KOJĄCA MOC ZAPACHÓW – LINIA AROMATHERAPY OD BATH & BODY WORKS

KOJĄCA MOC ZAPACHÓW – LINIA AROMATHERAPY OD BATH & BODY WORKS

0 935
LINIA AROMATHERAPY OD BATH & BODY WORKS

Zabiegany dzień, stres, zmęczenie… Jeśli potrzebujesz chwili oddechu i odpoczynku, koniecznie zadbaj o siebie! Dzięki linii Aromatherapy od Bath & Body Works nie tylko oderwiesz się na moment od rzeczywistości, ale i sprawisz niezwykłą przyjemność swojej skórze. Ze stresem możemy walczyć w różne sposoby.

Najskuteczniejszą metodą jest jednak głęboki relaks i skupienie się wyłącznie na sobie – choćby miało to trwać zaledwie pół godziny w ciągu całego dnia. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na weekendowy wypad do SPA, nie myśl, że coś tracisz! Dzięki linii Aromatherapy od Bath & Body Works możesz zyskać nawet więcej – swój własny gabinet odnowy, który masz zawsze na wyciągniecie ręki.

Poranki bywają trudne – każda z nas potrzebuje pobudzenia i motywacji do działania. Co zrobić? Szybki prysznic zamień na zastrzyk pozytywnej energii prosto od Bath & Body Works!

Dzięki linii Energy w zaledwie kilka minut naładujesz swoje akumulatory oraz pozostaniesz świeża i wypoczęta przez cały aktywny dzień. Koniecznie ich spróbuj – działają lepiej niż poranna kawa! Wieczorna pielęgnacja nie musi ograniczać się do zwykłej kąpieli. Dzięki serii cukrowych scrubów Stress Relief oraz Sleep od Bath & Body Works odżywisz swoją skórę, a dodatkowo na zmysły podziałasz magicznymi, relaksującymi nutami zapachowymi. Oddaj się chwili – zamknij oczy i rozkoszuj się głębią olejków eterycznych! Jeśli potrzebujesz wyciszenia przed snem, nic tak idealnie nie zadziała jak specjalnie skomponowane mgiełki do pościeli od Bath & Body Works. Wystarczy, że spryskasz swoje łóżko jedną z nich, a od razu odczujesz różnicę. Kojąca moc zapachów w nich zawartych sprawi, że zaśniesz bez problemu, a rano wstaniesz wypoczęta i świeża, jak nigdy dotąd!

BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__6_
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__5_
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__3_
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__7_
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__4_
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__2_
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__1_

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji