Korres Wild Rose Sleeping Facial Mask

Korres Wild Rose Sleeping Facial Mask

Korres Wild Rose Sleeping Facial Mask

Korres Wild Rose Sleeping Facial Mask

KORRES przedstawia nową kategorię produktów do pielęgnacji skóry. Do intensywnej kuracji Dark  Spot Correcting Treatment.

Opierając się na klinicznych korzyściach działania olejku z dzikiej róży, nowa linia KORRES wyrównuje koloryt skóry, oraz niweluje ciemne plamy i widoczne oznaki starzenia, odsłaniając świeżą i promienną twarz, nawet po jednej aplikacji. Klienci coraz częściej poszukują profesjonalnych produktów, które mogą zastąpić zaawansowane zabiegi kosmetyczne w domu. W oparciu o ten trend KORRES opracował innowacyjne, wielowymiarowe kosmetyki, oparte na bogatym w witaminę C olejku z dzikiej róży. Dzika róża, w połączeniu z innymi aktywnymi składnikami naturalnymi, wyraźnie poprawia strukturę skóry, sprawiając, że zyskuje ona zdrowy, promienny wygląd.

Korres Wild Rose Sleeping Facial Mask – INNOWACYJNA PIELĘGNACJA PODCZAS SNU – rozjaśniająca i rozświetlająca maska na noc

Korres Wild Rose Sleeping Facial Mask
Korres Wild Rose Sleeping Facial Mask

 

Przełom w pielęgnacji podczas snu Więcej niż maska, więcej niż krem na noc – przyspiesza naturalną odnowę komórkową podczas nocy, działa odmładzająco.

Połączenie oleju z dzikiej róży i stabilizowanej witaminy C działa silnie rozjaśniająco i przyspiesza naturalny proces odnowy komórkowej podczas snu, sprawiają, że rano skóra jest delikatna jak płatek róży. Dzięki wyjątkowo lekkiej formule kosmetyk natychmiast stapia się ze skórą dając niewiarygodnie delikatny efekt maski. Skóra staje się promienna i wyraźnie jaśniejsza. 97% kobiet odnotowało poprawę struktury skóry już po pierwszym zastosowaniu.

Olejek z dzikiej róży o flagowy składnik produktów KORRES oraz jeden z synonimów greckiej historii pielęgnacji skóry. To też składnik pierwszego, kultowego kremu KORRES – Wild Rose 24-Hour Moisturising and Brightening Cream. Olejek z dzikiej róży wykazuje działanie antyoksydacyjne, nawilżające i zmiękczające. W połączeniu z witaminą C działa naprawczo na zmarszczki I przebarwienia poprawiając strukturę skóry. WILD ROSE CORRECTIVE treatment line / corrective Linia pielęgnująca i wyrównująca koloryt skóry. Kosmetyki z linii Wild Rose Corrective Treatment działają synergicznie przeciwko wszystkiego typu przebarwieniom. Głębokie oczyszczanie i złuszczanie ,zapobieganie i usuwanie przebarwień , intensywne nawilżanie ,efekt odmłodzenia skóry, rozświetlenie i poprawa kolorytu skóry.

Korres Wild Rose Sleeping Facial Mask dostępna w Sephora 40ml/155zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji