Krem Nocny , Dior Capture Totale Intensive Night Restoractive
Krem Nocny , Dior Capture Totale Intensive Night Restoractive

Krem Nocny , Dior Capture Totale Intensive Night Restoractive

INNOWACJA MARKI DIOR

CAPTURE TOTALE, PIERWSZA GAMA KOSMETYKÓW DIOR
O GLOBALNYM DZIAŁANIU PRZECIWSTARZENIOWYM, KTÓRA
W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB POBUDZA CENNĄ MOC REGENERACYJNĄ KOMÓREK MACIERZYSTYCH, BEZ WZGLĘDU NA WIEK KOBIETY CZY TEŻ JEJ STYL ŻYCIA. 

Dior przedstawia :

NOWOŚĆ. KREM NOCNY , DIOR CAPTURE TOTALE INTENSIVE NIGHT RESTORATIVE – dla skóry zmęczonej
Wzbogacony ekstraktami z kwiatu longozy i pestek winogron, krem ten usuwa wszelkie oznaki zmęczenia oraz starzenia się skóry. Zmarszczki spowodowane stresem zostają wygładzone. Skóra staje się bardziej napięta, a twarz wygląda na wypoczętą.

NOWE REWOLUCYJNE ODKRYCIE NAUKOWCÓW DIOR:
ZMĘCZENIE KOMÓRKOWE
To, co widzimy na twarzy jest wynikiem tego, co dzieje się wewnątrz skóry, na poziomie komórek macierzystych. SKUMULOWANE ZMĘCZENIE UNIEMOŻLIWIA NOCNĄ REGENERACJĘ KOMÓREK

ODKRYCIE WSPARTE WYJĄTKOWYM PATENTEM MARKI DIOR

Po raz pierwszy, naukowcy Dior wykazali, że zmęczenie i napięcie skóry skumulowane w ciągu całego dnia powodują uwolnienie białek, które spowalniają proces nocnej regeneracji komórek macierzystych, niezbędny dla zachowania młodzieńczego piękna. Dzięki opatentowanemu, eksperymentalnemu projektowi udowodnili, że zmęczenie prowadzi do nadprodukcji białek alarminy już po 8 godzinach.

KOMPLEKS KOMÓRKOWY NA NOC LONGOZA CELLULAR ™ 

Wzbogacony ekstraktem z pestek winogron, kompleks komórkowy LongozaTM na noc, o 33%  redukuje produkcję szkodliwej alarminy.

Rezultat: kompleks komórkowy Longoza ™  na noc pomaga utrzymać maksymalną skuteczność nocnego procesu regeneracji skóry, działając również na poziomie komórek macierzystych.

INTENSYWNIE REGENERUJĄCY KREM NA NOC: PIERWSZY PRZECIWSTARZENIOWY KREM NA NOC UWALNIAJĄCY SKÓRĘ OD ZMĘCZENIA I NAPIĘCIA NAGROMADZONEGO W CIĄGU DNIA, STYMULUJĄCY NOCNĄ MOC REWITALIZACYJNĄ SKÓRY NA POZIOMIE KOMÓREK MACIERZYSTYCH. 

W linii  kosmetyków Dior Capture Totale znajdziemy  :

KREM MULTI-PERFECTION – dla każdego typu skóry

Dzięki zawartemu w nim ekstraktowi z kwiatu longozy pochodzącemu z ogrodów Dior, krem ten charakteryzuje się wyjątkową skutecznością w walce z globalnym procesem starzenia. Sprawia, że skóra nabiera blasku oraz staje się bardziej napięta i gładsza.

KREM NURTURING RICH – dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia
Dzięki ekstraktowi z kwiatu longozy pochodzącemu z ogrodów Dior oraz substancjom intensywnie pielęgnującym skórę, krem ten charakteryzuje się wyjątkową mocą odżywiania oraz silnym działaniem przeciwstarzeniowym. Skóra po jego zastosowaniu jest odżywiona, wygląda na bardziej napiętą i wypełnioną.

FILOZOFIA GAMY CAPTURE TOTALE:

ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKO

Wzbogacone ekstraktem z kwiatu longozy, uprawianego w ogrodzie Dior na Madagaskarze, znanym ze swoich niewyczerpanych właściwości rewitalizacyjnych, kremy CAPTURE TOTALE charakteryzują się wyjątkową mocą w walce z procesami starzenia się skóry. Za ich sprawą wszelkie widoczne oznaki wieku takie jak zmarszczki, utrata napięcia skóry czy jej blasku zostają skorygowane.

PÓJŚĆ O KROK DALEJ

Unikalną cechą linii CAPTURE TOTALE, wzbogaconej o kompleks Longoza-CellularTM jest zdolność oddziaływania na głęboko ukryte i najcenniejsze komórki macierzyste będące źródłem młodzieńczego piękna.

AKTYWNIE SŁUCHAĆ

Aby precyzyjnie spełnić potrzeby komórek macierzystych, naukowcy Dior stworzyli 3 ekstrakty: ekstrakt z longozy, intensywnie pielęgnujący kwiatowy „ Cold Cream” oraz ekstrakt z pestek winogron. Każdy z nich został starannie wybrany, żeby dostarczyć odpowiednie rozwiązanie dla każdej kobiety, dostosowane do jej wieku oraz trybu życia.

UTRWALIĆ ULOTNE CHWILE

Kremy Capture Totale, poprzez codzienne, zmysłowe doświadczenie trzech wyjątkowych konsystencji, pozwalają kobietom na prawdziwe chwile zapomnienia.

Od rozświetlającej, bogatej i satynowej konsystencji kremu Multi Perfection, poprzez odżywczą, aksamitnie bogatą i jedwabistą konsystencję kremu Nurturing Rich, aż do odprężająco otulającej, delikatnej i aksamitnej struktury kremu nocnego.

SPRAWIĆ, BYŚ STAŁA SIE PIĘKNIEJSZA I SZCZĘŚLIWSZA

Kremy te działają dziś tak, aby sprawić, że będziesz jeszcze piękniejsza zarówno jutro, jak i w każdej chwili twojego życia.

Ceny :

Krem Nocny , Dior Capture Totale Intensive Night Restoractive  60ml/735 zł

Dior Capture Totale Multi-Perfection 60ml/689zł

Dior Capture Totale Nurturing  Rich 60ml/689zł

 

 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji