzicielskie spojrzenie.

NIEZRÓWNANA DŁUGOŚĆ

2011 r.: YSL Beauté prezentuje MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS SHOCKING. Dzięki dwustronnej szczoteczce o asymetrycznym kształcie i wielokierunkowych włóknach, które lepiej utrzymują mascarę podczas aplikacji, jest to naprawdę innowacyjny produkt. Formuła „wet effect” w połączeniu z nową, kremową teksturą bazuje na połączeniu nowej generacji substancji powierzchniowo – czynnych.To połączenie ma wygładzić rzęsy i wydłużyć je, nadając spektakularny efekt sztucznych rzęs. Oszałamiający efekt od nasady aż po końce.

ABSOLUTNA WIERNOŚĆ

2012 r.: Wersja wodoodporna produktu otworzyła nowy rozdział legendy całą gamą intensywnych
kolorów. Struktura MASCARY VOLUME EFFET FAUX CILS WATERPROOF nadaje wyjątkową długotrwałość dzięki formule „trench coat”, która bazuje na czterech superwytrzymałych polimerach. Szczoteczka zbudowana jest z krótkich i sztywnych włókien ułożonych w odwróconą spiralę, co pozwala na zachowanie pełnej kontroli przy modelowaniu rzęs. Po raz pierwszy opakowanie produktu ozdobiono logo
Yves Saint Laurent w niebieskim odcieniu Rive Gauche.

ZAGĘSZCZONE, PRECYZYJNIE ROZDZIELONE I POGRUBIONE RZĘSY

2013 r.: Prezentacja nowatorskiej formuły produktu MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS BABY DOLL. Innowacyjna konstrukcja zbudowanej z elastomerów wielokierunkowej szczoteczki obejmuje grube, rzadko rozmieszczone włókna, aby pokryć rzęsy mascarą i widocznie je pogrubić, oraz cieńsze i gęściej ułożone włókna, aby pomóc podkreślić nawet najcieńsze rzęsy. Produkt ten gwarantuje pogrubienie wszystkich rzęs, a tym samym szeroki wachlarz idealnie rozdzielonych rzęs, które przyciągają wszystkie spojrzenia.

POŁĄCZENIE GĘSTOŚCI I PIELĘGNACJI

2015 r.: Na piętnaste urodziny produktu YSL Beauté rozpoczyna nową erę swojej mascary.
Formuła kultowej MASCARY VOLUME EFFET FAUX CILS zostaje zmodyfikowana. Nowa formuła zapobiega wysychaniu produktu w opakowaniu i zachowuje świeżość każdego dnia, nadając teatralny efekt sztucznych rzęs. Mascara wzbogacona zostaje o substancje pielęgnacyjne dla zniewalających rzęs.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji