MARC JACOBS – KOLEKCJA NA JESIEŃ 2016

MARC JACOBS – KOLEKCJA NA JESIEŃ 2016

Air Blush

Marc Jacobs redefiniuje pojęcie piękna, dostrzegając jego nieperfekcyjnie perfekcyjne oblicze. 

 “Dostrzegam piękno w wielu rzeczach. Pociągają mnie  każda niedoskonałośĆ, styl, pewnośĆ siebie  i nowe doŚwiadczenia. to niespodziewane i zaskakujące.”

- Marc Jacobs

Tej jesieni Marc Jacobs Beauty wyznacza nowe trendy, przedstawiając nowy podwójny róż do policzków Air Blush Blush oraz 5 nowych odcieni kredki do oczu Fineliner. Produkty bogate w pigmenty nadadzą twarzy promiennego blasku, niczym po szalonej nocy.

Air Blush

Podwójny róż – subtelny blask 

Dla rumieńców z przyjemności. Niezawodna trwałość.
Promienna cera przez całą noc.Tak lekki jak powietrze. 

LUSH & LIBIDO LINES & LAST NIGHT KINK & KISSES FLESH & FANTASY NIGHT FEVER & HOT STUFF

Podwójny róż Air Blush muśnie policzki lekkim i naturalnie świetlistym kolorem, niczym po szalonej nocy. Formuła produktu o lekkiej, delikatnej teksturze, bogatej w pigmenty, stapia się ze skórą, zapewniając trwały efekt promiennego koloru. Do woli możesz łączyć dwa odcienie, tworząc nieskończenie wiele kompozycji. Nakładaj i cieniuj kolor na skórze, aż do uzyskania idealnego odcienia na konkretnej partii twarzy, w zależności od zamierzonego efektu: modelowania, rozświetlenia lub nadania wyrazu.

Cena: 189,00 PLN

Air Blush
Air Blush
Air Blush
Air Blush
Fineliners

Z inspiracji efektem po szalonej nocy Marc Jacobs stworzył 5 nowych odcieni eyelinera Fineliner, ultra-cienkiej żelowej kredki do oka dającej efekt przydymionego spojrzenia. Kosmetyk nałożony na powiekę i wewnętrzną powiekę nadaje oku wyrazu, dzięki kolorom o intensywnym nasyceniu pigmentów. Połączenie żelowej tekstury i ultra-cienkiego grafitu zapewnia łatwą, ultra-precyzyjną aplikację i trwały efekt.

Cena: 105,00 PLN

CO(VERT)
BLACQUER(BERRY)
CODE BLUE
(TRUFFLE)D

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji