Liner.designer od Beautyblender – technika wykonania makijażu w stylu „oka łani” jest...

Liner.designer od Beautyblender – technika wykonania makijażu w stylu „oka łani” jest dostępna dla każdego

0 808

Beautyblender – ekspert od makijażu oka stworzył rozwiązanie niezbędne do łatwiejszego i sprawniejszego wykonania kreski na oku. liner.designer jest idealnym “przewodnikiem” eyelinera, o trzech odrębnych stronach. Dzięki niemu możesz nakładać eyeliner dowolnie, zawsze z łatwością i precyzją.

Dlaczego stosować liner.designer od beautyblender?

Jest on idealny do każdego typu eyelinera – ołówka, flamastra, w żelu, płynie i pudrze –liner.designer ma elastyczną i wytrzymałą prawą stronę, która delikatnie przylega do skóry. Jego stylowe kompaktowe opakowanie zawiera pięciokrotnie powiększające lusterko oraz przyssawkę, która pozwala umieścić je na poziomie oka.

Jego trójkątny kształt ułatwia aplikację eyelinera, umożliwiając kreślenie precyzyjnej linii bez wysiłku.

Trzy krawędzie pozwalają na uzyskanie różnych kątów i kształtów.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Umieść etui z lusterkiem na poziomie oka. Przyczep je do twardej powierzchni za pomocą załączonej przyssawki.
  • Wykorzystaj pięciokrotnie powiększające lusterko do kontroli przy nakładaniu eyelinera.
  • Rozgrzej liner.designer, pocierając go w dłoniach przez 10 do 15 sekund.
  • Nakładając eyeliner (w płynie lub zaostrzonym ołówkiem w zależności od zamierzonego efektu) umieść ostry kąt liner.designer na zewnętrznej krawędzi oka.

Dla bardziej intensywnego efektu, wykorzystaj długą i prostą krawędź, która wyciągnie i wydłuży linię, dając efekt węższej, zaokrąglonej kreski. Dla bardziej subtelnej stylizacji– wykorzystaj krótszą, zaokrągloną część, która zapewni efekt prostszej linii. Przy pomocy liner.designer możesz również dodać wyrazu dolnej partii oka, wykorzystując dłuższą, zaokrągloną jego część. Eyeliner nakładaj od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, jednym płynnym pociągnięciem. Ze względu na higienę, po użyciu, przyrząd powinien być przechowywany w etui.

Cena: 69,00 PLN

liner.designer 3
liner.designer 1
Liner.designer od Beautyblender

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji